Keresés

Részletes keresés

ancsa210 Creative Commons License 2008.03.25 0 0 2

 

Sziasztok!

 

Én a 210-es lakó vagyok. Ha van valami kérdésetek nyugodtan írjatok! Anikó

ujkeco Creative Commons License 2008.03.12 0 0 1

Sziasztok! Akkor itt folytathatjuk a szomszédoskodást. Jó lenne becserkészni mind a 12 ház tulajdonosát. Ilona

 

bindera Creative Commons License 2008.03.11 0 0 0
biz0ny
A150 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 topiknyitó

Sziasztok !

 

Mint ahogy emailen is megírtam, létrehoztam a topikot.

Ide aztán mehet minden hasznos infó, vélemény, ami a házainkkal kapcsolatos, illetve a topik közösségformáló hatása sem elhanyagolható...ha jófej szomszédaid vannak,  még a nap is szebben süt...:)

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!