Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.10 0 0 25

sajnálom az mdf-t

 

egykor kedves volt a szívemnek

 

 

de amióta posztkomcsi zsoldba állt

 

csak idő kérdése h mikor tűnik el

pernahajder Creative Commons License 2008.03.09 0 0 24

A kérdésfeltevés abszolúte helyes.

 

És az ennyire viszket, hogy O-combokat összedörzsölgetve rögtön mikrofon elé kell állni?

 

Ha a népszavazás után politikusi reakciókat hülyeségindex szerint megmérkőztetnénk, ez még a pápai technikatanító halandzsáját is verné!!

Előzmény: Z757 (0)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 23

a koalició után ebola bukott ma

 

nagyot

 

ez van ibi

bubus Creative Commons License 2008.03.09 0 0 22

Annyi igaza lehet, hogy egy szakértő kormány jobb lenne mint egy böszme.

 

 

dermedwe Creative Commons License 2008.03.09 0 0 18
Nem hittem volna, hogy kalapos Ibi is még a politika szinpadán van, de sok mikrofont raktak elé, ugyhogy mégis.

Amit mondott az lenne a megoldás, de akkor hogyan magánprivatizálna az SZDSZ, szal hallott ügy. A rendszerváltáskor is szakértőket kellett volna hívni, és nem az MDF-et.

Hát igen..álom álom édes álom...
ooloo Creative Commons License 2008.03.09 0 0 17
Kiváló ötlet egy ilyen bizottság Gyurcsány, Orbán (és nyilván Kóka) nélkül. Nagyon okos és jövőbemutató döntéseket fognak hozni ... minden hatalom nékül. :o)))
Előzmény: Angel Eyes (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 16
Szerintem most kellene megkapnod...-)
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 15
Ibolya már "tényezőnek" hiszi magát.....
Előzmény: Angel Eyes (-)
La verita Creative Commons License 2008.03.09 0 0 14
A genyóságnak nincs határa.
Előzmény: Angel Eyes (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 12

Az ATV-ben legalább is ezt mondta.

 

Előzmény: Catella (11)
Catella Creative Commons License 2008.03.09 0 0 11
Én egész szemmel néztem, a tv-ben biztos nem mondta.
Előzmény: Cs_ (6)
Z757 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 10
Az MDF egész szimpatikus lenne,
ha nem lenne klerikus.
Előzmény: Törölt nick (3)
Kevin Creative Commons License 2008.03.09 0 0 9
Ibolyka meg jobban tenne ha befogna a szajat.

Vastagon benne van, hogy idaig jutott az orszag.

Eladta magat kilora a maszopnak.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 7
Legyen szakértőkből válságstáb. Csak nehogy MDF-közeli személy is helyet kapjon benne az Istenért, ők már egyszer padlóra tették ezt a szerencsétlen országot.
Cs_ Creative Commons License 2008.03.09 0 0 6
"Jó lenne ettől távol tartani Gyurcsány Ferencet, Orbán Viktort és köreit is, mert ők felelősek azért, hogy ez a helyzet ma előállhatott, és bízzuk ezt a kérdést most gyorsan szakemberekre."

-----------------------------

Ezt mondta?! Én fél szemmel néztem az interjut, de erre nem emlékszem. Arra igen, hogy a "reformokat" megszolta, illetve a Fidesz felé higadtságról, önuralomról beszélt vagy valami hasonló
Előzmény: Angel Eyes (-)
Altamir Creative Commons License 2008.03.09 0 0 5
Érdekes módon Ibolyka elfelejtett arról beszélni, hogy először azt mondta, hogy méltatlan a népszavazás intézményéhez, hogy ilyen kishorderejű kérdésekben foglaljon állást, és ezért azt javasolja, hogy ne menjenek el az emberek szavazni. Aztán, amikor kiderült, hogy mégis sokan el akarnak menni, azt mondta, hogy úgy gondolja, hogy az egészségügynek és az oktatásnak kellenek ezek a pénzek, és ezek hiánya komoly működési gondot okozhat, ezért szavazzanak nemmel a választók.
Most persze erről nagyokat hallgat és ő kezdeményezi , hogy pártoktól független szakemberekkel oldják meg a problémát. Szánalmas politikai "széltyúk".
lendületlenül Creative Commons License 2008.03.09 0 0 4

De jó,hogy ő is van nekünk!

Kár,hogy olyan ritkán hallatja a hangját....-))))

 

Előzmény: Angel Eyes (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 2
ibolya sem akar lemaradni a szakértőikormányzásos szövegben
zvolo Creative Commons License 2008.03.09 0 0 1
Jajj mihhhnek, 2010-ben már az mdf a múlté lesz, most még csicsereg, de akkor sírni fog.
Z757 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 0
hüvelyg0mba
Előzmény: Angel Eyes (-)
Angel Eyes Creative Commons License 2008.03.09 0 0 topiknyitó
Abban az esetben, ha a népszavazáson az igenek győznek, nem szabad megvárni 2009. január 1-ét a változtatásokkal – mondta Dávid Ibolya a Magyar Televíziónak nyilatkozva.

Az ennek eredményeként kieső összegekkel kapcsolatban válsághelyzet kialakulását jövendöli az MDF elnöke mind az egészség-, mind az oktatásügyben, ezért azt látja a legjobb megoldásnak, ha az ország legjobb gazdasági, pénzügyi, egészségügyi és oktatási szakembereiből egy válságcsoportot állítanak fel.

„Jó lenne ettől távol tartani Gyurcsány Ferencet, Orbán Viktort és köreit is, mert ők felelősek azért, hogy ez a helyzet ma előállhatott, és bízzuk ezt a kérdést most gyorsan szakemberekre.” – tette hozzá Dávid Ibolya.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!