Keresés

Részletes keresés

tétá1 Creative Commons License 2022.10.04 0 0 530

megint eltelt két év, hogy rohan az idő!:-))

Előzmény: tétá1 (529)
tétá1 Creative Commons License 2020.10.04 0 0 529

Bim-Bamm!:-)))

Előzmény: Barbabianka (527)
tétá1 Creative Commons License 2020.03.24 0 0 528

Hát ű ná csak olyan.

Előzmény: Barbabianka (527)
Barbabianka Creative Commons License 2019.03.11 0 0 527

Ritkán teszed, de akkor szemérmesen lesütöd a szemed. bb

Előzmény: pityy palko (526)
pityy palko Creative Commons License 2019.03.09 0 0 526

Igazat kell, hogy adjak, pedig nem szívesen teszem!:-) Az utóbbi időben mintha kicsit lassultunk volna, vagy te nem így látod?:-)

Előzmény: Barbabianka (524)
Barbabianka Creative Commons License 2017.11.15 0 0 524

A kor megnyújtja a reakció időt. vagy az erekció időt?? már nem is tudom. keverem ezeket a furcsa szavakat. :o)

bb

Előzmény: pityy palko (523)
pityy palko Creative Commons License 2017.02.09 0 0 523

Barba! Ahogy elnézem az itt kialakult "székely" stílust, te nagyjából 2018. augusztusában kell, hogy reagálj!:-)))

pityy palko Creative Commons License 2017.02.09 0 0 522

Jó munkához idő kell!:-)))

Előzmény: Barbabianka (521)
Barbabianka Creative Commons License 2015.09.15 0 0 521

 Ezen a válaszon gondolkoztál másfél évig??

 

Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 0 520

Ühüm.

Előzmény: Barbabianka (519)
Barbabianka Creative Commons License 2014.02.02 0 0 519

Dooodi kösz, hogy töröltetted a hozzászólásom. Persze akit a téma érdekelt már rég elolvasta az erről szóló posztot a "kikötőben"

Téged megértelek mert több évre visszamenő barátság köt az öreghez. Én is felfujom magam ha valaki beleakad a barátaimba és nekem is gondot okozna ha valamelyik nem a valóságot állítaná és nekem kellene tanúskodnom melette.

üdv.

bb

Barbabianka Creative Commons License 2014.02.01 0 0 518

"Csak felidézném:

"Hiszen te voltál aki nyilvánossá tette."

 

Itt nem mondtál igazat.

Később arra szelídítetted, hogy széles körben ismertté tette.

Ez még akár igaz is lehet.

De a kettő a magyar nyelvben nagyon nem ugyanazt jelenti.

Nincs köztünk hibátlan, te sem!!"

 

Irod Dokinak!!

 

Valószínüleg igazad van!, hogy itt rossz volt a fogalmazás! Ez csak azt jelent, hogy egy nyilvános forumot amit igazság szerint csak néhány beavatott ismert, tiborpapa posztolta az indexen. Ha véletlen lenne még nem nem is szólnék mert az egy jóindulatú tévedés, DE tiborpapa egy balhé közepén tette, amiből arra lehet következtetni, hogy nagyon tudatosan tette. Ezt pedig nem lehet jóindulatú tévedésnek nevezni. Nehezen fogja kimosni magát ebből a szarból. Ezt nem lehet összehasonlitani Doki keveréséval.

bb

Barbabianka Creative Commons License 2014.02.01 0 0 517

Dooodi megértem a szolidaritásod tiborpapához, de akkor legalább ne szólalj meg ha tudod, hogy nem a valóság mellet állsz ki. Teljesen egyértelmüen bizonyitható és ezt Te is tudod!!, hogy tiborpapa weczing néven is ir itt a topicon. Sajnálom hogy ezt Ő tagadja de ha tovább erőszakoskodik posztolom a bizonyítékokat. Nem értem mi történt vele, de karakteres embernek ismertem meg és most ilyen hülye hazugságokkal éget magát. Egyszerübb volna egy sorry, mint ez a gerinctelen félrebeszélés!

bb 

Barbabianka Creative Commons License 2013.12.30 0 0 516

Nem kell azért túlzásba vinni, csak nem köpnek egymás bográcsába!! (ha valaki figyel)    :o)

Előzmény: _smasszer_ (515)
_smasszer_ Creative Commons License 2013.12.29 0 0 515

kiásták a békepipát :-)

Előzmény: Barbabianka (514)
Barbabianka Creative Commons License 2013.12.27 0 0 514

Elkéstél!! Kitört a béke!! :o)

bb

Előzmény: _smasszer_ (513)
_smasszer_ Creative Commons License 2013.12.27 0 0 513

Boldog Karácsonyt minden civakodónak! :-)

doktor4 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 352

Egyszerü megközelítése a vélemények szabadságának !:-)) De megpróbálom. üdv doktor4

Előzmény: pityy palko (351)
pityy palko Creative Commons License 2013.11.10 0 0 351

Van pár ember, akinek a véleménye fontos számomra, a többit le sz...rom!:-))

Tégy te is így!:-)

 

 

Előzmény: doktor4 (349)
doktor4 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 350

Tiszai Topiktúra 2008 ! üdv doktor4

Előzmény: pityy palko (348)
doktor4 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 349

Értem én .Csak az a gond hogy akik nem szívlelnek azoknak a rágalom örömet okoz . De jól bevált gyakorlat ez a részéről ! Ha nem megy szép szóval akkor megpróbálja fenyegetéssel ha azzal sem akkor aljas rágalommal .Mindegy csak az a fontos hogy az eredendő sárról nem beszéljenek . Megosztani társaságot szétzúzni fórumokat ezer néven beírkálni aztán tiltatni töröltetni a nick neveket manipulálni akit csak lehet .Elvárni hogy ott legyünk az békéltetőn !? Minek történik valami ha nem jön ? Pityy tényleg történik valami? Nem semmi nem fog .Oda megyünk ő meg röhög és leszarja a véleményünket. Köpönyegforgató vagyok ? Érdekes én akikkel beszélgettem a dologról akkor nekem mind azt mondta hogy igazunk van csak ne a fórumon harcoljunk . Nekem hazudtak a véleményükkel? Kétlem ez is csak egy aljas manipuláció . Én nem ülök vele egy asztalhoz az biztos kezet nem fogok vele soha !! Egyébként is még a végén kirázná a hideg . De majd jön az újabb és újabb szidás rágalom fenyegetés . Sajnálom a Zoli anyagi veszteségén túl én vesztettem a legtöbbet . Én csak a Barátomat vesztettem . Ennyi nem több nem kevesebb . üdv doktor4

Előzmény: pityy palko (347)
pityy palko Creative Commons License 2013.11.10 0 0 348

Kedves Kollégám, baal!

 

Ez a beírás csak neked szól! (A fiamnak mondom, de a menyem értsen belőle)!

Visszatérve a "mindkettőnek vastagon benne van a kanala" gondolathoz, a következő agymenésem támadt:

 

Az ügy 2007-ben, a tiszai túrán kezdődött, amikor is Zo' megkérte Al'-t, (a továbbiakban együtt: AlZo), hogy húzza már haza Kecskerétre a futót, mert ő éppen másfele megy. Később, amikor Zo' fia ment volna a futóért Al' kérte, hogy még szüksége lenne rá, ezért Zo' beleegyezett abba, hogy maradjon.

(Most nem lényeg a lejárt forgalmi).

Al' csinált amit csinált a futóval, de ezt elmondta Zo'-nak és nagyot kacagtak az ügyön, persze Al' megigérte, hogy rendezi a dolgot.

Most jön az első bibi: 2007 óta először 2013-ban kezdi Zo' erélyesen követelni a futót, ez hat év.

Második bibi: anyagi követelés a Ptk. szerint öt év alatt elévül!

Harmadik bibi: feltehető, hogy Zo' ezért minősíti lopásnak, hiszen annak hosszabb az elévülési ideje.

Negyedik bibi: a lopáshoz elengedhetetlen, hogy a tulajdonos tudta és beleegyezése nélkül történjen az eltulajdonítás, viszont jelen esetben egy tartósan átengedett tárgyi eszközről van szó, szerintem.

 

Javaslatom: Al' fizesse ki Zo'-nak a futó értékének a felét, Zo' pedig szüntesse be a tolvajnak nevezést.

 

A javaslat elfogadása esetén kéretik Sügér olvtársat nem csesztetni, hogy éppen kivel vagy kivel nem haverkodik!

Véleményem szerint nem egy 100-as égő, de becsület és gerinc dolgában az első háromban bőven benne van!!!

 

Előzmény: baal (345)
pityy palko Creative Commons License 2013.11.10 0 0 347

Jajj, Doktor!

Azt akartam mondani Al'-nak, hogy ha tényleg lenne valami anyagi tartozásod, amit erősen kétlek, nos abban az esetben is van olyan barátod, jelen esetben én, aki ezt szívesen rendezi, nehogymá csorba essen a becsületeden.

A hülye olajcsere meg arra vonatkozik, hogy mi meg majd elrendeznénk egymás között, de ehhez már senkinek semmi köze!

 

Előzmény: doktor4 (346)
doktor4 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 346

Kikérem magamnak ezt a gyanusítást !!! Pityy tudod az esik rosszul hogy alapot adsz a nyilvánvaló rágalomnak !!! 

Előzmény: pityy palko (330)
baal Creative Commons License 2013.11.09 0 0 345

helyes, főleg az ebéd része

de tény, hogy épp ideje leülni a feleknek, a vitát rendezni, a személyeskedésekért elnézést kérni...

ehhez csak szándék kell

Előzmény: pityy palko (340)
baal Creative Commons License 2013.11.09 0 0 344

a kenese kevés

konkrét helyet keressünk a 11 óra jó

esetleg a vadkacsa étterem a strand mellett

mert azt tudom hogy télen nyáron nyitva van

és jó a neve.-D

 

Előzmény: kit-zoli (334)
baal Creative Commons License 2013.11.09 0 0 343

részemról rendben

én ott leszek

Előzmény: kit-zoli (331)
baal Creative Commons License 2013.11.09 0 0 342

egyszerű

barba sügérnek irt a láncról való elengedésről-ami már megint visszautalt a régi jó vitátokra.

erre irtam, benne téged is, mint az egyik pólust megszólitva

ennyi, és nem kell belemagyarázni semmit.-)

Előzmény: kit-zoli (329)
pityy palko Creative Commons License 2013.11.09 0 0 341

Azaz, november 16. Nekem jó! :-))

Előzmény: kit-zoli (338)
pityy palko Creative Commons License 2013.11.09 0 0 340

Nekem egy jogi képviselőm van: Saját magam. 

 

Eltekintve attól az apróságtól, hogy jogi képviseletet csak jogi végzettséggel lehet ellátni, addig semmi értelme a találkozónak, amig nem adsz egy szándék nyilatkozatot, amiben leírod, hogy hajlandó vagy un. peren kivüli megegyezésre, amennyiben a másik fél .............................................stb, stb.

Ez, természetesen a másik félre is igaz, de ha keménykedéssel kezdi, akkor baal és én szépen megebédelünk és kinyilvánítjuk, hogy két ilyen dummkopffal nem lehet mit kezdeni, s az ügy ad acta!

Előzmény: Riglikapitány (333)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!