Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.29 0 0 2
Naja :)
Most lesz majd a bnv-n "BÚTORVILÁG, az ország legnagyobb lakberendezési kiállítása és vására!" ha másért nem, hát ötletekért nagyon megéri majd elmenni, nem?
Én kinéztem egy minimal konyhát most és sajnos elkeseredtem, mert mivel a minimal nagyon felkapott, ezért simán elkérnek ezért a konyháért 2,3 milliót
Előzmény: l.lovag (1)
l.lovag Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1

nekem is tetszik ez a stílus és kár,hogy haldoklik a topik.  jól jönne 1-2 ötlet!

hobe Creative Commons License 2008.03.04 0 0 0
0?
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 topiknyitó
Nagyon tetszik nekem ez a stílus, szeretném majd ebben az irányzatban berendezni a lakásomat. Nem szakértőként, hanem csak a stílus kedvelőjeként lennék jelen a topikban :) Jó lenne csokorba gyűjteni azokat a helyeket, ahol ehhez a stílushoz kaphatunk bútorokat, ötleteket. Remélem, sok fotó fogja díszíteni ezt a topikot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!