Keresés

Részletes keresés

Freddie96HU Creative Commons License 2016.06.27 0 0 17

Helló, nekem az lenne a problémám, hogy megvettem a játékot és telepítettem, de nem megy mert kidob egy ablakot, hogy  "A kiadási dátum ellenőrzése" és sikertelen lett. Rá googliztam és azt mondták, hogy legyen internet kapcsolatom amikor elinditom (ami volt is) és a tűzfalban engedjem át (ezt is meg csináltam) és még mindig sikertelen az inditás. Valakinek van valamilyen ötlete, hogy hogyan lehetne orvosolni a problémámat?

A válaszokat előre is köszönöm!

viktor9511 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 16

Sziasztok !

 

 

Szeretnék kérdezni kettő dolgot, nagyon megköszönném a válaszotokat !

 

 

Miért van az,hogy ,ha játsszok  a GTA IV-el és van egy - két hely amit ,ha megközelítek autóval vagy bárhogy , RC20 hibkóddal kilép a játékból, vagy megyek máshol pl autópálya és vmi ZL, vagy ilyesmi hibakóddal  ?! ?!

 

 

 

A másik kérdésem az lenne,hogy nem tudja valaki,hogy lehet 100% mentést a játékba tenni ? Egyszerűen már rengeteg videót néztem, és követtem, de nem egyértelmű... 

 

Még egy kérdés:   Láttam kettő féle Magyar rendőrautót... nem tudjátok hol lehet letölteni ??

 

 

 

 

Nagyon megköszönném a segítségeteket a választ.

Tibori Creative Commons License 2010.12.01 0 0 15

És a windows 7-esen el kell hogy mennyen?

Mert nekem az van a 64bites változat.

A gépem jó hozzá de ha rámegyek az ikonra akkor azt írja ki hogy nincs behelyezve cd.

 

Tibori Creative Commons License 2010.12.01 0 0 14

Hellosztok

letöltöttem a gta 4 liberty-t de sajnos hiába telepítettem fel.

kéri a serial code-ot utána az unlock code-ot,beírom és utána meg kiírja hogy mennyek vissza.

Vissza megyek de megint kéri előlről a kódokat.

valaki segítsen,SOS!!!

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.11 0 0 13
Sziasztok!
A problémám, hogy XP(bit32)-en valamint az optimális konfigon nem indul el a GTA 4. SP3 fenn van. A Social Club fenn van rendben. A play gomb megnyomása után háttérben homokórázik, majd semmi nem történik. Gép nem fagy le, de nem is indul el a játék. Lemezt nem pörgeti fel, nincs hibaüzenet.

Games for Windows Live start menüből való indítására az alábbi hibát dobja:
"To use all of the features of Games for Windows - Live, you need to apply a hotfix for Windows XP."
Ezután megkérdezi:
"Do you want to view and download the update?"

Ha ezekután az OK-ra kattintok bedobja a Microfos Support oldalát ahol kiírja, "Can't install item (0x800B0003)"
Szóval kapjam be.

Lentebb olvasva kéne nekem valami hotfix, és találok egy linket a 32bites XP-hez, viszont a link a Windows 2003 Server hotfixére mutat ami ráadásul angol nyelvű. Nem szeretik egymást.
Van valakinek valamilyen épkézláb ötlete?
Kihullott az összes száll hajam. Kérlek segítsetek. hemish@c2.hu
Előre is nagyon köszi!
vinya22 Creative Commons License 2009.07.08 0 0 12
MÁR PRÓBÁLTAM,DE MOST TALÁLTAM EGY VIDEÓKÁRTYA TUNINGOLÓT,HÁTHA SIKERÜL
NAR Creative Commons License 2009.07.06 0 0 11
Próbálj meg driver-t frissíteni, hátha.
Előzmény: vinya22 (10)
vinya22 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 10
Császtok!!!Nekem van egy kis baj a GTA IV-gyel.Én gépen nyomom,és mikor beindítom a játékot és elkezdenék menni Nikóval,akkor nem látni semmit csak mindenhol eget.A játék eredeti most lett véve gyárilag a videókari is elég hozzá,lehet hogy a procim túl kevés hozzá???2 db 1 magos 1,6 ghz-esek.Nekem azt mondták,hogy 2 magos kell hozzá.Lehet a proci a rossz???Valaki segítsen már,nem volt olcsó a játék és nem szeretném kidobni.Előre is kössz.
AlmondCream Creative Commons License 2008.12.22 0 0 9
Sziasztok! Ajánlani szeretnék pár videó csemegét! :)
Van közte természetesen GTA IVes is! :P

http://tv.gamestar.hu/video/nyeremenyjatek-gta-iv-madness-full
http://tv.gamestar.hu/video/wow-hardware-store-hd
http://tv.gamestar.hu/video/soha-nem-latott-nfs-reklam-hd
Köszönöm, hogy megnézed! NAGYON SOKAT SEGÍTESZ ezzel! ;)
Illetve még:
Kellemes Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok!
BB7
Hommes Frites Creative Commons License 2008.07.06 0 0 8
Mi az, ami nem tetszik benne? (Anélkül, hogy lelőnéd a poénokat... :) Bár mondjuk én a SA-ra sem adtam volna 100%-ot: néha a hosszú autózás megbolondított, egyik városból a másikba, öt perc, tökunalom, át a semmin, meg mondjuk nekem a rap sem jött be, mint fő zenei stílus, meg a csajozásoktól is hülyét kaptam.
Talán a kezdeti lassúság engem nem zavart, legalábbis az SA-nál nem. Emlékszem, amikor elkezdődik, a rendőrök kidobnak valahol az LS gettóban egy backalley-ben, és melletted ott egy bicikli... :) Ide-oda mászkáltam, és azt sem tudtam, hol a francban vagyok, nem tudtam kétszer ugyanarra a helyre menni... Szerettem azt az érzést nagyon. Remélem, ez is olyan, illetve biztos vagyok benne.
Előzmény: Ivan Kozirev (7)
Ivan Kozirev Creative Commons License 2008.06.03 0 0 7

Hali, én PS3-on tolom, nagyon ott van, de azért nem adnék rá 98-100%-ot, mint azt mostanában minden újság, weblap teszi. A hangulata viszont legyőzhetetlen, továbbra is, ez nem kétséges. Ha szeretted a korábbi részeket, ezt is szeretni fogod. Csak ne engedd, hogy a sok felhajtás túlzott igényeket támasszon benned, mert a játék lassan indul be, s akkor az elején csalódhatsz is...

 

Amúgy a történet az eddigi legjobb, marhára összetett, vannak benne választási helyzetek is, tehát valamenniyre a játékos is irányítja a sztorit.

Előzmény: Hommes Frites (6)
Hommes Frites Creative Commons License 2008.04.30 0 0 6
Hát gyermekeim, künn az anyag! De annyira, hogy tegnap már láttam egy reklámot a Pro7-en, hogy X-box 360-nal együtt csak 199 euró - kb 50 rugger! Ááá! Itthon is árulják már, Playstation-nel: 115 R. Juj!

Mit szóltok a felkerült videókhoz? Elég elképesztő, mi? Irígylem a konzolosokat, nekem 2 gyerek meg az érkező következő mellé nem fér már be, várom a PC-s kijövést, remélem, meglesz, mert ha nem, bizony egyszer... Hm.

Ki az aki meg meri osztani a játékélményt? Várjuk a képeket is - TÉNYLEG olyan állat, mint a videókon, vagy az csak valami csúcsgépen futtatott izé?
Hommes Frites Creative Commons License 2008.02.23 0 0 5
Demo? A videókra gondolsz, vagy tényleg van demo? Kell!
toto - De, ott játszódott a GTA III is, sőt a csak PSP-re kijött LC Stories is (vagy az csak Gameboyra jött ki? Nem tudom.) de ez már rutin náluk. Még az ős GTA-ban elnevezték a városokat.
Előzmény: Törölt nick (4)
toto92 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 3
Jaaaaa. Csak mert a három is ott játszódott, nem?
Előzmény: Hommes Frites (2)
Hommes Frites Creative Commons License 2008.02.22 0 0 2
Ott játszódik. Ha a topiknévre utalsz, azért, hogy ha valaki rákeres, könnyebben megtalálja.
Előzmény: toto92 (1)
toto92 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 1
Hmmm. Ez ugye az a GTA IV, ami elvileg tavaly évvége felé jelent volna meg, ugye?Liberty City hogyan jön a képbe?
bindera Creative Commons License 2008.02.22 0 0 0
g0g0 g0
Hommes Frites Creative Commons License 2008.02.22 0 0 topiknyitó
Sziasztok,
hát ezt is megértük!!!
hivatalos oldal
Kinek mi a véleménye? Ki imádja már és ki mit fog már előre utálni benne? Ki szerint néz Bryce Dawkins úgy ki mint Barrack Obama? Ki az, aki már megrendelte a Liberty City Swingers hivatalos baseballsapkáját vagy pólóját a hivatalos Rockstar oldalon? sapka póló Ki örül annak, hogy Niko fehér? Ki tud bármit is a zenékről - ki mit szól ahhoz a pletykához, hogy lesz egy orosz nyelvű adó? Ki szerint fog kijönni PC-re, amikor az eladások PC-re egészen minimálisak, konzolokra pedig csak nőnek és nőnek? Ki az, aki emiatt a játék miatt vesz új gépet és monitort - szabad-e ezt a játékot egy megrögzött játékosnak majd 3:4 arányú monitoron játszank? Ki az, aki már gyűjti rá a pénzt, és ki az, aki már tágítja a sávszélességét és izzítja a torrentkliensét?
További kellemes időtöltést ezen a topikon, és kívánok mindekinek olyan békés beszélgetést itt, mint amilyen az SA topik volt. LC forevör.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!