Keresés

Részletes keresés

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.24 0 0 77
Na most meg ujra.... Igy jar amikor ahelyett, hogy rendesen uatan jarna a dolgoknak azonnal kozolmindent ossze-vissza


Vass Albert szerepel az SZDSZ nyilvántartásában
MTI
2008. 03. 24., 16:05 | Frissítve: 3 órája

Fodor Gábor, John Emese és Szent-Iványi István nem vesznek részt az SZDSZ ügyvivő testületi és frakcióülésén.

Tizennégy éve szerepel az SZDSZ megyei szervezetének tagnyilvántartásában Vass Albert, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gulács polgármestere - tudatta közleményben Lövei Csaba, a párt megyei irodavezetője hétfőn, azt követően, hogy Vass Albert előző nap azt írta: nem tudott arról, hogy az SZDSZ-ben párttagként nyilvántartják, és nem volt ott a tavalyi elnökválasztó küldöttgyűlésen.

"Vass Albert polgármester tizennégy éve szerepel az SZDSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szervezetének tagnyilvántartásában. A belépésének időpontja 1994. szeptember 20., regisztrációs száma: 36907. Az SZDSZ Alapszabályának 83/e pontja szerint az országos küldöttgyűlésen szavazati joggal vesznek részt azon polgármesterek és alpolgármesterek, akik tagjai az SZDSZ-nek" - közölte Lövei Csaba.
Előzmény: fanyűvő (73)
carl solomon Creative Commons License 2008.03.24 0 0 76
Alapjárat. Ilyen kell a bulvárba, mert ilyenre vevők a népek, oldalfüggetlenül.
Előzmény: Törölt nick (74)
phpguru Creative Commons License 2008.03.24 0 0 75
Geszti neked már nem ciki az szdsz?!
Meddig nem ciki?
Mikor szakad el nálad a cérna?
Mikor nem jösz már 100 éves fidesz cikekkel, és próbálsz a mai dogokkal is foglalkozni, mert eddig csak tereltél,amióta ismerlek.
Előzmény: Kiss G. Eszter (72)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.24 0 0 74

finoman elkezdtek helyezkedni?

 

a 03.15-i petőfi hol dugott cikket hova rakod?:)

Előzmény: carl solomon (-)
fanyűvő Creative Commons License 2008.03.24 0 0 73

"
Vass Albert polgármester közleménye

2008. március 23.-án az alábbi közleményt jutattam el az MTI-n keresztül a médiákhoz. ]

 

Közlemény

A Hír Tv, és a TV2 korábbi hírműsoraiban nyilatkoztam a tavalyi SZDSZ elnökválasztási küldöttgyűlésének személyemet is érintő kérdéseiről.
Ezzel kapcsolatosan kijelentem, hogy a TV2 március 22.-i hírműsorában elhangzottaknak megfelelően „fogalmam sincs”, hogy az SZDSZ-ben párttagként tartanak-e nyilván. 1994-ben és 1998-ban FIDESZ-SZDSZ-MDF támogatással indultam a polgármesteri tisztségért a helyi önkormányzati választáson, Gulácson. Minden párttól politikai támogatást kaptam, de akkor sem állt szándékomban semmilyen pártban tagsági jogviszonyt létesíteni. Lehetséges, hogy akkor aláírtam – sok egyéb, a pártok támogatásával összefüggő nyomtatványok mellett – tagfelvételi nyomtatványt, de belépni akkor sem állt szándékomban. Nincs, és az elmúlt években nem is volt párttagszerű kapcsolatom az SZDSZ-el, és más pártokkal sem. Soha nem fizettem tagdíjat. Küldöttként történő „szerepeltetésem” meglepetésként ért. A küldöttgyűlésen nem vettem részt, tartom magam ahhoz, hogy egyetlen pártnak sem vagyok a tagja. A nevemmel történt visszaélést a leghatározottabban elítélem, és remélem, hogy a rendőrségi vizsgálat kideríti, mi is történt valójában.

Független polgármesterként Gulács község fejlődéséért dolgozom, ezt tekintem fő feladatomnak.

A kialakult helyzetről a fentieken túl a továbbiakban semmilyen nyilatkozatot nem kívánok tenni.

Gulács 2008. március 23.

Vass Albert
független polgármester Gulács

"

http://www.gulacs.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Itemid=1

Előzmény: Kiss G. Eszter (72)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.24 0 0 72
Kavarja am megint csak kavarja!

Index 2008. március 22.


A TV2 telefonon beszélt Vass Alberttel, aki megerősítette, hogy nem volt ott a küldöttgyűlésen. Ő egyébként azért mehetett volna az elnökválasztásra, mert az SZDSZ alapszabálya szerint a polgármesterek automatikusan küldöttek. Persze csak az SZDSZ-es polgármesterek. A TV2 azon kérdésére, ő tagja-e az SZDSZ-nek Vass Albert azt mondta: "fogalmam sincs". Azt mondta, 1994-ben a Fidesz-SZDSZ támogatásával indult a polgármesteri tisztségért, akkor lehet, hogy belépett, de azóta nem foglalkozott az SZDSZ-szel.


Index 2008. március 23.

Vass Albert, Gulács polgármestere közleményt adott ki arról, hogy ő soha nem volt tagja az SZDSZ-nek. "Nincs, és az elmúlt években nem is volt párttagszerű kapcsolatom az SZDSZ-szel, és más pártokkal sem. Soha nem fizettem tagdíjat" – fogalmaz. Kijelentése azért izgalmas, mert valaki részt vett az SZDSZ legutóbbi elnökválasztó küldöttgyűlésén, és Vass Albertként írta alá a jelenléti ívet. Most már nem csak az a kérdés, hogy hogyan vehettek részt álküldöttek a választáson, hanem az is, hogyan állították össze az eredeti névsort. Vass ugyanis saját jogán sem vehetett volna részt a küldöttgyűlésen. Valaki mégis helyette volt ott.
Előzmény: Kiss G. Eszter (56)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.23 0 0 71
Vagy arrol aki Wasst vedi, meg az ot hivatalosan tamogatni nem mero Kosart vedi...
Előzmény: Tamerlán (68)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.23 0 0 70
Mi van, mar ahhoz gyava vagy hogy leird?
Előzmény: Fufluns (69)
Fufluns Creative Commons License 2008.03.23 0 0 69
Nagyon vastag bőr.
Előzmény: Kiss G. Eszter (67)
Tamerlán Creative Commons License 2008.03.23 0 0 68
Az is lehet,
hogy arról az olvtársról írta, akinek itt válaszolt...
(:–)
Előzmény: Kiss G. Eszter (67)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.23 0 0 67
Ezt most az Indexes cikkirorol irod aki muvelte vagy Wass Albertrol?
Előzmény: Fufluns (64)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2008.03.23 0 0 66
vájár, attól mert az index szar, még lehet "irányultsága"

van is. sajnos az index is azt hiszi, hogy ha olyan igénytelen marad, mint amilyen, akkor nagy lap lesz belőle.

sajnos újságírásról nem nagyon beszélhetünk az index esetében, maradt volna olyan gerillának, ahogy indult. csak abban meg nincs pénz...
Előzmény: carl solomon (55)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.23 0 0 65
Epp az SZDSZ-nel "tevedni" ezzel, hat hogy is mondjam nagyon nagyon pikans poen volt az Indextol...:-)

Persze az szdsz a hulye...nomen est omen..orok igazsag! :-)))
Előzmény: Hayloft Ezekiel (63)
Fufluns Creative Commons License 2008.03.23 0 0 64
Nagyon kevés embertől fog el hányinger ...
Előzmény: Kiss G. Eszter (62)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2008.03.23 0 0 63
helyesen:

Az egyik szdsz tag - (de ez nem biztos :) - a másik halott hungarista.
Előzmény: Kiss G. Eszter (57)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.23 0 0 62
Igen es valoban meglepo, hogy " a párt szabolcsi oldalán sincs nyoma annak, hogy Wass Albert szabad demokrata polgármester volna" . Zsenialis felfedezes! Es meg csak nem is hazudtak! :-)))

Előzmény: neménvagyok (61)
neménvagyok Creative Commons License 2008.03.23 0 0 61

hát, wass idejében a szadesznek még híre hamva se volt, szóval nem lehetett tag

 

Előzmény: Kiss G. Eszter (57)
k_szent_g Creative Commons License 2008.03.23 0 0 60

:-D

Én  is.

Előzmény: Fine Tune (21)
k_szent_g Creative Commons License 2008.03.23 0 0 59
Ez csak időhúzás. Gondolom félnek, ha leváltják kitálal, vagy elmarad  a húsosfazék. Így meg marad még egy kis idejük (f)osztogatni. :-)
Előzmény: toloba (7)
Fufluns Creative Commons License 2008.03.23 0 0 58
Náci az eszed tokja.
Előzmény: Kiss G. Eszter (57)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.23 0 0 57
Egyik SZDSZ-s masik naci.
Egyik liberalis masik nacionalista

Biztos veletlen volt az eliras?!

Előzmény: Kiss G. Eszter (56)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.03.22 0 0 56
Rendőrségi üggyé dagadt az SZDSZ álküldött-botránya
Független Hírügynökség
Index
2008. 03. 22., 12:40 | Frissítve: 5 órája



Lövei Csaba, a párt megyei szervezője azt mondja, hogy Vass Albert 1994. szeptember 20-án lépett be a pártba. Így szerinte a tagsága jogos. Igaz annak nincs nyoma, hogy fizetett-e tagdíjat. A párt alapszabálya szerint azt, aki egy évig nem fizet tagdíjat, törlik a tagnyilvántartásból.

Érdekesség az is, hogy a párt szabolcsi oldalán sincs nyoma annak, hogy Wass Albert szabad demokrata polgármester volna, legalábbis a polgármesterek listáján nem szerepel, a legutóbbi önkormányzati választáson pedig függetlenként indult.
carl solomon Creative Commons License 2008.02.27 0 0 55
És támogatást a magyar államtól sem kap, panaszolja azt, ami talán a legjobban fáj neki. "Nézze, azt tudtam, hogy a románok korruptak, korruptabbak, mint mi. Nem lepett meg, hogy a táblabíróság vezetőhelyettese barátja a vízügyi cég vezetőjének. Egy tárgyalás előtt megfenyegették az ügyvédemet, hogy ha képviselni mer, akkor ő többet nem nyer pert Temesváron. De az, hogy a magyar külügyminisztérium nem tesz semmit az érdekemben – ezt nem hittem volna. Azzal az érthetetlen és cinikus nemtörődömséggel utasítottak el, hogy a magyar állam nem avatkozik bele külföldön zajló polgári jogi ügyekbe" – sorolja szinte egy szuszra.

írja a zindex

Azért egy közepesen elfogult médiákok ilyenkor minimum megkérdezi a külügyet is, vagy esetleg egy hozzáértőbb embert, hogy tényleg, mi is van ilyenkor?
De hát az Index ugyi nem kérdezte meg, mert akkor esetleg kiderült volna, hogy a külügynek ilyen ügyekben nem igazán van szerepe...
elemes2 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 54
tökömtuggya, nyilván nem volt elég sikeres az előző menedzsment.

Finger Péter (népszabó publicista) nem egy tipikus fideszes, meg Tóta sem annyira.

Népszava-szemszögből persze jobbra áll az index :-))
Előzmény: Callie (53)
Callie Creative Commons License 2008.02.21 0 0 53

Ha csak pénzügyi befektető lenne,miért cserélte le az Index felső vezetését?

 

Szerintem kitapintható az utóbbi évben egy határozott és (unfair módon megvalósított) Gyurcsány-ellenes irányvonal. Ami nem jelenti,hogy Fidesz-pártivá vált volna, természetesen.

Nem is szólva az egyoldalú Zsanett-cikkektől kezdve a bornírt kenderellenességig (mármint hogy a kendernövény elégetését pártolják).

Előzmény: elemes2 (51)
elemes2 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 52
mér igaztalan? orbán tényleg mozgássérült?
Előzmény: carl solomon (50)
elemes2 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 51
Nobilis keresett egy csomó pénzt ingatlanokon, és be akarta fektetni. Az A-kategóriás elektronikus sajtó jó választásnak tűnik, az UFI-n csodálkozom, meglátjuk mi lesz belőle.
Előzmény: carl solomon (38)
carl solomon Creative Commons License 2008.02.20 0 0 50
Én nem gondoltam azt. Az Index egy elég korrekt bulvárlap, amely az elektronikus megjelenés előnyeit igen jól kihasználva elég széles olvasókört tud megszólítani.
Elég régóta olvasok újságot ahhoz, hogy kiérezzem az apró nüanszokat is. Például ez az Orbán mozgássérültek helyén való parkolása. Ügyes, de azért át lehet látni rajta. Báncsák igaztalanul, tehát aki szereti, az még jobban fogja szeretni. Az Index meg közben úgy tett, mintha pártatlan lenne.
Előzmény: Törölt nick (47)
Gondoljátok meg Creative Commons License 2008.02.20 0 0 49
Már megbocsáss, de szerintem egy értelmes helyezkedő, előre nem tudja, hogy merre helyezkedjen. Legfeljebb csak a szerencsés. Ezért az okosabbja egyszerre kettő vagy több vasat is tart a melegben. Ugyanis a verseny álltalába több esélyes. Aztán a második, sőt a harmadik helyezettel sem árt jóba lenni. Az üzlet az üzlet.


Az igazságot legyőzni nem lehet, az igazság akkor is igazság, ha lábbal tiporják. Csak hát többféle igazság van. Igazsága van a nyertesnek, (na annak mindig igaza van, jó ha tudjuk) és igazsága van a vesztesnek is (de ez viszont kit érdekel).
Előzmény: zividivi (42)
Callie Creative Commons License 2008.02.20 0 0 48

 

Újabb gyöngyszem a vastagbetűs címek között:

Draskovics rárohant a Magyar Gárdára

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!