Keresés

Részletes keresés

imi972 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 3
BKV Zrt. Kereskedelmi Csoport, tel.: 461-6500/11125
Előzmény: Divi-Filius (2)
Divi-Filius Creative Commons License 2008.02.07 0 0 2
HELLÓ újra!

Nem tudjátok, van-e BÁRMI reális esély, hogy essetleg egy BKV telepen tudjak területet bérelni. Mit gondoltok, kit kell megkeresni? A garázsmesterek döntenek ebben, vagy ez is felmegy a híres neves Management asztaláig? Hogyan lehet egy illetékest megkeresni?

Odamegyek a portához, és mondom ha a telep főnökéhez jöttem?

Divi


Előzmény: imi972 (1)
imi972 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1
Sajnálom, segíteni nem tudok, de érdekelne az építés folyamata. A beszámolókat szívesen olvasnám itt.
Hajrá IKARUS! :-)
Előzmény: Divi-Filius (-)
..Nadine.. Creative Commons License 2008.02.06 0 0 0
Nulla Ikarus maradjon a világon!
Divi-Filius Creative Commons License 2008.02.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Bocsánat, hogy új topikkal verem fel az állóvizet, de elég reménytelennek látom, hogy hagyományos módszerekkel találjak megoldást...

Bocsássátok meg, hogy nem feltétlenül tömegközeledéssel kapcsolatos a topik, de ide talán motiváltabb és segítőkészebb emberek járnak. (főleg ha Ikarus buszról van szó :) )

Nos:
Úgy döntöttem, hogy lakás helyett lakóbuszt építek magamnak, mert sosse vonzottak, se a panelházak, se a szomszéd dörömbölése, viszont mint sokan, vozódom a nagy járművekhez. Így úgy döntöttem, hoyg lakás helyett egy Ikarus 280-ast újítok fel, és alakítok át lakóbusszá.

...viszont városi vagyok, nincs kertem, se garázsom, főleg nem akkora amekkorába beférne egy busz!

Szért kérlek benneteket: Ha tudtok, van nektek, ismertek valakit akinek van, egy Raktárja, üresen álló betonplacca, Földterülete, ami Budapest területén van, Kérem jelentkezzen!

Az ami mindeképp kell a területen:
- 20 méter hoszzú
- 4 méter széles
- ha raktár akkor 4 méter magas (de a kapu legalább 3,2 méter)
-230 V

Valami nagy ipartelep félreeső betonplacca, egy öreg lerobbant raktár, üres telek, gonozatlan kert amit nem is akarnak gondozni, bármi ahol elfér egy ilyen szóba jöhet.

Sajnos sok pénzem nincs rá, így sokat nem tudok rászánni, de értelemszeűen nem szivesség kérésről van szó. (Bár istenbizony elfogadnám :) )

Tisztelettel: Pacsó Tamás
pacsot@vipmail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!