Hát Hofi, amellett, hogy borzasztóan jó humorista volt, bizony csöppet sem volt pártatlan, és erősen balra húzott. Emellett, nem is kevésszer elég trágár volt. Ezzel együtt, a valaha volt legjobb magyar humorista volt.
Nem kell megpróbálni cáfolni, az összes Hofi megvan, és mindet vagy 10-szer meghallgattam már.
"Tényleg, tud valaki arról, hogy szokott nője lenni ennek a Fábrynak? "
Szerintem Fábrynak kurva jó női lehettek, olyanok akikre te csak képesújságokban szoktál rejszolni. Ellenben kérdéses, hogy Lendvai milyen kategóriába tartozik. Nálam szimpla boszorkány.
"A baj csak az, drága, hogy az én bőrömre is vagytok ennyire kulturáltak. Az én bőrömre megy, ha egy ilyen patkány miatt megint Gyurcsányék nyerik a választást 2010-ben. Téged ez láthatólag nem zavar, neked fontosabb a polgári "poén"."
talán próbálj meg nem az mszp-szdsz-mdf szélsőbaloldali formációra szavazni.
De nehezen megy mert :
"ajj, de jó! Akkor ha összefoglalom a véleményemet: Orbéán Mihály egy gyáva, pitiáner kis patkány, a magyar törvényekkel teljesen összhangban teszem? Jó azért az ilyet tudni!"
Szegény Fábrynak már nincs hová hátrálnia. A múltkor polgári körös úrasszonyok előtt adott elő egy stand-up comedy-t a szokásos csokis-fantás poenokkal. A dámák fagyos arccal üldögéltek és láthatóan kínosan érezték magukat.
Ez van. Majd megnyugszik szegény, ha Orbán seggét nyalhatja.
Drága! Tudtam, hogy nem fogod megérteni, csak írtam, mert gondoltam, rajtad kívül más is olvas. Vagy nem.
Nincs igen, nincs nem. Takarodjanak ezek a ballibek (az erős fogalmazás kizárólag azért, hogy értsd), de ne jöjjenek helyettük olyanok, akik még a saját nevükkel, meg a szobbatisztaság elemi szabályaival sincsenek tisztában. Ha nem érted, nem érted. Ennyit tudtam segíteni.
Momentán nem az a téma, hogy szerintem ki nyerje a választást, de a kedvedért elmagyarázom mit szeretnék. Kicsit bonyolult lesz, kérlek, próbálj követni!
Tőlem Gyurcsány, Kákossy, Gráf, Fodor maradhatna ott, ahol van. Biztos van az MDF-ben meg a fideszben is, aki beszállhatna v. leválthatná őket. Akiket ezek a primitív, alpári megnyilvánulások, mint Fábrié, mint az MN-vezércikkek, a helyükön tartanak: Szili, Baja, Szekeres, Magyar Bálint, Kóka, Horváth Ágnes, Demszky Gábor, Orbán Mihály, Szíjjártó Péter, Varga Mihály, Répássy Róbert, Kósa Lajos...
Ez a banda láthatóan jól elvan a kétoldali hozsannákkal. Én meg öregszem. Mielőtt meghalok, szeretnék még egy picit normális országban élni. Olyanban, ahol Fábry nem válhat überhumoristává a jobboldalon, csak mert Lendvayról és a szamárcsődörről vízionál, ahol a szocialista pártnak nem jut eszébe asszonyverős suttogópropaganda, ahol Kósa Lajos a botox-poénja után kénytelen végre valami munka után nézni, ahol Molnár Lajos neve fel sem merül miniszterként, ahol nem Demszky Gábor Budapest főpolgármestere... Hosszan sorolhatnám.
Ha indián lennék, most biztos ideírnám: húzzatok végre a halál...
Igazából én egyáltalán nem bánom, hogy nem ült el. A célom nem is Fábry ekézése volt, mert minek? A téma csak egy meglehetősen pentráns ürügy.
Arra lennék én kíváncsi, hogy ilyen hangnemmel hogy a francba képzeli el a jobboldal a nemzeti összefogást? Vagy a baloldal az asszonyverős suttogópropaganda után? Vagy Balikó hogy képzel szakmai vitát folytatni, miután zsidózik, buzizik egy jót? Naponta kapom az arcomba az MN vezércikkeit (hülye klub rádió), egyetlen egy sem múlik el kifejezetten megalázó, durva sértések nélkül.
Azt látom a hozzászólásokból, hogy a kétoldali pártkatonáknak ez jó így. Azt meg látom a statisztikai adatokból, hogy sokaknak van elege ebből a patkány-vircsaftból.