Keresés

Részletes keresés

tbando Creative Commons License 2008.02.03 0 0 60
Jó meglátásokat átvenni nem szégyen. Felismerni azonban, no, az az első lépés a nagypályához. Ha még mindig vágynál rá esetleg, ajánlom figyelmedbe. Persze nem könnyű. Te is mennyi mindent összehordtál, míg mondtál egy magvasat. 
Előzmény: carl solomon (59)
carl solomon Creative Commons License 2008.02.03 0 0 59
A vicced viszont jó! Mi volna, ha ezt a vonalat forsziroznád?

Meg kell adni, tehetséges epigon vagy.
Előzmény: tbando (58)
tbando Creative Commons License 2008.02.03 0 0 58

Miért lennél kizárva a mi köreinkből? Csak bírni kell a strapát. Ennyi. Ja, és 1-2 lépést célszerű előre HELYESEN átgondolni. Figyelembe venni, hogy nem csak te lépsz, hanem a többiek is. Ha ez nem megy, jobb ha nem abicionálod. Nem polidili az, ahol beégéskor a másik lehülyézése bármit is változtatna a fiaskón.     

 

 

A vicced viszont jó!  Mi volna, ha ezt a vonalat forsziroznád?

Előzmény: carl solomon (57)
carl solomon Creative Commons License 2008.02.03 0 0 57
Az a (közép)nagypálya viszont ahol én fociztam, elötted is nyitva áll.
Csak hát ugye most, hogy elárultam, miszerint én biza le szokok ereszkedni a prolik közé is néha, van-e még egyáltalán esélyem? Vagy a raktárba járás az már egy olyan folt a pedigrén, amivel végleg kizártam magam a te köreidből? Neked nem ciki hozzám leereszkedned? Nem lesz bajod belőle, ugye? Nem venném a szívemre...

Remélem elég elegáns válasz a sunyi hszedre.
Egy londoni bobby megdöbbenve látja, amint egy félreeső utcácskában az elegáns idős hölgy erősen markol egy kutyát és a hátsó felét harapdálja.
-Na de asszonyom!!!!
-Uram, kérem, ne szóljon bele, mert ön nem tudja, hogy ki kezdte!!!
Előzmény: tbando (56)
tbando Creative Commons License 2008.02.02 0 0 56
Az a gyanum, hogy seggnyalásra nem vagy alkalmas. (Remélem elég elegáns válasz a sunyi hszedre. Egyébként komolyan is így gondolom.) Az a (közép)nagypálya viszont ahol én fociztam, elötted is nyitva áll. Csak tudni kell focizni piacgazdasági körülmények között is.
Előzmény: carl solomon (54)
Tony Creative Commons License 2008.02.02 0 0 55
Vadászat.....?! Szinte lehetetlen...az egész ország büdös a korrupciótól...év tizedek óta arról szól a politika, hogy kiszemelnek egy gazembert...aki szétosztott egy csomó pénzt....aztán nagy csindrattatával letartóztatták...aztán évekig szórakoztatták a faszkalap embereket....aztán hallgattak egy csomót aztán a korrüptt bíróságok hoztak egy látszatitéletet (lassancsendben)...aztán sokasodtak a milliárdok...és íígy megy ez permanensen...mint ahogy tanították azt a MARXISTA egyetemen nekik...!!! csak más leányzó fekvésben!!! A költségvetési egyenleget persze az igahúzó barmokkal akarják .....(teszik) rendbetetetni...közben persze az országot is rendesen lejáratják!!!
carl solomon Creative Commons License 2008.02.02 0 0 54
Már sok éve túl vagyok ezen a szinten.
Egy felügyelőbizottsági szinekúrát kibulizhatnál nekem is...
Vagy úgy véled, hogy én nem lennék alkalmas arra, hogy az ilyesmihez elengedhetetlen mennyiségű segget kinyaljam?
Előzmény: tbando (53)
tbando Creative Commons License 2008.02.02 0 0 53

De most őszintén, neked kell egy Budaházi ahhoz, hogy lásd a korrupciót?

 

Nem kell. De te meg miért gondolod, hogy mi fingjuk a passzátszelet? Az van, és fúj. Mi meg tűrjük. Te szoktál itt viccelődni, hogy ahol szar van, ott döngenek a legyek. Oda lehet csapni. Bele a közepibe, hagy fröccsenjen. A legyek meg röhögnek.

 

A leesett cuccok ügyében nem tudok tanácsot adni. Már sok éve túl vagyok ezen a szinten.  

Előzmény: carl solomon (51)
tbando Creative Commons License 2008.02.01 0 0 52
Hát igen. Akár még Zuschlagok is lehetnének. Csakhogy még se megy. Mert  árpádsávos zászló ide, árpádsávos zászló oda, a holocaust áldozatain nem vihognának. Ki tudja miért, nekik nem szokásuk.
Előzmény: Törölt nick (50)
carl solomon Creative Commons License 2008.02.01 0 0 51
Hát, nem tudom. Én biztosan óvakodnék attól, hogy a szar sikálja tisztára a budimat.

De most őszintén, neked kell egy Budaházi ahhoz, hogy lásd a korrupciót?
Tökig vagyunk benne, még le se kell érte komolyabban hajolni.
Csak éppen nem zavar minket, mert ebben szocializálódtunk, elfogadjuk, tudunk vele élni.
Én a jövő héten megyek jattolni egy kisebb kerekedelmi erté beszerzési atyaúristenének, hogy velem (is) kössön szerződést. Nem bírok harmadjára visszamenni úgy egy raktárba, hogy ekkor ne hívjon félre bizalmasan a raktáros némi "teherautóról lepottyant" cucc ügyében talkaboutolni.
Most mit csináljak?
Jelentsem fel magam Budaházinál? :-)
Előzmény: tbando (49)
tbando Creative Commons License 2008.02.01 0 0 49

:)))

 

Komolyan gondolom persze. De azért hagy pontosítsak: Budaháziék nem csinálnak semmiféle rendet. Csak néhány szardarabot belepöckölnek a társadalom légkondijába. A többi már a mi dolgunk lesz. Szagoljuk-e amit a ventillátor szétfröcsköl, vagy megpróbáljuk-e levakarni.

Előzmény: carl solomon (48)
carl solomon Creative Commons License 2008.02.01 0 0 48
És ezt vélhetőleg komolyan is gondolod, mert ez viccnek kicsit erős lenne.
Na, akkor legyen meg neked az a Rend, amit Budaháziék adni képesek.
Előzmény: tbando (47)
tbando Creative Commons License 2008.02.01 0 0 47
Bezony. Személyesen ugyan nem ismerem az urakat, de az a megérzésem. Tiszta száraz érzés. Abszolut. 
Előzmény: carl solomon (46)
carl solomon Creative Commons License 2008.02.01 0 0 46
Na várjál, mert lehet, hogy valamit nem értek.
Te tényleg úgy véled, hogy értelmes dolog lenne egy mondaton belül említeni Budaházit, Toroczkait és a jogállami játékszabályokat?
Te tényleg komolyan hiszed azt, hogy az említett urak ilyen apróságokkal óhajtanak pöcsölni, mint jogállami játékszabály?
Előzmény: tbando (39)
Transformers Creative Commons License 2008.02.01 0 0 45
Nagykár, hogy egy Toroczkai féle "idi__a" miatt, aki ezt az egyébként abszolút nem hülyeséget, felkarolva Kapott Nagy nyilvánosságot ez a "vadászat"...amit egyébként a sajtótól várnék el..ha nem lennének néha ők is be..riak AZOKTÓL akikből Néha reklám, szponzor stb. ellenében megélnek....
jocooo3 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 44
"Fejér megyében nagyon kevés csapadék volt az októbertől júniusig terjedő időszakban. .... Jó példa erre a Váli-völgy, de főleg a Sárvíz völgye. ..."

 

"Alcsúton az évi csapadék átlag 537 mm. Az évi csapadékos napok száma 130-140. 20 mm-nél több eső átlagos csak 5 alkalommal hullik. "  

 

Édesapa erről ennyit. Tekints utána. És majd rá jössz HA ÖSSZEJÖN NEKED. :-)

Következetesség, Következetesség, Következetesség, Következetesség, :-)

 

OÓÓÓ és mennyi lélegeztető gép telt volna belőle.

Előzmény: 14-69 páncélvonat (43)
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2008.02.01 0 0 43
Azé 25 milla a kiskunhalasi dizsinek tényleg pénzkidobás. Itt legalább valami hasznos épült. Amúgy pedig tanulj földrajzot, mert a Dunántúl igenis csapadékos.
Előzmény: jocooo3 (41)
luzav Creative Commons License 2008.02.01 0 0 42
Na fiuk akkó ne csak a pofa jájon.......had szoljon már ideje vóna.
jocooo3 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 41
A 2 H(ŐS) magyarnak Toroczkai & Budaházy figyelmébe ajánlom.

 

2003-2004

 

Fejér megye 6 település: Alcsútdobozon, Felcsúton, Kajászón, Óbarakon, Tabajdond és Válon Állami forrásból kapubejárókra

1 milliárd 130millió forint közpénzt költöttek.

Több mint 10 km készült állami címzett céltámogatásból: Váli- völgy vízelvezetése kapcsán.

 

Csak megjegyzem:

1.       ezen a területen kevés a csapadék

2.       a Váli-víz csekély víz hozamú, keskeny medrű, lassúfolyású

3.       darabonként közel fél milláért épült

4.       2357 db készült

 

ÁSZ jelentés szerint 57 km burkolt árok épült. Azért ez nem semmi.

tbando Creative Commons License 2008.02.01 0 0 40
:)))
Előzmény: stewes (28)
tbando Creative Commons License 2008.02.01 0 0 39
Na persze, a te utcádban úgy szokás.  De ezek a mostaniak a jogállami játékszabályok szerint lesznek lejátszva. Amik, meg fogsz lepődni, nem csak az ügyek elsikálására alkalmas.  Még Magyarországon se.
Előzmény: b.viridis (6)
toloba Creative Commons License 2008.02.01 0 0 38

Orbán Viktor: 06-30-56765432
RontóPál Creative Commons License 2008.02.01 0 0 37
:-) Főleg, ha a zacskók "dokumentumokat" rejtenek.
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.01 0 0 36
Vadászat ? Egy igaz embert mutass közöttük, és megkimélem az országodat.....
bindera Creative Commons License 2008.02.01 0 0 34
természetesen,idáig biztos nem is hallottak róluk:))
Előzmény: mac.m (33)
mac.m Creative Commons License 2008.02.01 0 0 33
Akkor ezt most vehetjük az első feljelentésnek?
Előzmény: bindera (31)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.01 0 0 32
Szegények, idén hatodszorra kezdődik meg a másik Magyarország építése :-) Az újságírók 95%-a amúgy nem állami pénzből fizetődik, de ez csak apróság. Fantasztikus, hogy a média folyamatosan hírt ad ezekről, azt kell hinnem, hogy nem véletlenül :)
bindera Creative Commons License 2008.02.01 0 0 31
Ibrahim és Tot környékén kezdhetnek is:)))
Előzmény: mac.m (-)
stewes Creative Commons License 2008.02.01 0 0 30
Fõkapitány elftárs reggeli eligazítás:
– Ec-pec-ki-me-hec-hol-nap-u-tán-be-jö-hec, ma-te-vagy-a-fo-gó. :-)
Előzmény: fekete szentember (29)
fekete szentember Creative Commons License 2008.02.01 0 0 29
Én meg feljelentem a rendőrséget a rendőrségnél. Akkor derítgessen. Na?
Előzmény: Törölt nick (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!