Keresés

Részletes keresés

lazarbogi999 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 242

Sziasztok! Egy másik fórumon épp most írtam egy ajánlást egy helyről, bár ott gyerekkel utazás kapcsán. Mi most keressük a következő belföldi úticélt, és így jutott eszembe egy korábbi szálloda, ahol voltunk. Igazából nem a szállodában, hanem egy ahhoz kapcsolódó, külön apartmanban, de a wellness részleget így is tudtuk használni. Mi imádtuk, ha hasonló cipőben jártok, és most kerestek szállást, nézzétek meg: apartman Visegrádon.

Kutyanapközi Creative Commons License 2018.09.12 0 0 240

Kedves Gazdi,

 

ha kutyusod szeret a szabadban szabadon sétálni , labdázni, úszni a Dunában vagy barangolni az erdőkben ,mezőkön ,akkor a LeiKaland Kutyanapköziben a helye. A kutyusokat gépkocsival hozzuk és visszük a Kalandokra. Preferált kerületeink a  XVII., XVI., XV., XIV., XIII., X., VII., és a IV. Áraink kedvezőek. :) :)

Ha felkeltettük érdeklődéseteket nézzétek meg facebook oldalunkat. 

 

 

https://www.facebook.com/leikalandkutyanapkozi/?modal=admin_todo_tour

 

Üdvözlettel :

Renáta&Sanyi Leica&Sunday

ösihomoktövis Creative Commons License 2016.11.15 0 0 239

Nyáron Geresdlakon jártunk (erdélyi faházak). Remek hétvégét töltöttünk ott, mivel szauna és jakuzzi is tartozik a teljesen felszerelt faházakhoz. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

https://www.instagram.com/p/BI20ot7jhuO/

https://www.instagram.com/p/BI2xcbujxHh/

 

https://www.instagram.com/caniprem/

Kriszti,Biggie,Maya Creative Commons License 2016.08.30 0 0 238

Szia!

Mi már többször jártunk ott, kutyás bulin is. A legjobb (!!!) kutyás hely, tóval, szép környezettel, finom ételekkel és családias hangulattal :) Csak ajánlani tudom! ;) Lehet stégről ugrálni, "szörfözni" és a faházak is szuperek :)

Előzmény: nosztalgika02 (236)
nosztalgika02 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 237

Na most találtam egy csomó értékelést, nem bátorító, persze így nehéz megítélni, mi igaz belöle.

 

Tud-e vki valamilyen más kutyabarát szállást a délegyházi tavaknál (hotel is lehet, vagy panzió, vagy vendégház, vagy bármi)?

 

Köszi!

nosztalgika02 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 236

Sziasztok, ismeri valaki a délegyházi kutyás kempinget (a vízivirágos nevüt, nem írhatom ki világosabban)? Milyen hely? Neten eddig nem találtam értékelést.

Elöre is köszönöm!

Nicole900209 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 235

Sziasztok!

 

Horvátországi kutyás szállások után érdeklődök. Valakinek van jó tapasztalata ami elfogadható áron van?

Előre is köszi a segítséget

Niki

mikulas16 Creative Commons License 2012.10.18 0 0 234

elérhetőségem:skype:mikulaas16

 

köszönettel:mikulas

mikulas16 Creative Commons License 2012.10.18 0 0 233

tisztelt kutya barátok.

szeretnék kis segítséget kérni.keresnék olyan  kutyát amelyik, szoba tiszta és van valamilyen engedelmességi szintje. régen volt kutyám de sajnos már nem él.nagyon szerettem és nehezen szántam rá magam,hogy másik kutyust fogadjak be az életembe.most eljött az idő.

ha valaki tud olyan kutyát ajánlani ami szoba tiszta és van valamilyen előképzetsége szívesen magamhoz venném.sajnos nincs rá időm,hogy az alapképzést megcsináljam vele.

a munkám miatt kellene szobatisztának lennie.mindíg velem lenne mint a régi dobermann kutyusom.külföldre járok sokat.

köszönö9m előre is segítségeteket.

 

tisztelettel:mikulas

 

karesz1978n Creative Commons License 2012.10.16 0 1 232

jah a kép:  

 

 

karesz1978n Creative Commons License 2012.10.16 0 1 231

Sziasztok!

 

Kissebb kutyusokat mi is befogadunk vendégházunkba. Nagy területtel, szentbékkállán a Káli-medence gyöngyszemében! Nézzétek meg a honlapunkat:

www.sarvarivendeghaz.hu

Több vendégházunk is van, ha kutyussal jöszz jelezd hogy nagy területre lenne szüksége. A legnagyobb területe (a képen )a "barackos" venédházunkban van!

 

Szép estét!

Előzmény: Nicole900209 (224)
Nicole900209 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 230

Sziasztok!

 

Párommal tavasszal szeretnénk elmenni wellnesselni de nem szeretnénk itthon hagyni a mi drágaságunkat. Ha esetleg valakinek van valamilyen tapasztala valamilyen wellness szállodával kapcsolatosan kérem ossza meg velem. 

 

Előre is köszönöm

 

Niki

 

Spafun Creative Commons License 2012.08.18 0 0 229

Sziasztok!

 

Találtam egy cikket, ami a balatoni kutyás strandokról szól.

Talán hasznos lehet a kutyásoknak: http://furdogyujto.hu/hirek/van-e-balatoni-kutyas-strand

elianar Creative Commons License 2012.06.30 0 0 228
kretasan Creative Commons License 2012.06.22 0 0 227

Szia!

 

Légyszives nekem is küldd el a balatoni nyaralóval kapcsolatos adatokat ha megkérhetlek /hol van, mennyibe kerül stb/ fotókat is, mint ahogy Nikinek is felajánlottad. Szeretnénk pici kutyánkkal menni egy hétre és nagyon szimpatikus a hely ahogy leírtad.

Előre is megköszönöm a szivességedet és remélem lesz még hely.

E-mail címem: bokizsu@gmail.com

 

Előzmény: tatrajaro (223)
paraggab Creative Commons License 2012.06.19 0 0 226

Találtam egy nagyon jó, naprakész oldalt kutyabarát éttermekről, szállásokról: www.kutyabarat.hu

Pár strand szerepel csak rajta, ha valakinek van ötlete e téren, szívesen fogadom...

tatrajaro Creative Commons License 2012.06.13 0 0 225

Szia Niki!

 

Ha mondasz egy email címet, küldök róla képeket és írok egyebeket. Egyébként közel van a parthoz. A parton hosszan lehet sétálni, nem úgy, mint egyéb helyeken. Végig szabadstrand van. ÉPersze ettől még a kutya fürdetés necces. Nincs honlapja.

 

Zoli

Előzmény: Nicole900209 (224)
Nicole900209 Creative Commons License 2012.06.13 0 0 224

Szia!

Érdekelne, hogy van-e ennek a nyaralónak honlapja vagy leírása. Most keresünk éppen kutyás szállást.

Előre is köszönöm

Niki

Előzmény: tatrajaro (223)
tatrajaro Creative Commons License 2012.06.07 0 0 223

Balatonon van egy régi nyaraló, ahova lehet vinni kutyát! Nagy kert van, közel a part és nem drága. Bent lehet a házban is a kutya, egyáltalán nem gond. Tudom ajánlani!:-)

maffika06 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 222

kutyaruhák eladók ebben a hidegben szükség is van rá! több fazon és méret!zsana31@indamail.hu

Büfés74 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 221
http://www.kohegyihaz.hu
Üdülés harkányban Creative Commons License 2012.01.18 0 0 220

Üdüljön nyáron kedvencével Harkányban!

 

 

Hozza magával kedvencét!!!!!!!!

 

 

 

Helyszín: Termál Kemping és Apartmanházak

Felszereltség: duplaágyas, hálószobák, kényelmes tusolóval vagy fürdőkáddal ellátott fürdőszoba, apartmanok esetén pótágyazási lehetőség, modern berendezésű nappali és felszerelt konyha étkezősarokkal.

 

 

Érdeklődjön akcióinkról illetve árainkról.

 

 

www.campingharkany.hu

Ambrusch Creative Commons License 2011.07.22 0 0 219

Hali,

 

ismerek egy panziót, ahova lehet kutyával is menni. A tulajdonosok nagy kutyabarátok, :), nekik is van. A kert csodálatos, és van egy kis tó is amiben lehet fürdeni, úszni. Mindenkinek ajánlom, aki a kedvencével szeretne együtt nyaralni. Én többször is voltam, nagyon jól éreztük magunkat.

 

A panzió magyar honlapja:

http://balaton-panzio-rezidencia.hu/index.html

 

A csatolt képen a kutyusom látható a lányommal és a barátjával a táli Balatonon. Sajnos 3 hónapja nincs már :(((. Még nem tudtu túl tenni magunkat az elvesztésén.l

sztikke Creative Commons License 2011.07.13 0 0 218

Ma voltam Siófokon, a szállodasor mögötti hosszú füves területen ( szabadstrand ) bennt voltunk a kutyuval. Tábla kinnt van, de senki nem szólt, nem is zavartunk senkit. Fürödtünk is! :-)

Előzmény: ICA 051 (216)
vio17 Creative Commons License 2011.06.27 0 0 217

Sziasztok!

 

Mi találtunk egy nagyon hangulatos panziót Balatonkeresztúron "VINI", ahol lehet fürdeni is és fedett terszon elszállásolják a "családtagot"... ajánlom mindenkinek!

Előzmény: ICA 051 (216)
ICA 051 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 216

A Balaton déli partján, Siófok körzetében nincs valahol kutyás strandolási lehetőség?

Forby Creative Commons License 2011.01.07 0 0 215

Sziasztok, Gödöllőn - az egyetemhez közel - kiskutyával esetleg van valakinek szálláshely tippje?

 

 

strawberry goldens Creative Commons License 2010.11.11 0 0 213

Sziasztok!

 

Szerintem mindannyiunk számára hasznos oldalt találtam.:)

Kutyasszallasok.hu Belföldi szálláshelyek vannak csak, meg kutyás hírek, egyebek.

Remélem sikerül minél nagyobbra bővíteni az adatbázist, és végre nem kellene nyomozni a jó "kedvenc helyek"-et.

 

Üdv

Strawberry Goldens

Sütimüti Creative Commons License 2010.11.03 0 0 212
Sziasztok!

Októberben voltunk wellness hétvégén a Hotel Borsodchem-ben Kazincbarcikán.
2 kutyával mentünk, és térítésmentesen fogadták őket!!
Szóval bátran ajánlom, jól éreztük magunkat. :)

http://www.hotelborsodchem.hu/
szolah Creative Commons License 2010.07.20 0 0 211

 

 

Szép napot !

 

 

Szeptember első, vagy második hetére (2 éj)  4 fő részére kizárólag Balatonparti szállást keresek.

 

Cserébe hasonlót biztosítok Hortobágyon.

 

 

  szolah@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!