Keresés

Részletes keresés

mikulas16 Creative Commons License 2012.10.18 0 0 233

tisztelt kutya barátok.

szeretnék kis segítséget kérni.keresnék olyan  kutyát amelyik, szoba tiszta és van valamilyen engedelmességi szintje. régen volt kutyám de sajnos már nem él.nagyon szerettem és nehezen szántam rá magam,hogy másik kutyust fogadjak be az életembe.most eljött az idő.

ha valaki tud olyan kutyát ajánlani ami szoba tiszta és van valamilyen előképzetsége szívesen magamhoz venném.sajnos nincs rá időm,hogy az alapképzést megcsináljam vele.

a munkám miatt kellene szobatisztának lennie.mindíg velem lenne mint a régi dobermann kutyusom.külföldre járok sokat.

köszönö9m előre is segítségeteket.

 

tisztelettel:mikulas

 

karesz1978n Creative Commons License 2012.10.16 0 1 232

jah a kép:  

 

 

karesz1978n Creative Commons License 2012.10.16 0 1 231

Sziasztok!

 

Kissebb kutyusokat mi is befogadunk vendégházunkba. Nagy területtel, szentbékkállán a Káli-medence gyöngyszemében! Nézzétek meg a honlapunkat:

www.sarvarivendeghaz.hu

Több vendégházunk is van, ha kutyussal jöszz jelezd hogy nagy területre lenne szüksége. A legnagyobb területe (a képen )a "barackos" venédházunkban van!

 

Szép estét!

Előzmény: Nicole900209 (224)
Nicole900209 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 230

Sziasztok!

 

Párommal tavasszal szeretnénk elmenni wellnesselni de nem szeretnénk itthon hagyni a mi drágaságunkat. Ha esetleg valakinek van valamilyen tapasztala valamilyen wellness szállodával kapcsolatosan kérem ossza meg velem. 

 

Előre is köszönöm

 

Niki

 

Spafun Creative Commons License 2012.08.18 0 0 229

Sziasztok!

 

Találtam egy cikket, ami a balatoni kutyás strandokról szól.

Talán hasznos lehet a kutyásoknak: http://furdogyujto.hu/hirek/van-e-balatoni-kutyas-strand

elianar Creative Commons License 2012.06.30 0 0 228
kretasan Creative Commons License 2012.06.22 0 0 227

Szia!

 

Légyszives nekem is küldd el a balatoni nyaralóval kapcsolatos adatokat ha megkérhetlek /hol van, mennyibe kerül stb/ fotókat is, mint ahogy Nikinek is felajánlottad. Szeretnénk pici kutyánkkal menni egy hétre és nagyon szimpatikus a hely ahogy leírtad.

Előre is megköszönöm a szivességedet és remélem lesz még hely.

E-mail címem: bokizsu@gmail.com

 

Előzmény: tatrajaro (223)
paraggab Creative Commons License 2012.06.19 0 0 226

Találtam egy nagyon jó, naprakész oldalt kutyabarát éttermekről, szállásokról: www.kutyabarat.hu

Pár strand szerepel csak rajta, ha valakinek van ötlete e téren, szívesen fogadom...

tatrajaro Creative Commons License 2012.06.13 0 0 225

Szia Niki!

 

Ha mondasz egy email címet, küldök róla képeket és írok egyebeket. Egyébként közel van a parthoz. A parton hosszan lehet sétálni, nem úgy, mint egyéb helyeken. Végig szabadstrand van. ÉPersze ettől még a kutya fürdetés necces. Nincs honlapja.

 

Zoli

Előzmény: Nicole900209 (224)
Nicole900209 Creative Commons License 2012.06.13 0 0 224

Szia!

Érdekelne, hogy van-e ennek a nyaralónak honlapja vagy leírása. Most keresünk éppen kutyás szállást.

Előre is köszönöm

Niki

Előzmény: tatrajaro (223)
tatrajaro Creative Commons License 2012.06.07 0 0 223

Balatonon van egy régi nyaraló, ahova lehet vinni kutyát! Nagy kert van, közel a part és nem drága. Bent lehet a házban is a kutya, egyáltalán nem gond. Tudom ajánlani!:-)

maffika06 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 222

kutyaruhák eladók ebben a hidegben szükség is van rá! több fazon és méret!zsana31@indamail.hu

Büfés74 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 221
http://www.kohegyihaz.hu
Üdülés harkányban Creative Commons License 2012.01.18 0 0 220

Üdüljön nyáron kedvencével Harkányban!

 

 

Hozza magával kedvencét!!!!!!!!

 

 

 

Helyszín: Termál Kemping és Apartmanházak

Felszereltség: duplaágyas, hálószobák, kényelmes tusolóval vagy fürdőkáddal ellátott fürdőszoba, apartmanok esetén pótágyazási lehetőség, modern berendezésű nappali és felszerelt konyha étkezősarokkal.

 

 

Érdeklődjön akcióinkról illetve árainkról.

 

 

www.campingharkany.hu

Ambrusch Creative Commons License 2011.07.22 0 0 219

Hali,

 

ismerek egy panziót, ahova lehet kutyával is menni. A tulajdonosok nagy kutyabarátok, :), nekik is van. A kert csodálatos, és van egy kis tó is amiben lehet fürdeni, úszni. Mindenkinek ajánlom, aki a kedvencével szeretne együtt nyaralni. Én többször is voltam, nagyon jól éreztük magunkat.

 

A panzió magyar honlapja:

http://balaton-panzio-rezidencia.hu/index.html

 

A csatolt képen a kutyusom látható a lányommal és a barátjával a táli Balatonon. Sajnos 3 hónapja nincs már :(((. Még nem tudtu túl tenni magunkat az elvesztésén.l

sztikke Creative Commons License 2011.07.13 0 0 218

Ma voltam Siófokon, a szállodasor mögötti hosszú füves területen ( szabadstrand ) bennt voltunk a kutyuval. Tábla kinnt van, de senki nem szólt, nem is zavartunk senkit. Fürödtünk is! :-)

Előzmény: ICA 051 (216)
vio17 Creative Commons License 2011.06.27 0 0 217

Sziasztok!

 

Mi találtunk egy nagyon hangulatos panziót Balatonkeresztúron "VINI", ahol lehet fürdeni is és fedett terszon elszállásolják a "családtagot"... ajánlom mindenkinek!

Előzmény: ICA 051 (216)
ICA 051 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 216

A Balaton déli partján, Siófok körzetében nincs valahol kutyás strandolási lehetőség?

Forby Creative Commons License 2011.01.07 0 0 215

Sziasztok, Gödöllőn - az egyetemhez közel - kiskutyával esetleg van valakinek szálláshely tippje?

 

 

strawberry goldens Creative Commons License 2010.11.11 0 0 213

Sziasztok!

 

Szerintem mindannyiunk számára hasznos oldalt találtam.:)

Kutyasszallasok.hu Belföldi szálláshelyek vannak csak, meg kutyás hírek, egyebek.

Remélem sikerül minél nagyobbra bővíteni az adatbázist, és végre nem kellene nyomozni a jó "kedvenc helyek"-et.

 

Üdv

Strawberry Goldens

Sütimüti Creative Commons License 2010.11.03 0 0 212
Sziasztok!

Októberben voltunk wellness hétvégén a Hotel Borsodchem-ben Kazincbarcikán.
2 kutyával mentünk, és térítésmentesen fogadták őket!!
Szóval bátran ajánlom, jól éreztük magunkat. :)

http://www.hotelborsodchem.hu/
szolah Creative Commons License 2010.07.20 0 0 211

 

 

Szép napot !

 

 

Szeptember első, vagy második hetére (2 éj)  4 fő részére kizárólag Balatonparti szállást keresek.

 

Cserébe hasonlót biztosítok Hortobágyon.

 

 

  szolah@freemail.hu

SZOFY72 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 210

Sziasztok!

Van egy ismerősöm Görögországban, Kamena Vourlában, ahol kistestű kutyussal lehet nyaralni (apartman)! Ha valakit érdekel, bővebb felvilágosítás: stand@otenet.gr

itt van pár fotó:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.jeni Creative Commons License 2009.08.03 0 0 209
p.jeni Creative Commons License 2009.08.03 0 0 208
Sziasztok!
Balatoni yorkshire terrier gazdi vagyok, ezért tudom hol vannak kutyás strandok a balcsi parton ezt most meg is osztom veletek :) Balatongyörök szabad strand a fő strandtól 1 km-re. Csopakon strandfürdő mellett az önkormányzat alakított ki területet kutyák számára. Balatonfüreden a vitorlás kikötő területén lehet kutyát úsztatni. Tihanyban belső tó ,Tihany sajkod a horgásztanya felé vezető úton,Tihany Füred felöli oldalán strandon kívül bárhol.

A Balatonban jogszabály nem tiltja az állatok fürdetését!
Csak ott nem lehet ahol ezt az önkormáyzat táblával tiltja, illetve kijelölt strand terület.

pár kép:
Tihany, Balatongyörök , Csopak

Előzmény: Sütimüti (207)
Sütimüti Creative Commons License 2009.07.14 0 0 207
Sziasztok, balatoni élmények:
- A vadvirág kemping területén sem lehet a kutyát a vízbe vinni, sőt, a szabad strand is ki van táblázva. Ennek ellenére bevittünk egy bolit; és máltai-papillon kevcsi kutyánkat, nem voltak sokan a parton sem, senki sem szólt, vagy nézett rosszallóan. Szóval szerintem ilyen zsebcirkálóval pár percre be lehet menni, de csak az emberek jóindulatán múlik az egész...
- Komppal átmentünk Tihanyba, ingyen lehet felvinni a kutyákat.
- Tihanyi panoptikumba is be lehet menni kutyával, bár mi mégsem mentünk be.
Beyogo Creative Commons License 2009.06.21 0 0 206
Sziasztok! Ez szomorú, hogy így halódik a topik. Ezek szerint semmi változás az országban a kutyás helyek terén. :(((
A Margitszigeten a Hodudvarban szívesen látják a kutyikat. Mi egy kellemes, sétákkal tarkított estét töltöttünk ott.
Sütimüti Creative Commons License 2009.05.22 0 0 205
Szárnyashajóra semmilyen formában sem lehet kutyát felvinni, sem kis táskában, sem boxban. Már ami a budapestit illeti... :(
Picantos Creative Commons License 2009.04.17 0 0 204
Picantos Creative Commons License 2009.04.17 0 0 203
Sziasztok most néztem a netet és hát azért lehet találni szállásokat ha a keresőbe beírjátok hogy kutyás szállások nem akarok most itt nagy link partit tartani de ha valaki nem ismeri a Tatai szállodát vagy ott nem volt akkor csak jót írnak róla pl meg ilyenek biztos vannak jó helyek amik tetszeni fognak nektek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!