Keresés

Részletes keresés

pipacsmező Creative Commons License 2008.05.09 0 0 6

Köszönöm.

Jaj nekem.

Előzmény: TamásD (5)
TamásD Creative Commons License 2008.05.07 0 0 5
Nincs cső, egy mezei fecskendő+tű kombinációjával kiszívják a benntrekedt folyadékot. Elméletileg lehet, hogy nem fáj, mert ha az ember pont a műtéti hegben szúr be, ott nincsenek már érzőidegek. Ha fenntről nem megy, tehát a herezacskót kell megszúrni, az fájhat.

TamásD
Előzmény: pipacsmező (4)
pipacsmező Creative Commons License 2008.05.07 0 0 4
Kifejtenéd kicsit bővebben? Például mennyire fájdalmas az elsárás? Hogy dugnak be a tökömhöz egy csövet? Nem injekcióstűvel történik a művelet?
Előzmény: Zyppy (3)
Zyppy Creative Commons License 2008.05.07 0 0 3
betuknak egy csövet és kiszívják ami bent van
pipacsmező Creative Commons License 2008.01.23 0 0 2

Hahóóóóóóóóóó!

Van valakinek valamilyen tapasztalata?

pipacsmező Creative Commons License 2008.01.18 0 0 1

Köszönöm.

Idővel nyilván megtette volna.

 

Valakinek valami tapasztalata?

Előzmény: locsemege (0)
locsemege Creative Commons License 2008.01.18 0 0 0
Ismereteim szerint az orvosnak kötelessége tájékoztatni a beteget a beavatkozás mikéntjéről. Fel kellene hívnod az orvosod figyelmét erre a tényre.
Előzmény: pipacsmező (-)
pipacsmező Creative Commons License 2008.01.17 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Három hete műtöttek heresérvvel (hydrokele) és nem múlt el igazából. Ökölnagyságú volt műtét előtt, most félöklömnyi.  Voltam a dokimnál tegnap kontrollon, aszonta, hogy három hét múlva menjek vissza, és ha nem múlik, akkor pungálás. Szerinte fájdalommentes. Csak a műtétre is azt mondta, s én bizony majd elájultam úgy fájt a helyi érzéstelenítés ellenére, úgyhogy vannak fenntartásaim.

Van valakinek tapasztalata arról, hogy mennyire fájdalmas? Szeretném tudni, hogy mire készülhetek. Próbáltam utánanézni, de arra sem kaptam kielégítő választ, hogy hogyan csinálják.

Köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!