Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008.03.03 0 0 268

A 27-es elonye, hogy nem veszesen dragabb mint a 24-es:)

Dell 24-es: elektronika messze nem tud annyit mint az Eizo, ezeket tesztabrakkal gondolom hamar latni is lehet, de ha nem ez a cel, akkor szerintem vigan jo.

Előzmény: .szabii. (267)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.03 0 0 267
aha, én is ezeket néztem. A 27-esnek az az előnye, hogy nem annyira aprók a pixelek? (és a 24-esnél zavaróan aprók?)

A Dell wfp-hc -n is gondolkoztam/gondolkozok. Képkovács azt állítja, hogy be tudja viszonylag jól kalibrálni... Hát nemtom. Mennyivel lehet rosszabb egy EIZO-nál? Ha egymás mellé tennénk őket, ég és föld, vagy csak nagyon picit észrevehtő különbség lenne?
Előzmény: y3k (266)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 266

Az uj 24-es vagy 27-es Eizo az SX-ek kozul, de ezek se ket fillerek.

A 24-es Dell meg nem ez a kategoria, de valszeg el lehet vele lenni, es fele mint a 27-es Eizo, nezzed meg valahol. En is ezt a felbontast varom:)

Előzmény: .szabii. (265)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 265
Hát igazad van, asszem akkor ezennel le is mondok - egyelőre - a 30-as méretről... :)

Esetleg tudnál ajánlani néhány típust, hogy merrefelé keresgéljek? Nekem az 1900-as hosszabbik oldali felbontás mindenképpen kéne, szóval ez az új 22-es EIZO nem játszik nálam, 24-27-es méret lenne a jó.
Előzmény: y3k (264)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 264
Azt kell venni, ami megoldas, es nem fektet ketvallra.
Előzmény: .szabii. (263)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 263
:)

na ez az, nem fussa...

(vagy spórolok 1 évig, vagy veszek valami kisebbet most, azt jónapot... még nem döntöttem el :) )
Előzmény: y3k (262)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 262

Ha fussa:)

De vigyazz milyen autonak tamaszkodol:)

Előzmény: .szabii. (261)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 261
az a baj, hogy a múltkor elidőztem egy 30-as elött... te, hogy az én 19-es monitorom milyen rohadt kicsinek tűnt utána.... jajjj...

szóval beleszerettem a 30-as méretbe sajnos...
Előzmény: y3k (258)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 260
Hat jah, ez lesz az uj topikmonitor:)
Előzmény: PanaDoll (259)
PanaDoll Creative Commons License 2008.03.02 0 0 259
Hát még én, hogy örülök.... Bitang jó! :)
Előzmény: y3k (258)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 258

1920X1200-at, a 30"-os Eizobol is fel milla folott van, nagyon durva.

Nem veletlenul orulok az uj 22-esnek, megfizetheto, es gyakorlatilag mindent nyujt  amit nagyok, negy darabot adnak egy 30-as araert:)

Előzmény: .szabii. (257)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 257
Köszi. Az új 27-es 1900 x 1020-at tud?
Előzmény: y3k (253)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 256
IPS panel meg minden, nagyon igeretes. De eddig minden Dell-el volt egy vagy tobb bibi..
Előzmény: .szabii. (252)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 255

A NEC profi szeriai durvan jok, de en nem tudok megfizethetorol:)

Előzmény: bestpixel (254)
bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 254
Köszi a választ! Úgy látom, y3k topiktárs kiesett az eladói listából, de majd tovább keresgélek...

Amúgy csak Eizot tudtok ajánlani? Régebbi hozzászólásban olvastam vmelyik NEC monitort, amit a grafikusok istenítettek állítólag...
Előzmény: nord (240)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 253

Ennel olcsobb az uj 27-es Eizo.

Előzmény: .szabii. (252)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 252
most találkoztam ezzel a kicsikével: DELL 3008 WFP TFT

Jó ez a masina? Mondjuk a 30-as EIZO-val összevetve hol áll?


(ebből is várható HC modell, vagy ez már alapból mindent tud?)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 251
Jóvanna!  Nem viccelünk.
Előzmény: y3k (250)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 250

Van amivel nem viccelunk:)

Előzmény: Sanya_67 (248)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 249
Akko vegye azt..
Előzmény: Sanya_67 (247)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 248
Dehát samsung panel van bennük??:)
Előzmény: y3k (246)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 247
Pénteken megnéztem pár monitort az MM-ben de a hülya nem vagyok reklámjuk ment rajta sokat nem lehetett látni egyikből sem.  Pedig a Samsung 225BW-ről is jókat mondanak:)
Előzmény: y3k (243)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 246
Uggyanma, BMW az tomegcikk, ezt meg Japanban faragjak. Mind.
Előzmény: Sanya_67 (245)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 245
Tényleg?:)))  Azt olvastam, hogy az Eizo a monitorok BMW-je. 
Előzmény: y3k (243)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.02 0 0 244
áhh nemtudja,hagyd a francba:)
Előzmény: Sanya_67 (241)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 243
Ugye, nemreg kaptam az arcomba, hogy Eizo a nevebol el, es Samsungokat cimkez:)
Előzmény: Sanya_67 (241)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 242
Dehogy adom:)
Előzmény: nord (240)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 241
Én meg a vételen, de meg kell számolnom a lehetőségeimet.  Persze lehet nem is tudja azt az Eizo amit mondanak, csak hogy jobban vigyék..:)
Előzmény: nord (240)
nord Creative Commons License 2008.03.02 0 0 240
Eizo S1931
y3k vagy KTTech topiktárs épp az eladásán gondolkozik. :)
Előzmény: bestpixel (238)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 239

A mienk nem annyira félős, sőt igazi jó házőrző lett (pedig nem az) az idegent mindig megugatja...

Szilveszterkor mindig kimegyek hozzá és pórázon tartom, mellettem nem fél.  A viharoktól jobban fél de vannak olyan helyek ahol ilyenkor is jól érzi magát, mert a háza szélmentes és nem ázik.

 

A kicsi képét be tudom szűrni:)

Előzmény: nemethla (235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!