Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 262

Ha fussa:)

De vigyazz milyen autonak tamaszkodol:)

Előzmény: .szabii. (261)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 261
az a baj, hogy a múltkor elidőztem egy 30-as elött... te, hogy az én 19-es monitorom milyen rohadt kicsinek tűnt utána.... jajjj...

szóval beleszerettem a 30-as méretbe sajnos...
Előzmény: y3k (258)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 260
Hat jah, ez lesz az uj topikmonitor:)
Előzmény: PanaDoll (259)
PanaDoll Creative Commons License 2008.03.02 0 0 259
Hát még én, hogy örülök.... Bitang jó! :)
Előzmény: y3k (258)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 258

1920X1200-at, a 30"-os Eizobol is fel milla folott van, nagyon durva.

Nem veletlenul orulok az uj 22-esnek, megfizetheto, es gyakorlatilag mindent nyujt  amit nagyok, negy darabot adnak egy 30-as araert:)

Előzmény: .szabii. (257)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 257
Köszi. Az új 27-es 1900 x 1020-at tud?
Előzmény: y3k (253)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 256
IPS panel meg minden, nagyon igeretes. De eddig minden Dell-el volt egy vagy tobb bibi..
Előzmény: .szabii. (252)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 255

A NEC profi szeriai durvan jok, de en nem tudok megfizethetorol:)

Előzmény: bestpixel (254)
bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 254
Köszi a választ! Úgy látom, y3k topiktárs kiesett az eladói listából, de majd tovább keresgélek...

Amúgy csak Eizot tudtok ajánlani? Régebbi hozzászólásban olvastam vmelyik NEC monitort, amit a grafikusok istenítettek állítólag...
Előzmény: nord (240)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 253

Ennel olcsobb az uj 27-es Eizo.

Előzmény: .szabii. (252)
.szabii. Creative Commons License 2008.03.02 0 0 252
most találkoztam ezzel a kicsikével: DELL 3008 WFP TFT

Jó ez a masina? Mondjuk a 30-as EIZO-val összevetve hol áll?


(ebből is várható HC modell, vagy ez már alapból mindent tud?)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 251
Jóvanna!  Nem viccelünk.
Előzmény: y3k (250)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 250

Van amivel nem viccelunk:)

Előzmény: Sanya_67 (248)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 249
Akko vegye azt..
Előzmény: Sanya_67 (247)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 248
Dehát samsung panel van bennük??:)
Előzmény: y3k (246)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 247
Pénteken megnéztem pár monitort az MM-ben de a hülya nem vagyok reklámjuk ment rajta sokat nem lehetett látni egyikből sem.  Pedig a Samsung 225BW-ről is jókat mondanak:)
Előzmény: y3k (243)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 246
Uggyanma, BMW az tomegcikk, ezt meg Japanban faragjak. Mind.
Előzmény: Sanya_67 (245)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 245
Tényleg?:)))  Azt olvastam, hogy az Eizo a monitorok BMW-je. 
Előzmény: y3k (243)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.02 0 0 244
áhh nemtudja,hagyd a francba:)
Előzmény: Sanya_67 (241)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 243
Ugye, nemreg kaptam az arcomba, hogy Eizo a nevebol el, es Samsungokat cimkez:)
Előzmény: Sanya_67 (241)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 242
Dehogy adom:)
Előzmény: nord (240)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 241
Én meg a vételen, de meg kell számolnom a lehetőségeimet.  Persze lehet nem is tudja azt az Eizo amit mondanak, csak hogy jobban vigyék..:)
Előzmény: nord (240)
nord Creative Commons License 2008.03.02 0 0 240
Eizo S1931
y3k vagy KTTech topiktárs épp az eladásán gondolkozik. :)
Előzmény: bestpixel (238)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 239

A mienk nem annyira félős, sőt igazi jó házőrző lett (pedig nem az) az idegent mindig megugatja...

Szilveszterkor mindig kimegyek hozzá és pórázon tartom, mellettem nem fél.  A viharoktól jobban fél de vannak olyan helyek ahol ilyenkor is jól érzi magát, mert a háza szélmentes és nem ázik.

 

A kicsi képét be tudom szűrni:)

Előzmény: nemethla (235)
bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 238
De! Csak így együtt (ár, tudás, típus) nem találtam egyértelmű infót, ajánlatot meg végkép nem. Gondoltam, megkérdezem a társaságot, hátha vki veszi a fáradságot és ír néhány hasznos infót...
Előzmény: nord (237)
nord Creative Commons License 2008.03.02 0 0 237
Te nem olvasol vissza?
Előzmény: bestpixel (236)
bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 236
Sziasztok!

19"-os TFT monitort keresek képfeldolgozáshoz. Egyelőre kb. 100 E alatti áron, tehát használtat. Valamelyik 3-4 éves EIZO-ra vagy NEC-re gondoltam. Milyet javasoltok? Ha vkinek van ilyen paraméterű készüléke eladó, az email címem publikus, ajánlatokat oda várok. De néhány típusnév/szám is megteszi. Előre is köszönöm!
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 235
A labradorotok mit szólt a viharhoz? A sógoromnak volt egy, de az annyira félt, hogy muszály volt beengedni a házba...No persze a tűzijátékot se szerette...
Előzmény: Sanya_67 (234)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 234

Ez oldalkerités a szomszéddal, ráadásul van egy labradorunk ezért meg kell csinálni.

 

Előzmény: nemethla (233)
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 233
Minek? A következő szél erősebb lesz az újabb kerítésnél...
Előzmény: Sanya_67 (232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!