Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 248
Dehát samsung panel van bennük??:)
Előzmény: y3k (246)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 247
Pénteken megnéztem pár monitort az MM-ben de a hülya nem vagyok reklámjuk ment rajta sokat nem lehetett látni egyikből sem.  Pedig a Samsung 225BW-ről is jókat mondanak:)
Előzmény: y3k (243)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 246
Uggyanma, BMW az tomegcikk, ezt meg Japanban faragjak. Mind.
Előzmény: Sanya_67 (245)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 245
Tényleg?:)))  Azt olvastam, hogy az Eizo a monitorok BMW-je. 
Előzmény: y3k (243)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.02 0 0 244
áhh nemtudja,hagyd a francba:)
Előzmény: Sanya_67 (241)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 243
Ugye, nemreg kaptam az arcomba, hogy Eizo a nevebol el, es Samsungokat cimkez:)
Előzmény: Sanya_67 (241)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 242
Dehogy adom:)
Előzmény: nord (240)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 241
Én meg a vételen, de meg kell számolnom a lehetőségeimet.  Persze lehet nem is tudja azt az Eizo amit mondanak, csak hogy jobban vigyék..:)
Előzmény: nord (240)
nord Creative Commons License 2008.03.02 0 0 240
Eizo S1931
y3k vagy KTTech topiktárs épp az eladásán gondolkozik. :)
Előzmény: bestpixel (238)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 239

A mienk nem annyira félős, sőt igazi jó házőrző lett (pedig nem az) az idegent mindig megugatja...

Szilveszterkor mindig kimegyek hozzá és pórázon tartom, mellettem nem fél.  A viharoktól jobban fél de vannak olyan helyek ahol ilyenkor is jól érzi magát, mert a háza szélmentes és nem ázik.

 

A kicsi képét be tudom szűrni:)

Előzmény: nemethla (235)
bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 238
De! Csak így együtt (ár, tudás, típus) nem találtam egyértelmű infót, ajánlatot meg végkép nem. Gondoltam, megkérdezem a társaságot, hátha vki veszi a fáradságot és ír néhány hasznos infót...
Előzmény: nord (237)
nord Creative Commons License 2008.03.02 0 0 237
Te nem olvasol vissza?
Előzmény: bestpixel (236)
bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 236
Sziasztok!

19"-os TFT monitort keresek képfeldolgozáshoz. Egyelőre kb. 100 E alatti áron, tehát használtat. Valamelyik 3-4 éves EIZO-ra vagy NEC-re gondoltam. Milyet javasoltok? Ha vkinek van ilyen paraméterű készüléke eladó, az email címem publikus, ajánlatokat oda várok. De néhány típusnév/szám is megteszi. Előre is köszönöm!
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 235
A labradorotok mit szólt a viharhoz? A sógoromnak volt egy, de az annyira félt, hogy muszály volt beengedni a házba...No persze a tűzijátékot se szerette...
Előzmény: Sanya_67 (234)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 234

Ez oldalkerités a szomszéddal, ráadásul van egy labradorunk ezért meg kell csinálni.

 

Előzmény: nemethla (233)
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 233
Minek? A következő szél erősebb lesz az újabb kerítésnél...
Előzmény: Sanya_67 (232)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 232

:))

 

Eizo monitoromat asszem kerítésre kell cserélnem. Szétszaggatta keritésünket a szél:(

Előzmény: y3k (231)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 231
Csak Sanyat szivatjuk, mert televagta a topikot:)
Előzmény: nemethla (230)
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 230
Elvoltam a fotóbörzén, így most megint "eltoltam" - időben - a monitor projectet... ami késik, nem múlik, de én sem gondolnék egy használtra 80-nál többet... Ha aktuális leszek, jelentkezem. Köszi mindenkinek!
Előzmény: y3k (229)
y3k Creative Commons License 2008.03.01 0 0 229
Dobj egy mailt:)
Előzmény: nemethla (227)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 228

Netán a fotovilágon olvastad???  Az hülye, hiszen nettó 90 a monitor és használt terméket nettó alatt szokás adni venni, de madár mindig akad.

 

De ha nemtom megvenni KTTech monitorját és ő meg eladja akkor vedd meg az övét vagy y3k-ét!

 

 

Előzmény: nemethla (225)
nemethla Creative Commons License 2008.03.01 0 0 227
Mennyiért mehetek érte én?:)
Előzmény: y3k (226)
y3k Creative Commons License 2008.03.01 0 0 226
Annyiert hazhoz viszem az enyimet:))
Előzmény: nemethla (225)
nemethla Creative Commons License 2008.03.01 0 0 225
Például én is kaptam egy ajánlatot egy éves, hibátlan 1931 EG-re, de 95 akar az alja lenni... Ennyiért újat is kapnék, nem?
Előzmény: y3k (217)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.03.01 0 0 224

Szia!

 

Nem csak "állítólag" jó monitor, hanem valójában is az, igaz, hogy nekem a Dell 2007FP 20" Flat Panel monitor van meg, amely DVI kábellel van összekötve a számítógéppel.

A monitornak nagyon szép éles képe van, én elsősorban a Photoshophoz használom.

Nekem már közel egy éve van meg, sajon sazonban az ára a HRP-ben csak minimálisan csökkent (jelenleg 94.000,- Ft + ÁFA). :-((

Előzmény: Sanya_67 (223)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 223
HRP-ben van Dell 2007WFP  állítólag jó monitor, de hiába "olcsó" nekem nem kéne wide és ekkora felbontású mert a szemem nem az igazi.
Előzmény: Sanya_67 (222)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 222

Ha más is keres Eizot legalább a használtak jobb áron mennek ami persze azt jelenti hogy nem lesz Eizom.

Most hogy nézem a 17'-os CRT-met egész jónak látom:)

Előzmény: y3k (217)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 221

Természetesen a te példányod biztos korrekt annak ellenére, hogy egy kicsit többet ment az átlagnál, na de legalább a hibák már kijöttek volna meg a pixelhibák.

 

Nekem is legjobb volna vmi részlet, de egy Eizoért kész vok mindenre.

 

Nekem a HRP-be lenne nagykeráram, de ott nincs Eizo.

 

Viszont ha nettó nagyker áron megkapod akkor túl sokba nem kerülne a csere??

Előzmény: KTTech (215)
r1 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 220
Koszonom az infot. Ez lehet a gond (mivel nem adtak hozza semmit, igy csak radugtam).
Előzmény: DIE_ROBOTER (193)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 219

Tesok, most valami bevezeto akcio van, ket egesz harom tized 22"-osert merik:(

Előzmény: Abrash (218)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!