Keresés

Részletes keresés

bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 238
De! Csak így együtt (ár, tudás, típus) nem találtam egyértelmű infót, ajánlatot meg végkép nem. Gondoltam, megkérdezem a társaságot, hátha vki veszi a fáradságot és ír néhány hasznos infót...
Előzmény: nord (237)
nord Creative Commons License 2008.03.02 0 0 237
Te nem olvasol vissza?
Előzmény: bestpixel (236)
bestpixel Creative Commons License 2008.03.02 0 0 236
Sziasztok!

19"-os TFT monitort keresek képfeldolgozáshoz. Egyelőre kb. 100 E alatti áron, tehát használtat. Valamelyik 3-4 éves EIZO-ra vagy NEC-re gondoltam. Milyet javasoltok? Ha vkinek van ilyen paraméterű készüléke eladó, az email címem publikus, ajánlatokat oda várok. De néhány típusnév/szám is megteszi. Előre is köszönöm!
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 235
A labradorotok mit szólt a viharhoz? A sógoromnak volt egy, de az annyira félt, hogy muszály volt beengedni a házba...No persze a tűzijátékot se szerette...
Előzmény: Sanya_67 (234)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 234

Ez oldalkerités a szomszéddal, ráadásul van egy labradorunk ezért meg kell csinálni.

 

Előzmény: nemethla (233)
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 233
Minek? A következő szél erősebb lesz az újabb kerítésnél...
Előzmény: Sanya_67 (232)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 232

:))

 

Eizo monitoromat asszem kerítésre kell cserélnem. Szétszaggatta keritésünket a szél:(

Előzmény: y3k (231)
y3k Creative Commons License 2008.03.02 0 0 231
Csak Sanyat szivatjuk, mert televagta a topikot:)
Előzmény: nemethla (230)
nemethla Creative Commons License 2008.03.02 0 0 230
Elvoltam a fotóbörzén, így most megint "eltoltam" - időben - a monitor projectet... ami késik, nem múlik, de én sem gondolnék egy használtra 80-nál többet... Ha aktuális leszek, jelentkezem. Köszi mindenkinek!
Előzmény: y3k (229)
y3k Creative Commons License 2008.03.01 0 0 229
Dobj egy mailt:)
Előzmény: nemethla (227)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 228

Netán a fotovilágon olvastad???  Az hülye, hiszen nettó 90 a monitor és használt terméket nettó alatt szokás adni venni, de madár mindig akad.

 

De ha nemtom megvenni KTTech monitorját és ő meg eladja akkor vedd meg az övét vagy y3k-ét!

 

 

Előzmény: nemethla (225)
nemethla Creative Commons License 2008.03.01 0 0 227
Mennyiért mehetek érte én?:)
Előzmény: y3k (226)
y3k Creative Commons License 2008.03.01 0 0 226
Annyiert hazhoz viszem az enyimet:))
Előzmény: nemethla (225)
nemethla Creative Commons License 2008.03.01 0 0 225
Például én is kaptam egy ajánlatot egy éves, hibátlan 1931 EG-re, de 95 akar az alja lenni... Ennyiért újat is kapnék, nem?
Előzmény: y3k (217)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.03.01 0 0 224

Szia!

 

Nem csak "állítólag" jó monitor, hanem valójában is az, igaz, hogy nekem a Dell 2007FP 20" Flat Panel monitor van meg, amely DVI kábellel van összekötve a számítógéppel.

A monitornak nagyon szép éles képe van, én elsősorban a Photoshophoz használom.

Nekem már közel egy éve van meg, sajon sazonban az ára a HRP-ben csak minimálisan csökkent (jelenleg 94.000,- Ft + ÁFA). :-((

Előzmény: Sanya_67 (223)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 223
HRP-ben van Dell 2007WFP  állítólag jó monitor, de hiába "olcsó" nekem nem kéne wide és ekkora felbontású mert a szemem nem az igazi.
Előzmény: Sanya_67 (222)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 222

Ha más is keres Eizot legalább a használtak jobb áron mennek ami persze azt jelenti hogy nem lesz Eizom.

Most hogy nézem a 17'-os CRT-met egész jónak látom:)

Előzmény: y3k (217)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 221

Természetesen a te példányod biztos korrekt annak ellenére, hogy egy kicsit többet ment az átlagnál, na de legalább a hibák már kijöttek volna meg a pixelhibák.

 

Nekem is legjobb volna vmi részlet, de egy Eizoért kész vok mindenre.

 

Nekem a HRP-be lenne nagykeráram, de ott nincs Eizo.

 

Viszont ha nettó nagyker áron megkapod akkor túl sokba nem kerülne a csere??

Előzmény: KTTech (215)
r1 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 220
Koszonom az infot. Ez lehet a gond (mivel nem adtak hozza semmit, igy csak radugtam).
Előzmény: DIE_ROBOTER (193)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 219

Tesok, most valami bevezeto akcio van, ket egesz harom tized 22"-osert merik:(

Előzmény: Abrash (218)
Abrash Creative Commons License 2008.02.29 0 0 218
az a huszonhetes olyan képet ad, mint az én 2231w-m?
és hány a pixel?
(még nem adtad el, csak kérdezem :) )
Előzmény: y3k (184)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 217
Ezek utan Sanya megjobban alkuszik majd a regire, csak szolok, hogy mas is keres hasznalt 19-est. Bocs Sanya:))
Előzmény: KTTech (216)
KTTech Creative Commons License 2008.02.29 0 0 216
Esetleg lehet róla szó... épp most alkudok a nagykerrel :D A nettó nagykerár már biztos, most éppen a kedvezményeimet egyeztetem :) (pl. kamatmentes majd fizetem konstrukció, de szerintem menni fog, sok rossz telefonjuk van :D)
Előzmény: Sanya_67 (214)
KTTech Creative Commons License 2008.02.29 0 0 215
Nem, azért nem írt, mert épp 200km-t vonatozott...

Egyébként az enyém garantáltan pixelhibamentes és fekete színű :)
Előzmény: nord (210)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 214
Hú úgy látom jött pár levél Eizo nagyobbra cserélés miatt:))  80-ért lenne egy.
Előzmény: Sanya_67 (213)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 213
Más nem unta meg az Eizo-ját?? 
Előzmény: nord (212)
nord Creative Commons License 2008.02.29 0 0 212
Csak kibírják ezt a két napot. :P
Előzmény: Sanya_67 (211)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 211
remélem, mert van raktáron y3k-nak 22':)  De megsúgom pénzem csak jövő héten lesz.
Előzmény: nord (210)
nord Creative Commons License 2008.02.29 0 0 210
Lehet, hogy KTTech csak azért nem ír, mert már épp csomagolja a monitort. ;)
Előzmény: Sanya_67 (209)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 209
Így tettem a Samsung 214T-vel is:), de aztán nem mertem belevágni - most egy kicsit sajnálom.
Előzmény: nord (208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!