Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008.02.29 0 0 216
Esetleg lehet róla szó... épp most alkudok a nagykerrel :D A nettó nagykerár már biztos, most éppen a kedvezményeimet egyeztetem :) (pl. kamatmentes majd fizetem konstrukció, de szerintem menni fog, sok rossz telefonjuk van :D)
Előzmény: Sanya_67 (214)
KTTech Creative Commons License 2008.02.29 0 0 215
Nem, azért nem írt, mert épp 200km-t vonatozott...

Egyébként az enyém garantáltan pixelhibamentes és fekete színű :)
Előzmény: nord (210)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 214
Hú úgy látom jött pár levél Eizo nagyobbra cserélés miatt:))  80-ért lenne egy.
Előzmény: Sanya_67 (213)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 213
Más nem unta meg az Eizo-ját?? 
Előzmény: nord (212)
nord Creative Commons License 2008.02.29 0 0 212
Csak kibírják ezt a két napot. :P
Előzmény: Sanya_67 (211)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 211
remélem, mert van raktáron y3k-nak 22':)  De megsúgom pénzem csak jövő héten lesz.
Előzmény: nord (210)
nord Creative Commons License 2008.02.29 0 0 210
Lehet, hogy KTTech csak azért nem ír, mert már épp csomagolja a monitort. ;)
Előzmény: Sanya_67 (209)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 209
Így tettem a Samsung 214T-vel is:), de aztán nem mertem belevágni - most egy kicsit sajnálom.
Előzmény: nord (208)
nord Creative Commons License 2008.02.29 0 0 208
Akkor ezt jól megbeszélted magaddal. :))
Előzmény: Sanya_67 (207)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 207
Ha lenne pénzem nem tökölnék a monitorválasztással és meg is venném 85-ért de 70 ezrem van rá az is félig kölcsönből.  Már nagyon variálok hogy a subpixelhibás 971P-t veszem meg, de azé jobban jönne az Eizo - legalább megtapasztalnám.
Előzmény: Sanya_67 (206)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 206
Ja és elfelejtettem a pixelhibáid, meg a 4000 óra üzemidőd!  És ráadásul ezüst szinű:(
Előzmény: Sanya_67 (205)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 205
Ezért 75.
Előzmény: Sanya_67 (204)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 204

Mindenhol 90 nettó a monitor nemcsak y3k-nál - pl senorg.hu

Előzmény: KTTech (195)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 203
Jóvan. Én is ráérek :)
Előzmény: y3k (202)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 202
Semmi se surgos, csak ami szorit:)
Előzmény: madgie (201)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 201
Jó. Mikor? :)
Előzmény: y3k (200)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 200
Na ezugyben majd kell dumalnunk.
Előzmény: madgie (198)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 199
Tegnapra igerted:)
Előzmény: PanaDoll (196)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 198
Akkor tuti én is. A szoba túloldaláról az ágyból is nézhetném a Bluray-ripes filmeket :)))
Előzmény: y3k (191)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 197
Ejj, de megcsavartad :))))

(Kösz, marad a mostani)
Előzmény: Sanya_67 (192)
PanaDoll Creative Commons License 2008.02.29 0 0 196
Tegnap majd egy órát játszottam a D3 + 24 PC-E kombóval... ilyent se kellene sokat csinálni... vagy a ló túloldala. :)))
Holnap küldök képet.
Előzmény: y3k (184)
KTTech Creative Commons License 2008.02.29 0 0 195
Sanya, csak neked, csak most: alku nélkül 85, alkuval 90 :)
Előzmény: Sanya_67 (185)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 194
Sima P&P-re atallitas segit, de hajtana a fene analogon ekkora felbontast.
Előzmény: DIE_ROBOTER (193)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.02.29 0 0 193
Hiába tudja esetleg a videokártya ezt a felbontást, ha a monitor driver-ében megadott maximum adatok ezt nem engedik beállítani.

Tehát vagy egyáltalán nincs egyedi monitor-driver telepítve, és valami általános driver (XGA vagy hasonló) van beállítva, vagy az előző monitorod driver-e aktív.
Előzmény: r1 (182)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 192
Áll az alku, de csak kipótolom egy 22'-ra.  Azaz 37+áfát fizetek neked a 1931-ért.
Előzmény: madgie (187)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 191
Majd ha ez lesz 150 akkor cserelek:)
Előzmény: madgie (190)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 190
Neb*ssz. Négyszáz alatt nem is rossz... jó, tuti nem lesz ilyenem, de tényleg jó ár :)))
Előzmény: y3k (188)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 189
Amugy maga panel nem tunik erezhetoen jobbnak mint a 22-es S-PVA, majd ezt is megkopkodik a prohardver tizeneves forumozoi.
Előzmény: madgie (187)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 188

Akciosan 300 netto folott picivel..

De ebben a kategoriaban ez forradalmi ar, meg forradalmibb lenne ajandekba:)

Előzmény: madgie (186)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 187
Viheted, ha segítesz kipótolni egy 22" (27")-ra :)))
Előzmény: Sanya_67 (185)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!