Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 204

Mindenhol 90 nettó a monitor nemcsak y3k-nál - pl senorg.hu

Előzmény: KTTech (195)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 203
Jóvan. Én is ráérek :)
Előzmény: y3k (202)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 202
Semmi se surgos, csak ami szorit:)
Előzmény: madgie (201)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 201
Jó. Mikor? :)
Előzmény: y3k (200)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 200
Na ezugyben majd kell dumalnunk.
Előzmény: madgie (198)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 199
Tegnapra igerted:)
Előzmény: PanaDoll (196)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 198
Akkor tuti én is. A szoba túloldaláról az ágyból is nézhetném a Bluray-ripes filmeket :)))
Előzmény: y3k (191)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 197
Ejj, de megcsavartad :))))

(Kösz, marad a mostani)
Előzmény: Sanya_67 (192)
PanaDoll Creative Commons License 2008.02.29 0 0 196
Tegnap majd egy órát játszottam a D3 + 24 PC-E kombóval... ilyent se kellene sokat csinálni... vagy a ló túloldala. :)))
Holnap küldök képet.
Előzmény: y3k (184)
KTTech Creative Commons License 2008.02.29 0 0 195
Sanya, csak neked, csak most: alku nélkül 85, alkuval 90 :)
Előzmény: Sanya_67 (185)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 194
Sima P&P-re atallitas segit, de hajtana a fene analogon ekkora felbontast.
Előzmény: DIE_ROBOTER (193)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.02.29 0 0 193
Hiába tudja esetleg a videokártya ezt a felbontást, ha a monitor driver-ében megadott maximum adatok ezt nem engedik beállítani.

Tehát vagy egyáltalán nincs egyedi monitor-driver telepítve, és valami általános driver (XGA vagy hasonló) van beállítva, vagy az előző monitorod driver-e aktív.
Előzmény: r1 (182)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 192
Áll az alku, de csak kipótolom egy 22'-ra.  Azaz 37+áfát fizetek neked a 1931-ért.
Előzmény: madgie (187)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 191
Majd ha ez lesz 150 akkor cserelek:)
Előzmény: madgie (190)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 190
Neb*ssz. Négyszáz alatt nem is rossz... jó, tuti nem lesz ilyenem, de tényleg jó ár :)))
Előzmény: y3k (188)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 189
Amugy maga panel nem tunik erezhetoen jobbnak mint a 22-es S-PVA, majd ezt is megkopkodik a prohardver tizeneves forumozoi.
Előzmény: madgie (187)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 188

Akciosan 300 netto folott picivel..

De ebben a kategoriaban ez forradalmi ar, meg forradalmibb lenne ajandekba:)

Előzmény: madgie (186)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 187
Viheted, ha segítesz kipótolni egy 22" (27")-ra :)))
Előzmény: Sanya_67 (185)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 186
Huszonhétcol? Na haggyá' :)))

(Amúgy hogyé' megy egy ilyen kábé?)
Előzmény: y3k (184)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 185
Valaki nem akarja jóárasítani a 19'-os Eizo-ját????
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 184
Ma vagy egy orat ultem az uj 27-es elott, utana milyen pici lett a 22-es, tobbet nem csinalok ilyet:)
Előzmény: PanaDoll (183)
PanaDoll Creative Commons License 2008.02.29 0 0 183
Én már megtettem... :)))
Előzmény: Törölt nick (181)
r1 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 182
Sziasztok!
Egy kis segitseg kellene. Nem teljesen ide tartozik a kerdes es mashol is feltettem, de bizom az itteniekben. Vettem egy 24"-os monitort 1920x1200-as felbontassal (Westinghouse L241NM). Van egy ket eves asztali gepem HP Pavilion a1245c es ezzel dugtam ossze. Be akartam allitani a kepernyo felbontast, de a megjelenites tulajdonsagai ablakban max 1280x1024-et talaltam (elozoleg nem neztem meg a max felbontast). A Videokartya integralt (ATI radeon xpress 200). Nem ertek hozza, igy nem tudom, hogy lehet-e ebbe masik videokartyat beletenni, vagy milyen mas megoldas van azon kivul, hogy visszarakom az elozo monitort?
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 181
afrancbatuttamhnemkölöttvónamegvenni:)
szeretem ezt a monitort no,kicsit nagyobb lenne még a tv-t is száműzném a nappalimból:)
Előzmény: y3k (180)
y3k Creative Commons License 2008.02.28 0 0 180
Tiedbe nincs? Mienkbe van:)
Előzmény: Törölt nick (177)
y3k Creative Commons License 2008.02.28 0 0 179
Azert par darabot rendeltek az uj 27-esbol, holnap megnezem kozelrol, de ez nem fog zavarni, pedig bevezeto akcio is van:)
Előzmény: KTTech (178)
KTTech Creative Commons License 2008.02.28 0 0 178
Egyet értünk :)
Persze sokaknak nem épp a képminőség a legfontosabb :)
Előzmény: y3k (176)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 177
nem is cserélek ezen okok miatt rá:D ja meg nincs benne dvdjáccóóóóó,há milyen má....
Előzmény: y3k (176)
y3k Creative Commons License 2008.02.28 0 0 176

Kiccsik a gombok, nem is vilagitanak, meg videjobemenet sincs:)

Forumot elolvastam, most gyilkolni van kedvem, messze a legjobb monitor amit feherember megvehet..

Előzmény: KTTech (175)
KTTech Creative Commons License 2008.02.28 0 0 175
http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

Kis érdekesség :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!