Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 189
Amugy maga panel nem tunik erezhetoen jobbnak mint a 22-es S-PVA, majd ezt is megkopkodik a prohardver tizeneves forumozoi.
Előzmény: madgie (187)
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 188

Akciosan 300 netto folott picivel..

De ebben a kategoriaban ez forradalmi ar, meg forradalmibb lenne ajandekba:)

Előzmény: madgie (186)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 187
Viheted, ha segítesz kipótolni egy 22" (27")-ra :)))
Előzmény: Sanya_67 (185)
madgie Creative Commons License 2008.02.29 0 0 186
Huszonhétcol? Na haggyá' :)))

(Amúgy hogyé' megy egy ilyen kábé?)
Előzmény: y3k (184)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 185
Valaki nem akarja jóárasítani a 19'-os Eizo-ját????
y3k Creative Commons License 2008.02.29 0 0 184
Ma vagy egy orat ultem az uj 27-es elott, utana milyen pici lett a 22-es, tobbet nem csinalok ilyet:)
Előzmény: PanaDoll (183)
PanaDoll Creative Commons License 2008.02.29 0 0 183
Én már megtettem... :)))
Előzmény: Törölt nick (181)
r1 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 182
Sziasztok!
Egy kis segitseg kellene. Nem teljesen ide tartozik a kerdes es mashol is feltettem, de bizom az itteniekben. Vettem egy 24"-os monitort 1920x1200-as felbontassal (Westinghouse L241NM). Van egy ket eves asztali gepem HP Pavilion a1245c es ezzel dugtam ossze. Be akartam allitani a kepernyo felbontast, de a megjelenites tulajdonsagai ablakban max 1280x1024-et talaltam (elozoleg nem neztem meg a max felbontast). A Videokartya integralt (ATI radeon xpress 200). Nem ertek hozza, igy nem tudom, hogy lehet-e ebbe masik videokartyat beletenni, vagy milyen mas megoldas van azon kivul, hogy visszarakom az elozo monitort?
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 181
afrancbatuttamhnemkölöttvónamegvenni:)
szeretem ezt a monitort no,kicsit nagyobb lenne még a tv-t is száműzném a nappalimból:)
Előzmény: y3k (180)
y3k Creative Commons License 2008.02.28 0 0 180
Tiedbe nincs? Mienkbe van:)
Előzmény: Törölt nick (177)
y3k Creative Commons License 2008.02.28 0 0 179
Azert par darabot rendeltek az uj 27-esbol, holnap megnezem kozelrol, de ez nem fog zavarni, pedig bevezeto akcio is van:)
Előzmény: KTTech (178)
KTTech Creative Commons License 2008.02.28 0 0 178
Egyet értünk :)
Persze sokaknak nem épp a képminőség a legfontosabb :)
Előzmény: y3k (176)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 177
nem is cserélek ezen okok miatt rá:D ja meg nincs benne dvdjáccóóóóó,há milyen má....
Előzmény: y3k (176)
y3k Creative Commons License 2008.02.28 0 0 176

Kiccsik a gombok, nem is vilagitanak, meg videjobemenet sincs:)

Forumot elolvastam, most gyilkolni van kedvem, messze a legjobb monitor amit feherember megvehet..

Előzmény: KTTech (175)
KTTech Creative Commons License 2008.02.28 0 0 175
http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

Kis érdekesség :)
y3k Creative Commons License 2008.02.24 0 0 174
Szerintem ez buli, meg boven garis lehet, meg akar az uzemidot is csekkolhatod menubol.
Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.24 0 0 173
Még egy kérdés: Láttam egy "kiállítási darab" EIZO S 2410 W-WS-t 115.000 Ft-ért...
Azt néztem, hogy az eredeti ára ennek a tipusnak, 340.000 Ft fölött van. Érdemes lehete ilyesmiben gondolkozni?
Előzmény: y3k (172)
y3k Creative Commons License 2008.02.24 0 0 172

Ez estben nem szamit, de minimalis a felara a 31-esnek. Tobbit maganban ha lehet, publikus a freemailom.

Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.24 0 0 171
Köszi a gyors választ!

Néhány kérdés:

számít a frissítés? - egyáltalán nem játszom, és mozizni se szoktam a monitoron.
kinek van ilyen raktáron?
mennyiért?

Köszi
Előzmény: y3k (170)
y3k Creative Commons License 2008.02.24 0 0 170

1931-et ajanlanam, egyreszt a jobb frissites vegett, masreszt mert van raktaron:)

Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.24 0 0 169
Sziasztok!

Új monitort tervezek venni, de bármennyit böngészam a netet nem tudok a következő kettő között dönteni:

EIZO S 1921 SH BK
Dell 2007WFP

korábban játszott még a Samsung 971p és a ViewSonic VP930, de kiestek…

Kb. 100.000 Ft körül tudok gondolkodni

Elég sokat dolgozok nyomdára és fotózok, fontos lenne a minőségi ugrás.(jelenleg egy TN-es Syncmaster 940N-t használok)

Az új monitort kalibrálva használnám - nem szemre -, fontos a “színhelyesség”.

Akinek van ebben a témában tapasztalata, légyszi írjon…
Köszönöm előre is.
imagefactory Creative Commons License 2008.02.06 0 0 168
Kozben targytalan, megtalaltam (TN) :(
Előzmény: imagefactory (167)
imagefactory Creative Commons License 2008.02.06 0 0 167
Haliho.
Ha a gyarto honlapjan nemtalalom, hogy milyen panellel van szerelve a moncsi akkormerre erdemes keresgetni? (Samsung 2032BW)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.06 0 0 166
Igen, de ahogy y3k kollega is mondta, a DisplayPort nyílt ipari szabvány, a HDMI ezzel szemben licencköteles, szóval pár éven belül a HDMI-t is elfelejthetjük... :)
Előzmény: KTTech (165)
KTTech Creative Commons License 2008.02.06 0 0 165
A HDMI is tudja ezt... sőt az 1.3-asnak már a 16 bpc sem okoz gondot... de mindig újat kell kitalálni.
Ha DVI-n használsz bármi egyebet, az extráktól mindenképpen búcsúzhatsz.
Előzmény: .szabii. (161)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 164
Mondom, mar most van atalakito, az uj versenyzo igazi elonye, hogy nyilt, es egy fillert sem kell fizetni utana a gyartoknak. A dvi meg nem hali ki egykonnyen, mivel a hdmi erre epul, es az elegge megvetette a labat. Meg amugy is, vegyel 22-est:)
Előzmény: .szabii. (163)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 163
:) jóvan, ez csak olyan elméleti duzzogás -- veszel valamit nagy vidáman, és pár év múlva már nem is létezik az a szabvány..
Előzmény: y3k (162)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 162

Aztan mellik 30"-oson van tobbcsatornas hang? :)

En ezen pont annyit aggodnek, amennyi 30"-ost adunk el. Meg a 22-es se ugy fogy mint vartam, igaz aki megnezte az mind lepre ment:)

Előzmény: .szabii. (161)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 161
király, akkor holnap veszek is egy 30"-est! :)

Viccet félretéve, pl. a DisplayPort-nak is az az előnye, hogy egyszerre vihet át nagy felbontású képet és többcsatornás hangot. Kérdezem én, ha átalakítóval használom egy DVI-s monitorral, akkor nem "veszik el" a DisplayPort plusz tudása?
Előzmény: y3k (160)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 160
Mar most van atalakito:)
Előzmény: KTTech (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!