Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008.02.28 0 0 175
http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

Kis érdekesség :)
y3k Creative Commons License 2008.02.24 0 0 174
Szerintem ez buli, meg boven garis lehet, meg akar az uzemidot is csekkolhatod menubol.
Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.24 0 0 173
Még egy kérdés: Láttam egy "kiállítási darab" EIZO S 2410 W-WS-t 115.000 Ft-ért...
Azt néztem, hogy az eredeti ára ennek a tipusnak, 340.000 Ft fölött van. Érdemes lehete ilyesmiben gondolkozni?
Előzmény: y3k (172)
y3k Creative Commons License 2008.02.24 0 0 172

Ez estben nem szamit, de minimalis a felara a 31-esnek. Tobbit maganban ha lehet, publikus a freemailom.

Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.24 0 0 171
Köszi a gyors választ!

Néhány kérdés:

számít a frissítés? - egyáltalán nem játszom, és mozizni se szoktam a monitoron.
kinek van ilyen raktáron?
mennyiért?

Köszi
Előzmény: y3k (170)
y3k Creative Commons License 2008.02.24 0 0 170

1931-et ajanlanam, egyreszt a jobb frissites vegett, masreszt mert van raktaron:)

Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.24 0 0 169
Sziasztok!

Új monitort tervezek venni, de bármennyit böngészam a netet nem tudok a következő kettő között dönteni:

EIZO S 1921 SH BK
Dell 2007WFP

korábban játszott még a Samsung 971p és a ViewSonic VP930, de kiestek…

Kb. 100.000 Ft körül tudok gondolkodni

Elég sokat dolgozok nyomdára és fotózok, fontos lenne a minőségi ugrás.(jelenleg egy TN-es Syncmaster 940N-t használok)

Az új monitort kalibrálva használnám - nem szemre -, fontos a “színhelyesség”.

Akinek van ebben a témában tapasztalata, légyszi írjon…
Köszönöm előre is.
imagefactory Creative Commons License 2008.02.06 0 0 168
Kozben targytalan, megtalaltam (TN) :(
Előzmény: imagefactory (167)
imagefactory Creative Commons License 2008.02.06 0 0 167
Haliho.
Ha a gyarto honlapjan nemtalalom, hogy milyen panellel van szerelve a moncsi akkormerre erdemes keresgetni? (Samsung 2032BW)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.06 0 0 166
Igen, de ahogy y3k kollega is mondta, a DisplayPort nyílt ipari szabvány, a HDMI ezzel szemben licencköteles, szóval pár éven belül a HDMI-t is elfelejthetjük... :)
Előzmény: KTTech (165)
KTTech Creative Commons License 2008.02.06 0 0 165
A HDMI is tudja ezt... sőt az 1.3-asnak már a 16 bpc sem okoz gondot... de mindig újat kell kitalálni.
Ha DVI-n használsz bármi egyebet, az extráktól mindenképpen búcsúzhatsz.
Előzmény: .szabii. (161)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 164
Mondom, mar most van atalakito, az uj versenyzo igazi elonye, hogy nyilt, es egy fillert sem kell fizetni utana a gyartoknak. A dvi meg nem hali ki egykonnyen, mivel a hdmi erre epul, es az elegge megvetette a labat. Meg amugy is, vegyel 22-est:)
Előzmény: .szabii. (163)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 163
:) jóvan, ez csak olyan elméleti duzzogás -- veszel valamit nagy vidáman, és pár év múlva már nem is létezik az a szabvány..
Előzmény: y3k (162)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 162

Aztan mellik 30"-oson van tobbcsatornas hang? :)

En ezen pont annyit aggodnek, amennyi 30"-ost adunk el. Meg a 22-es se ugy fogy mint vartam, igaz aki megnezte az mind lepre ment:)

Előzmény: .szabii. (161)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 161
király, akkor holnap veszek is egy 30"-est! :)

Viccet félretéve, pl. a DisplayPort-nak is az az előnye, hogy egyszerre vihet át nagy felbontású képet és többcsatornás hangot. Kérdezem én, ha átalakítóval használom egy DVI-s monitorral, akkor nem "veszik el" a DisplayPort plusz tudása?
Előzmény: y3k (160)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 160
Mar most van atalakito:)
Előzmény: KTTech (159)
KTTech Creative Commons License 2008.02.05 0 0 159
3-4 évvel ezelőtt a DVI sem volt túl sűrű a videókártyákon ;)

De most is van D-Sub átalakító a DVI csatin... szóval a visszafele kompatibilitás meg fog valószínű maradni egészen analógig.
Előzmény: .szabii. (158)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 158
Hello. Most olvasom, hogy pár éven belül eltűnik a DVI szabvány, és a DisplayPort lesz helyette.

Most akkor ha veszek a közeljövőben egy 30"-es EIZO-t 600 ezerért - zsebből :) -, 3-4 év múlva nem ltudom majd rádugni az akkori videókártyákra? Azért ez dühítő lenne...
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 157

Nem erdekel:)))

Előzmény: PanaDoll (154)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 156

Azzal nagyon ne:)

Előzmény: arnyekxxx (155)
arnyekxxx Creative Commons License 2008.02.05 0 0 155
kösz, akkor nem esek neki ciffel:)
PanaDoll Creative Commons License 2008.02.05 0 0 154
Ez akkora felület, akár fel is lehetne mosni... :)))
Előzmény: y3k (152)
madgie Creative Commons License 2008.02.05 0 0 153
Én mikrokendő + szemüvegtisztító spray kombinációval csináltam. A tisztító természetesen a kendőre lett fújva :)
Előzmény: arnyekxxx (151)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 152

En mikroszalassal ovatosan letorlom a port.

Van Eizo lotyim, de nehez foltmentesre torolni.

Előzmény: arnyekxxx (151)
arnyekxxx Creative Commons License 2008.02.05 0 0 151
Mivel lehet/szabad/érdemes nekiesni egy tft tisztitásának?

Fudi Creative Commons License 2008.01.30 0 0 150
Jah, hát ezek ilyen hulladékok... :)

Ez a fizikai kontraszt trükkök nélkül. Ne feledd ekkora képmérethez nem rossz ennyi kontraszt. Amúgy ez a 800:1 ebben a kategóriában engem az S-IPS panelre emlékeztet, ami meg megencsak pozotív.
Előzmény: taminol (149)
taminol Creative Commons License 2008.01.30 0 0 149
hogy lehetseges a 800:1 kontrasztarany????
Eliras?
Előzmény: Gernyo (145)
y3k Creative Commons License 2008.01.29 0 0 148

Az most a jo vetel, mondjuk 10 eve meg a 17-eseimet vettem 100 netto kornyeken, ezek meg jobbak, es ugy tunik nem ket evre szolnak.

Előzmény: Gernyo (147)
Gernyo Creative Commons License 2008.01.29 0 0 147

Pedig engem érdekelne a 24-es 22-es áron..:-)

Mondjuk a 22-es is érdekel ( az komolyan is ) csak még erősítenem kell magam egy kicsit lekileg, hogy egy moncsi 160k froncsi..

Előzmény: y3k (146)
y3k Creative Commons License 2008.01.29 0 0 146
Ezeket vartam, de valahogy biztos vagyok benne, hogy nem ezekbol fogunk a legtobbet eladni:)
Előzmény: Gernyo (145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!