Keresés

Részletes keresés

imagefactory Creative Commons License 2008.02.06 0 0 167
Haliho.
Ha a gyarto honlapjan nemtalalom, hogy milyen panellel van szerelve a moncsi akkormerre erdemes keresgetni? (Samsung 2032BW)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.06 0 0 166
Igen, de ahogy y3k kollega is mondta, a DisplayPort nyílt ipari szabvány, a HDMI ezzel szemben licencköteles, szóval pár éven belül a HDMI-t is elfelejthetjük... :)
Előzmény: KTTech (165)
KTTech Creative Commons License 2008.02.06 0 0 165
A HDMI is tudja ezt... sőt az 1.3-asnak már a 16 bpc sem okoz gondot... de mindig újat kell kitalálni.
Ha DVI-n használsz bármi egyebet, az extráktól mindenképpen búcsúzhatsz.
Előzmény: .szabii. (161)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 164
Mondom, mar most van atalakito, az uj versenyzo igazi elonye, hogy nyilt, es egy fillert sem kell fizetni utana a gyartoknak. A dvi meg nem hali ki egykonnyen, mivel a hdmi erre epul, es az elegge megvetette a labat. Meg amugy is, vegyel 22-est:)
Előzmény: .szabii. (163)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 163
:) jóvan, ez csak olyan elméleti duzzogás -- veszel valamit nagy vidáman, és pár év múlva már nem is létezik az a szabvány..
Előzmény: y3k (162)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 162

Aztan mellik 30"-oson van tobbcsatornas hang? :)

En ezen pont annyit aggodnek, amennyi 30"-ost adunk el. Meg a 22-es se ugy fogy mint vartam, igaz aki megnezte az mind lepre ment:)

Előzmény: .szabii. (161)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 161
király, akkor holnap veszek is egy 30"-est! :)

Viccet félretéve, pl. a DisplayPort-nak is az az előnye, hogy egyszerre vihet át nagy felbontású képet és többcsatornás hangot. Kérdezem én, ha átalakítóval használom egy DVI-s monitorral, akkor nem "veszik el" a DisplayPort plusz tudása?
Előzmény: y3k (160)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 160
Mar most van atalakito:)
Előzmény: KTTech (159)
KTTech Creative Commons License 2008.02.05 0 0 159
3-4 évvel ezelőtt a DVI sem volt túl sűrű a videókártyákon ;)

De most is van D-Sub átalakító a DVI csatin... szóval a visszafele kompatibilitás meg fog valószínű maradni egészen analógig.
Előzmény: .szabii. (158)
.szabii. Creative Commons License 2008.02.05 0 0 158
Hello. Most olvasom, hogy pár éven belül eltűnik a DVI szabvány, és a DisplayPort lesz helyette.

Most akkor ha veszek a közeljövőben egy 30"-es EIZO-t 600 ezerért - zsebből :) -, 3-4 év múlva nem ltudom majd rádugni az akkori videókártyákra? Azért ez dühítő lenne...
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 157

Nem erdekel:)))

Előzmény: PanaDoll (154)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 156

Azzal nagyon ne:)

Előzmény: arnyekxxx (155)
arnyekxxx Creative Commons License 2008.02.05 0 0 155
kösz, akkor nem esek neki ciffel:)
PanaDoll Creative Commons License 2008.02.05 0 0 154
Ez akkora felület, akár fel is lehetne mosni... :)))
Előzmény: y3k (152)
madgie Creative Commons License 2008.02.05 0 0 153
Én mikrokendő + szemüvegtisztító spray kombinációval csináltam. A tisztító természetesen a kendőre lett fújva :)
Előzmény: arnyekxxx (151)
y3k Creative Commons License 2008.02.05 0 0 152

En mikroszalassal ovatosan letorlom a port.

Van Eizo lotyim, de nehez foltmentesre torolni.

Előzmény: arnyekxxx (151)
arnyekxxx Creative Commons License 2008.02.05 0 0 151
Mivel lehet/szabad/érdemes nekiesni egy tft tisztitásának?

Fudi Creative Commons License 2008.01.30 0 0 150
Jah, hát ezek ilyen hulladékok... :)

Ez a fizikai kontraszt trükkök nélkül. Ne feledd ekkora képmérethez nem rossz ennyi kontraszt. Amúgy ez a 800:1 ebben a kategóriában engem az S-IPS panelre emlékeztet, ami meg megencsak pozotív.
Előzmény: taminol (149)
taminol Creative Commons License 2008.01.30 0 0 149
hogy lehetseges a 800:1 kontrasztarany????
Eliras?
Előzmény: Gernyo (145)
y3k Creative Commons License 2008.01.29 0 0 148

Az most a jo vetel, mondjuk 10 eve meg a 17-eseimet vettem 100 netto kornyeken, ezek meg jobbak, es ugy tunik nem ket evre szolnak.

Előzmény: Gernyo (147)
Gernyo Creative Commons License 2008.01.29 0 0 147

Pedig engem érdekelne a 24-es 22-es áron..:-)

Mondjuk a 22-es is érdekel ( az komolyan is ) csak még erősítenem kell magam egy kicsit lekileg, hogy egy moncsi 160k froncsi..

Előzmény: y3k (146)
y3k Creative Commons License 2008.01.29 0 0 146
Ezeket vartam, de valahogy biztos vagyok benne, hogy nem ezekbol fogunk a legtobbet eladni:)
Előzmény: Gernyo (145)
Gernyo Creative Commons License 2008.01.29 0 0 145
Előzmény: y3k (45)
y3k Creative Commons License 2008.01.28 0 0 144
Jott par 22-es, igertem hogy szolok, sajnos dragabb lett valamennyivel.
IJG Creative Commons License 2008.01.27 0 0 143
Még egyszer köszönöm a hozzászólásaitokat, tippeiteket, nagyon hálás vagyok a segítségért.
Üdv
y3k Creative Commons License 2008.01.27 0 0 142

A sorozes eleve jo otlet:)

Amugy aki mostansag akar olcson marhajot, az figyelje azokat, akik 19-es Eizot az uj 22-esre.

Előzmény: arnyekxxx (137)
arnyekxxx Creative Commons License 2008.01.27 0 0 141
Full sötétben teljesen fekete képen agyig felnyomott világosság mellett lehet látni a sarkokban, de ez szerintem csak azt zavarja aki sötétben fekete monitort szeret nézegetni:)
Az elsö generációs 930-on látványosabb volt a dolog (legalábbis ezt irják a forumában) de volt modellfrissités amikor javult pár tulajdonsága, többek között ez is.
Előzmény: KTTech (140)
KTTech Creative Commons License 2008.01.27 0 0 140
Nekem a 930 bevilágítása nem tetszett annó, amikor a Samsung és a Viewsonic közt választottam (igaz akkor még a 970P-t, amit aztán az Eizora cseréltem, megelégedésemre). A Viewsonicon még viszonylag sok fénynél is látszott a sarkok felől érkező bevilágítás. Persze azóta lehet, hogy ezt javították, már kb. 2 éve volt :)
Előzmény: arnyekxxx (139)
arnyekxxx Creative Commons License 2008.01.27 0 0 139
Ugyanannak a tesztnek az utánhúzásos része:

A Samsung 971P és a ViewSonic VP930 ebből a szempontból meglehetősen hasonlóan viselkedett. Bár a Samsung panel elvileg 6 ms-os g2g válaszidővel rendelkezik, ami alacsonyabb, mint az AUO esetében megadott 8 ms, de ez a gyakorlatban nem látszott.

emellett a samu 20e-el többröl indul az árgép szerint (71e vs. 91e), akkor meg már tényleg még egy kicsit hozzátenni, és eizo.

Viszont 70 ezres 22'-os wide TN helyett inkább a 70 ezres MVA 19'

Mármint szerintem.
Előzmény: taminol (138)
taminol Creative Commons License 2008.01.27 0 0 138
ez egy 20ms-es monitor, a tesztelt samsung nem jobb valasztas inkabb?
Előzmény: arnyekxxx (137)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!