Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 88
Filmet neztem rajt, no meg en most nem cserelek, nehogy man valaki ennyire jol jarjon:)
Előzmény: KTTech (87)
KTTech Creative Commons License 2008.01.19 0 0 87
Akkor előtte meg kell néznem :D
Szükségem van a videó és játék részre is... nem csak melóból áll az élet :D
Előzmény: y3k (84)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 86

Ippeghogy:)

Előzmény: PanaDoll (85)
PanaDoll Creative Commons License 2008.01.19 0 0 85
Aknakeresőre még jó lesz? ;)
Előzmény: y3k (84)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 84
Azt irja egy baratom, hogy az input lag nott a nagyobb szinter miatt, szoval jatszani rosszabb lett, csak hogy hatranyokat is emlitsunk:)
Előzmény: KTTech (76)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 83

Dobol egy levelket?

Előzmény: Kezsu (77)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 82
Ugy-ugy:)
Előzmény: nord (81)
nord Creative Commons License 2008.01.19 0 0 81
KTTech a Te embered! :)
Előzmény: nemethla (79)
czy Creative Commons License 2008.01.19 0 0 80
Apple 20 inches monitor PC-n kalibrálható?
nemethla Creative Commons License 2008.01.19 0 0 79
Használt, jó állapotú 1931-es Eizot vennék!
Előzmény: nord (78)
nord Creative Commons License 2008.01.19 0 0 78
Lassan mehetnél a niko... izé, Eizo-s közös költés topikba bótolni. :)
Előzmény: y3k (75)
Kezsu Creative Commons License 2008.01.19 0 0 77
Lehet tudni pontos árat a monitorokrol?
A 19" es a nagyobb testvereről?

Előzmény: y3k (59)
KTTech Creative Commons License 2008.01.19 0 0 76
A többség tényleg bedől az olcsó ajánlatoknak...
Nekem azért a 1931 elég magasra tette a mércét :D:D Ha ennél jobb a fekete, bővebb a színtér és nem is lassult a reakcióidő, akkor nyert ügye van ennek a monitornak :) Csak kell még egy kis idő, hogy meglegyen rá a pénz (vagy 1 esküvő a közeljövőben :D:D:D)
Előzmény: y3k (75)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 75

Nagyon tesok am a 1931-el, alapvetoen annyi tortent hogy mas a hattervilagitas, ettol bovult a szinter, javult a kontraszt oldalrul. Ettol meg a 19-es kifogastalan darab, asszem sokan jol jarnanak ha mindenki lecserelene:)

Sajnos a tobbseg ugysem tud ellanalni az 50ezres 22"-os TN kinalatnak.

Előzmény: KTTech (74)
KTTech Creative Commons License 2008.01.19 0 0 74
Azt hiszem ennél jobbat nem lehetne róla írni :)
Most főhet a fejem az S1931 leváltásán :D:D:D
Előzmény: Abrash (64)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 73
Minden beallitast hagyj alapon, a fenyerot allithatod a profil neveben szereplo ertekre, de ez allando villagossagra vontakozik, ami egy laborban adott, de otthon ritkan. Szerintem nyugodtan allitsad be erzesre, aztan a tobbit bizzad az automata szabalyzora, marha jol vegzi a dolgat.  
Előzmény: balinyo (71)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 72

Ez messze felulmulja a varakozasaim, asszem jelenleg ez a vetelek vetele.

Movie mod: nem lehet, hogy itt engedi el a dinamikus kontrasztot?

Előzmény: Abrash (64)
balinyo Creative Commons License 2008.01.18 0 0 71
Köszönjük! A kérdésem, hogy a fine contrast módot mire állítsam? Az ICC profilt a megjelenítők/beállítások/speciális/színkezelés-nél betöltöttem. Kontrasztot, fényerőt kézileg állítsam?
Előzmény: Abrash (66)
billyjoe Creative Commons License 2008.01.18 0 0 70
de nekem eizo :)
Előzmény: PanaDoll (69)
PanaDoll Creative Commons License 2008.01.18 0 0 69
Eddig csak régi van, az sem jó, ráadásul kicsi... :)
Előzmény: billyjoe (68)
billyjoe Creative Commons License 2008.01.18 0 0 68
nem, nem jó, most lehet venni új monitort...:( :)
Előzmény: PanaDoll (67)
PanaDoll Creative Commons License 2008.01.18 0 0 67
Ezt nagyon jó olvasni... nyam.nyam.:)
Előzmény: Abrash (65)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 66
Előzmény: Abrash (65)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 65
a 100 és 120cd 6500K profilok nagyon együtt futnak.

Összevetve adobe RGBvel: nagyon nagy területet lefed... kutatásfjlesztést kivéve, tehát fotóra maximimálisan alkalmas.
Előzmény: Abrash (64)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 64
hát nem bántam meg :)

Általános profilnak nagyon korrekt a gyári 6500K, picture mód, alapon a bright/kontraszt, igaz, igy kiveri az ember szemét (és igy is feka a feka!!)

y3k-nál lesznek 6500K profilok kezdetnek (a hw beáll vissazmérve is 6500) 120cd és 100cd fénysséghez.

500K majd lészen.

0,99 verziók - em minden beállitás világos még, nem volt eddig eizóm.
pl a saturation PONTOSAN micsinál, az nem tudom. Utólag megpatkolja, ami kijön a PCből?

movie/saturationfel módban akkora gamutot mértem hogy nem merem leirni..
Előzmény: y3k (58)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 63

Ha wide, akkor van idod, harom hetig egy darab sem lesz:(

Előzmény: hokk (62)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 62

Köszi a segítséget!

Átgondolom, aztán kereslek!

Előzmény: y3k (59)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 61
Majd Abrash megmondja a frankot, nekem eleg, hogy megnezte es rogton vitt is egyet:)
Előzmény: Bobby75 (60)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 60
Akkor nem lehet rossz! :)
Előzmény: y3k (55)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 59
Dontened neked kell, nagyon-nagyon jo lett a wide, a ketto kozott durvan 45brutto forint van.
Előzmény: hokk (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!