Keresés

Részletes keresés

PanaDoll Creative Commons License 2008.01.19 0 0 85
Aknakeresőre még jó lesz? ;)
Előzmény: y3k (84)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 84
Azt irja egy baratom, hogy az input lag nott a nagyobb szinter miatt, szoval jatszani rosszabb lett, csak hogy hatranyokat is emlitsunk:)
Előzmény: KTTech (76)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 83

Dobol egy levelket?

Előzmény: Kezsu (77)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 82
Ugy-ugy:)
Előzmény: nord (81)
nord Creative Commons License 2008.01.19 0 0 81
KTTech a Te embered! :)
Előzmény: nemethla (79)
czy Creative Commons License 2008.01.19 0 0 80
Apple 20 inches monitor PC-n kalibrálható?
nemethla Creative Commons License 2008.01.19 0 0 79
Használt, jó állapotú 1931-es Eizot vennék!
Előzmény: nord (78)
nord Creative Commons License 2008.01.19 0 0 78
Lassan mehetnél a niko... izé, Eizo-s közös költés topikba bótolni. :)
Előzmény: y3k (75)
Kezsu Creative Commons License 2008.01.19 0 0 77
Lehet tudni pontos árat a monitorokrol?
A 19" es a nagyobb testvereről?

Előzmény: y3k (59)
KTTech Creative Commons License 2008.01.19 0 0 76
A többség tényleg bedől az olcsó ajánlatoknak...
Nekem azért a 1931 elég magasra tette a mércét :D:D Ha ennél jobb a fekete, bővebb a színtér és nem is lassult a reakcióidő, akkor nyert ügye van ennek a monitornak :) Csak kell még egy kis idő, hogy meglegyen rá a pénz (vagy 1 esküvő a közeljövőben :D:D:D)
Előzmény: y3k (75)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 75

Nagyon tesok am a 1931-el, alapvetoen annyi tortent hogy mas a hattervilagitas, ettol bovult a szinter, javult a kontraszt oldalrul. Ettol meg a 19-es kifogastalan darab, asszem sokan jol jarnanak ha mindenki lecserelene:)

Sajnos a tobbseg ugysem tud ellanalni az 50ezres 22"-os TN kinalatnak.

Előzmény: KTTech (74)
KTTech Creative Commons License 2008.01.19 0 0 74
Azt hiszem ennél jobbat nem lehetne róla írni :)
Most főhet a fejem az S1931 leváltásán :D:D:D
Előzmény: Abrash (64)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 73
Minden beallitast hagyj alapon, a fenyerot allithatod a profil neveben szereplo ertekre, de ez allando villagossagra vontakozik, ami egy laborban adott, de otthon ritkan. Szerintem nyugodtan allitsad be erzesre, aztan a tobbit bizzad az automata szabalyzora, marha jol vegzi a dolgat.  
Előzmény: balinyo (71)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 72

Ez messze felulmulja a varakozasaim, asszem jelenleg ez a vetelek vetele.

Movie mod: nem lehet, hogy itt engedi el a dinamikus kontrasztot?

Előzmény: Abrash (64)
balinyo Creative Commons License 2008.01.18 0 0 71
Köszönjük! A kérdésem, hogy a fine contrast módot mire állítsam? Az ICC profilt a megjelenítők/beállítások/speciális/színkezelés-nél betöltöttem. Kontrasztot, fényerőt kézileg állítsam?
Előzmény: Abrash (66)
billyjoe Creative Commons License 2008.01.18 0 0 70
de nekem eizo :)
Előzmény: PanaDoll (69)
PanaDoll Creative Commons License 2008.01.18 0 0 69
Eddig csak régi van, az sem jó, ráadásul kicsi... :)
Előzmény: billyjoe (68)
billyjoe Creative Commons License 2008.01.18 0 0 68
nem, nem jó, most lehet venni új monitort...:( :)
Előzmény: PanaDoll (67)
PanaDoll Creative Commons License 2008.01.18 0 0 67
Ezt nagyon jó olvasni... nyam.nyam.:)
Előzmény: Abrash (65)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 66
Előzmény: Abrash (65)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 65
a 100 és 120cd 6500K profilok nagyon együtt futnak.

Összevetve adobe RGBvel: nagyon nagy területet lefed... kutatásfjlesztést kivéve, tehát fotóra maximimálisan alkalmas.
Előzmény: Abrash (64)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 64
hát nem bántam meg :)

Általános profilnak nagyon korrekt a gyári 6500K, picture mód, alapon a bright/kontraszt, igaz, igy kiveri az ember szemét (és igy is feka a feka!!)

y3k-nál lesznek 6500K profilok kezdetnek (a hw beáll vissazmérve is 6500) 120cd és 100cd fénysséghez.

500K majd lészen.

0,99 verziók - em minden beállitás világos még, nem volt eddig eizóm.
pl a saturation PONTOSAN micsinál, az nem tudom. Utólag megpatkolja, ami kijön a PCből?

movie/saturationfel módban akkora gamutot mértem hogy nem merem leirni..
Előzmény: y3k (58)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 63

Ha wide, akkor van idod, harom hetig egy darab sem lesz:(

Előzmény: hokk (62)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 62

Köszi a segítséget!

Átgondolom, aztán kereslek!

Előzmény: y3k (59)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 61
Majd Abrash megmondja a frankot, nekem eleg, hogy megnezte es rogton vitt is egyet:)
Előzmény: Bobby75 (60)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 60
Akkor nem lehet rossz! :)
Előzmény: y3k (55)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 59
Dontened neked kell, nagyon-nagyon jo lett a wide, a ketto kozott durvan 45brutto forint van.
Előzmény: hokk (56)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 58

Mikor mondtak, hogy Te vitted el, abba is hagytam az asztalcsapkodast:)

Vilagitas: kapcsold be az automata modot, allitsd be az aktualis hatterfennyel ami a szemednek megfelel, a tobbit bizzad ra.  No meg kapcsold ki a a power led-et ha mar lehet:) Altalanos profil lesz elvileg, orulok, hogy tetszik. 

Előzmény: balinyo (57)
balinyo Creative Commons License 2008.01.18 0 0 57

Én voltam, remélem nem haragszol, a kollegák ajánlották fel :) Kb 2-3 órát használtam este, mindenben felsőfok. Egyedüli dolog, amit éjszaka, fény nélküli környezetben lehet észrevenni, hogy LCD-ben csodák nem léteznek, a 4 saroknál van egy kicsi bevilágítás teljes feketénél (lehet, hogy a brightnessből vissza kell vennem). Viszont normál fényviszonyok mellett nézve ilyen feketét lcd-n még nem láttam.

 

A színek brutál jók, van külön srgb kontraszt mód. Ha lesz profil, azér azt elkérném, bár nem hiszem, hogy sokat kell rajta állítgatni ránézésre, srgb referencia ábrát hasonlítottam össze előhívógépből származó nyomattal.

 

Egyszóval nincs a kategóriában versenytársa, és még az ára is jó.

Előzmény: y3k (55)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 56

A hsz.-okból nekem az Eizo tűnik jó választásnak.

- én 19" -ra gondoltam (?)

- 4:3 vagy wide? még nem döntöttem el

- ár?

 

Előzmény: y3k (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!