Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008.01.19 0 0 74
Azt hiszem ennél jobbat nem lehetne róla írni :)
Most főhet a fejem az S1931 leváltásán :D:D:D
Előzmény: Abrash (64)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 73
Minden beallitast hagyj alapon, a fenyerot allithatod a profil neveben szereplo ertekre, de ez allando villagossagra vontakozik, ami egy laborban adott, de otthon ritkan. Szerintem nyugodtan allitsad be erzesre, aztan a tobbit bizzad az automata szabalyzora, marha jol vegzi a dolgat.  
Előzmény: balinyo (71)
y3k Creative Commons License 2008.01.19 0 0 72

Ez messze felulmulja a varakozasaim, asszem jelenleg ez a vetelek vetele.

Movie mod: nem lehet, hogy itt engedi el a dinamikus kontrasztot?

Előzmény: Abrash (64)
balinyo Creative Commons License 2008.01.18 0 0 71
Köszönjük! A kérdésem, hogy a fine contrast módot mire állítsam? Az ICC profilt a megjelenítők/beállítások/speciális/színkezelés-nél betöltöttem. Kontrasztot, fényerőt kézileg állítsam?
Előzmény: Abrash (66)
billyjoe Creative Commons License 2008.01.18 0 0 70
de nekem eizo :)
Előzmény: PanaDoll (69)
PanaDoll Creative Commons License 2008.01.18 0 0 69
Eddig csak régi van, az sem jó, ráadásul kicsi... :)
Előzmény: billyjoe (68)
billyjoe Creative Commons License 2008.01.18 0 0 68
nem, nem jó, most lehet venni új monitort...:( :)
Előzmény: PanaDoll (67)
PanaDoll Creative Commons License 2008.01.18 0 0 67
Ezt nagyon jó olvasni... nyam.nyam.:)
Előzmény: Abrash (65)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 66
Előzmény: Abrash (65)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 65
a 100 és 120cd 6500K profilok nagyon együtt futnak.

Összevetve adobe RGBvel: nagyon nagy területet lefed... kutatásfjlesztést kivéve, tehát fotóra maximimálisan alkalmas.
Előzmény: Abrash (64)
Abrash Creative Commons License 2008.01.18 0 0 64
hát nem bántam meg :)

Általános profilnak nagyon korrekt a gyári 6500K, picture mód, alapon a bright/kontraszt, igaz, igy kiveri az ember szemét (és igy is feka a feka!!)

y3k-nál lesznek 6500K profilok kezdetnek (a hw beáll vissazmérve is 6500) 120cd és 100cd fénysséghez.

500K majd lészen.

0,99 verziók - em minden beállitás világos még, nem volt eddig eizóm.
pl a saturation PONTOSAN micsinál, az nem tudom. Utólag megpatkolja, ami kijön a PCből?

movie/saturationfel módban akkora gamutot mértem hogy nem merem leirni..
Előzmény: y3k (58)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 63

Ha wide, akkor van idod, harom hetig egy darab sem lesz:(

Előzmény: hokk (62)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 62

Köszi a segítséget!

Átgondolom, aztán kereslek!

Előzmény: y3k (59)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 61
Majd Abrash megmondja a frankot, nekem eleg, hogy megnezte es rogton vitt is egyet:)
Előzmény: Bobby75 (60)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 60
Akkor nem lehet rossz! :)
Előzmény: y3k (55)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 59
Dontened neked kell, nagyon-nagyon jo lett a wide, a ketto kozott durvan 45brutto forint van.
Előzmény: hokk (56)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 58

Mikor mondtak, hogy Te vitted el, abba is hagytam az asztalcsapkodast:)

Vilagitas: kapcsold be az automata modot, allitsd be az aktualis hatterfennyel ami a szemednek megfelel, a tobbit bizzad ra.  No meg kapcsold ki a a power led-et ha mar lehet:) Altalanos profil lesz elvileg, orulok, hogy tetszik. 

Előzmény: balinyo (57)
balinyo Creative Commons License 2008.01.18 0 0 57

Én voltam, remélem nem haragszol, a kollegák ajánlották fel :) Kb 2-3 órát használtam este, mindenben felsőfok. Egyedüli dolog, amit éjszaka, fény nélküli környezetben lehet észrevenni, hogy LCD-ben csodák nem léteznek, a 4 saroknál van egy kicsi bevilágítás teljes feketénél (lehet, hogy a brightnessből vissza kell vennem). Viszont normál fényviszonyok mellett nézve ilyen feketét lcd-n még nem láttam.

 

A színek brutál jók, van külön srgb kontraszt mód. Ha lesz profil, azér azt elkérném, bár nem hiszem, hogy sokat kell rajta állítgatni ránézésre, srgb referencia ábrát hasonlítottam össze előhívógépből származó nyomattal.

 

Egyszóval nincs a kategóriában versenytársa, és még az ára is jó.

Előzmény: y3k (55)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 56

A hsz.-okból nekem az Eizo tűnik jó választásnak.

- én 19" -ra gondoltam (?)

- 4:3 vagy wide? még nem döntöttem el

- ár?

 

Előzmény: y3k (55)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 55
A frissen kicsomagolt bemutato darabot is elvittek:)
Előzmény: Bobby75 (50)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 54

Kerdezz konkretumot!

Előzmény: hokk (53)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 53

Sziasztok!

 

y3k!

Monitor cserét tervezek a jövőben, légyszíves küldjél nekem valami kis infot pár típusról ajánlásoddal. Fotó szerkesztéshez kellene.

- melyiknek mi az előnye, hátránya?

- legfontosabb paraméterek?

- 17", 19", vagy nagyobb? /a mostani 17"/

- ár? /lehetőleg ne az elszálós típusokat/

 

mail publikus

 

Köszi!!!

 

 

Előzmény: y3k (23)
y3k Creative Commons License 2008.01.17 0 0 52
Abrashnal a labda:)
Előzmény: Bobby75 (50)
y3k Creative Commons License 2008.01.16 0 0 51
Mar sikeres:)
Előzmény: Bobby75 (50)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 50
Jól érzékelem, hogy sikeres lesz az új monitor? :)
Előzmény: y3k (47)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 49
Erzesem szerint ez Samu lesz.
Előzmény: DIE_ROBOTER (48)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 48
Amúgy ki gyártja a paneljét?
Előzmény: y3k (47)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 47

Ehh:))

Mondjuk en is banom kicsit hogy megneztem, ugy elvoltam a 19-essel:)

Előzmény: DIE_ROBOTER (46)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 46
Akkor marad a 17-es, és megvárom, amíg a 30''-osakat meg tudom venni 150-ért. :)
Előzmény: y3k (45)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 45
Ennek a 22-esnek meg nincs 24-es megfeloje, ketszer ennyibe kerul ami van, es koztunk szolva ez a panel jobban tetszik, adobe Rgb-rol nem is beszelve. Nezzed csak meg:)
Előzmény: DIE_ROBOTER (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!