Keresés

Részletes keresés

hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 62

Köszi a segítséget!

Átgondolom, aztán kereslek!

Előzmény: y3k (59)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 61
Majd Abrash megmondja a frankot, nekem eleg, hogy megnezte es rogton vitt is egyet:)
Előzmény: Bobby75 (60)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 60
Akkor nem lehet rossz! :)
Előzmény: y3k (55)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 59
Dontened neked kell, nagyon-nagyon jo lett a wide, a ketto kozott durvan 45brutto forint van.
Előzmény: hokk (56)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 58

Mikor mondtak, hogy Te vitted el, abba is hagytam az asztalcsapkodast:)

Vilagitas: kapcsold be az automata modot, allitsd be az aktualis hatterfennyel ami a szemednek megfelel, a tobbit bizzad ra.  No meg kapcsold ki a a power led-et ha mar lehet:) Altalanos profil lesz elvileg, orulok, hogy tetszik. 

Előzmény: balinyo (57)
balinyo Creative Commons License 2008.01.18 0 0 57

Én voltam, remélem nem haragszol, a kollegák ajánlották fel :) Kb 2-3 órát használtam este, mindenben felsőfok. Egyedüli dolog, amit éjszaka, fény nélküli környezetben lehet észrevenni, hogy LCD-ben csodák nem léteznek, a 4 saroknál van egy kicsi bevilágítás teljes feketénél (lehet, hogy a brightnessből vissza kell vennem). Viszont normál fényviszonyok mellett nézve ilyen feketét lcd-n még nem láttam.

 

A színek brutál jók, van külön srgb kontraszt mód. Ha lesz profil, azér azt elkérném, bár nem hiszem, hogy sokat kell rajta állítgatni ránézésre, srgb referencia ábrát hasonlítottam össze előhívógépből származó nyomattal.

 

Egyszóval nincs a kategóriában versenytársa, és még az ára is jó.

Előzmény: y3k (55)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 56

A hsz.-okból nekem az Eizo tűnik jó választásnak.

- én 19" -ra gondoltam (?)

- 4:3 vagy wide? még nem döntöttem el

- ár?

 

Előzmény: y3k (55)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 55
A frissen kicsomagolt bemutato darabot is elvittek:)
Előzmény: Bobby75 (50)
y3k Creative Commons License 2008.01.18 0 0 54

Kerdezz konkretumot!

Előzmény: hokk (53)
hokk Creative Commons License 2008.01.18 0 0 53

Sziasztok!

 

y3k!

Monitor cserét tervezek a jövőben, légyszíves küldjél nekem valami kis infot pár típusról ajánlásoddal. Fotó szerkesztéshez kellene.

- melyiknek mi az előnye, hátránya?

- legfontosabb paraméterek?

- 17", 19", vagy nagyobb? /a mostani 17"/

- ár? /lehetőleg ne az elszálós típusokat/

 

mail publikus

 

Köszi!!!

 

 

Előzmény: y3k (23)
y3k Creative Commons License 2008.01.17 0 0 52
Abrashnal a labda:)
Előzmény: Bobby75 (50)
y3k Creative Commons License 2008.01.16 0 0 51
Mar sikeres:)
Előzmény: Bobby75 (50)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 50
Jól érzékelem, hogy sikeres lesz az új monitor? :)
Előzmény: y3k (47)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 49
Erzesem szerint ez Samu lesz.
Előzmény: DIE_ROBOTER (48)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 48
Amúgy ki gyártja a paneljét?
Előzmény: y3k (47)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 47

Ehh:))

Mondjuk en is banom kicsit hogy megneztem, ugy elvoltam a 19-essel:)

Előzmény: DIE_ROBOTER (46)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 46
Akkor marad a 17-es, és megvárom, amíg a 30''-osakat meg tudom venni 150-ért. :)
Előzmény: y3k (45)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 45
Ennek a 22-esnek meg nincs 24-es megfeloje, ketszer ennyibe kerul ami van, es koztunk szolva ez a panel jobban tetszik, adobe Rgb-rol nem is beszelve. Nezzed csak meg:)
Előzmény: DIE_ROBOTER (42)
madgie Creative Commons License 2008.01.15 0 0 44
Én mostanás a LR-ot használom mindig, ott meg be lehet lőni, hogy a csúszkák csak akkor jöjjenek elő, ha a képernyő szélén lévő nyílra viszed az egeret. Amúgy nem látszanak. ergo a 4:3-os képek majd' teljesen kitöltik a monitort :)
Előzmény: DIE_ROBOTER (42)
balinyo Creative Commons License 2008.01.15 0 0 43
Küldtem a freemailre.
Előzmény: y3k (36)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 42
Vagy vegyek egy még nagyobb wide-ot (24) ami már függőlegesen is 1200, és hanyagoljam a 2. monitort?
Előzmény: y3k (35)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 41
"vízszintesben sem" - mármint amikor a kép van vízszintesen...
Előzmény: DIE_ROBOTER (39)
palankaizs Creative Commons License 2008.01.15 0 0 40
köszi!
Előzmény: y3k (38)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 39
De én utálom, hogy ha porté állásban akarom a képet szerkeszteni, fele akkora területet látok belőle, mint a vízszintesnél. Ok, tudom, forgassam el a monitort, de ez nem megoldás egy képsorozatnál.

Van még egy elég jó 17''-os monitorom, és az általam használt progik támogatják a két képernyős üzemmódot.

És ugye ha 4/3-nál maradok, akkor egy 1050-es függőleges felbontás nekem semmi pluszt nem ad vízszintesben sem a 17-eshez (1024) képest. Ezért felesleges lenne bővítenem, a felület méretével nincsenek gondjaim.
Előzmény: y3k (35)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 38
37 netto eFt.
Előzmény: palankaizs (37)
palankaizs Creative Commons License 2008.01.15 0 0 37
Árban hol tart a 2231 a 1931-hez viszonyítva?
Előzmény: y3k (30)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 36

IRL adatot nem adnek itt magamrol, dobjal mar egy mailt legyszives.

Előzmény: balinyo (33)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 35
Kikopnak, s lassan aranytalanul dragak, nezzed meg amit ajanlgatok itten, az nem kerul semmibe.
Előzmény: DIE_ROBOTER (31)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 34
IIYAMA H511S-B2.... ez milyen lehet? Valami ilyenre gondoltam. PVA panel.
Előzmény: DIE_ROBOTER (32)
balinyo Creative Commons License 2008.01.15 0 0 33
Konkrétan holnap meg tudom nézni a monitort (hol?), és ha igen akkor rendelés? 99%, hogy kell. Egyébként több változata is lesz? Ha jól láttam, két féle színben, és két féle lábbal gyártják. 
Előzmény: y3k (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!