Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 45
Ennek a 22-esnek meg nincs 24-es megfeloje, ketszer ennyibe kerul ami van, es koztunk szolva ez a panel jobban tetszik, adobe Rgb-rol nem is beszelve. Nezzed csak meg:)
Előzmény: DIE_ROBOTER (42)
madgie Creative Commons License 2008.01.15 0 0 44
Én mostanás a LR-ot használom mindig, ott meg be lehet lőni, hogy a csúszkák csak akkor jöjjenek elő, ha a képernyő szélén lévő nyílra viszed az egeret. Amúgy nem látszanak. ergo a 4:3-os képek majd' teljesen kitöltik a monitort :)
Előzmény: DIE_ROBOTER (42)
balinyo Creative Commons License 2008.01.15 0 0 43
Küldtem a freemailre.
Előzmény: y3k (36)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 42
Vagy vegyek egy még nagyobb wide-ot (24) ami már függőlegesen is 1200, és hanyagoljam a 2. monitort?
Előzmény: y3k (35)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 41
"vízszintesben sem" - mármint amikor a kép van vízszintesen...
Előzmény: DIE_ROBOTER (39)
palankaizs Creative Commons License 2008.01.15 0 0 40
köszi!
Előzmény: y3k (38)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 39
De én utálom, hogy ha porté állásban akarom a képet szerkeszteni, fele akkora területet látok belőle, mint a vízszintesnél. Ok, tudom, forgassam el a monitort, de ez nem megoldás egy képsorozatnál.

Van még egy elég jó 17''-os monitorom, és az általam használt progik támogatják a két képernyős üzemmódot.

És ugye ha 4/3-nál maradok, akkor egy 1050-es függőleges felbontás nekem semmi pluszt nem ad vízszintesben sem a 17-eshez (1024) képest. Ezért felesleges lenne bővítenem, a felület méretével nincsenek gondjaim.
Előzmény: y3k (35)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 38
37 netto eFt.
Előzmény: palankaizs (37)
palankaizs Creative Commons License 2008.01.15 0 0 37
Árban hol tart a 2231 a 1931-hez viszonyítva?
Előzmény: y3k (30)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 36

IRL adatot nem adnek itt magamrol, dobjal mar egy mailt legyszives.

Előzmény: balinyo (33)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 35
Kikopnak, s lassan aranytalanul dragak, nezzed meg amit ajanlgatok itten, az nem kerul semmibe.
Előzmény: DIE_ROBOTER (31)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 34
IIYAMA H511S-B2.... ez milyen lehet? Valami ilyenre gondoltam. PVA panel.
Előzmény: DIE_ROBOTER (32)
balinyo Creative Commons License 2008.01.15 0 0 33
Konkrétan holnap meg tudom nézni a monitort (hol?), és ha igen akkor rendelés? 99%, hogy kell. Egyébként több változata is lesz? Ha jól láttam, két féle színben, és két féle lábbal gyártják. 
Előzmény: y3k (30)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 32
Ja és nincs 300-am monitorra.... (XL20)
Előzmény: DIE_ROBOTER (31)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008.01.15 0 0 31
Ha az ember 4:3 oldalarányt szeretne (1600x1200), akkor mi a legjobb választás?
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 30

Ez mar a mi bemutato darabunk lesz, ez ami megnezheto, Eizo nem ad nulla pixel garit, igy mi sem tudunk, finoman szolva nem jellemzo, 19-esnel elofordult, szigoruan kepszelen, es egy darab. Mar kaphato, az elso honapokban elofordulhat, hogy varni kell ra egy keveset. 

Altalanos profil leszen, kalibralast is megoldjuk valahogy, eddigi kontaktunk  sajnos mar nem kalibral tobbe.

Előzmény: balinyo (29)
balinyo Creative Commons License 2008.01.15 0 0 29

Már meg is vehető a 2231-es, vagy még csak bemutató darab van?

 

Írsz elérhetőséget? Gondolom vásárlás előtt meg tudjuk nézni, hogy nincs-e pixelhiba (EIZO-t még nem vettem, lehet hogy náluk ez a fogalom nemlétezik :)) Illetve a kalibráláshoz (amennyiben szükséges) némi segítség, vagy kész profil is jól jönne.

 

Köszi!

Előzmény: y3k (28)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 28
Elso blikkre nagyon tetszik,  eddigi wide-oknal jobbnak tartottam a 1931-et, hat ennel nem:)
Előzmény: imoka (27)
imoka Creative Commons License 2008.01.15 0 0 27
Várunk türelemmel! (tudod jól, hogy a második szó csak vicc) :))
Előzmény: y3k (25)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 26
Remelem hamar kialszod magad:)
Előzmény: Abrash (20)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 25
Kibontottam a wide-ot:))
Előzmény: palankaizs (24)
palankaizs Creative Commons License 2008.01.15 0 0 24
Köszi a válaszokat!

Zs
Előzmény: y3k (23)
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 23

A 1931-es overdrive-os, mas elteres gyakorlatilag nincs, arban sem, igy en a 31-esre voksolok.

A wide meg jo dolog, foleg ha valos meret es felbontas novekedest takar, azaz pl. 19"-rol minimum 22"-os wide-ra kell lepni, hogy a panel magassaga ne csokkenjen.

Előzmény: palankaizs (22)
palankaizs Creative Commons License 2008.01.15 0 0 22
Nagyon aktuális ám ez a topik. Pont monitor váltás előtt állok.
Lenne is 2 kérdésem. Én eddig az EIZO 1921-re voksoltam. Mi a különbség a 1931 és a 1921 között? Illetve, a másik kérdésem, hogy véleményetek szerint hagyományos oldalarányú, vagy "szélasvásznú" modell az, ami jobban használható?

Előre is köszi a válaszokat.

palankaizs
y3k Creative Commons License 2008.01.15 0 0 21

Bocsanat, kapkodos voltal a telefonban:)

Előzmény: Abrash (20)
Abrash Creative Commons License 2008.01.15 0 0 20
" topikgazda meg hozza a muszeres embert"

jó napot...

nem a műszeres embert, hanem saját magát, a műszert és egy okos kollegát :)
meg pár kalibrált nyomatot csekkolni, meg Gretag Colorcsekert.
Előzmény: y3k (16)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 19
Én elhiszem:) Az Eizo mennyibe kerül? Lehet privátban is...
Előzmény: y3k (18)
y3k Creative Commons License 2008.01.14 0 0 18
Meg ha errefele jarsz, meg tudod nezni, eg es fold a TN-ekhez kepest, konyorogve kerek mindenkit, hogy ne vegyen olyat.  Az Eizo csak hab a tortan, nulla elhullasunk van, s ez mostansag igen nagy dolog barmibol is.
Előzmény: Bobby75 (17)
Bobby75 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 17
Kíváncsian várom az eredményt.
Előzmény: y3k (16)
y3k Creative Commons License 2008.01.14 0 0 16
Mezei TN panel, abbol is a gyengebbek kozott, eszedbe ne jusson ilyet venni sajat penzbol. Ami sokaknak van az Eizo S1931, s ami sokaknak lesz ha bevalik az az S2231W, holnap bontom az elsot itthon, s elvileg topikgazda meg hozza a muszeres embert.
Előzmény: Bobby75 (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!