Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ultrabrutal Creative Commons License 2010.01.20 0 0 33
Sziasztok!

Akit érdekel a Dakar2010 összefoglalógyűjtemény jelezze. dakar@mpp.hu
eddy75 Creative Commons License 2010.01.18 0 0 32
Nem is gondoltam, hogy hozzászólok.
Csak furcsa, mindig szapulni a másikat.
Miért nem lehet egyszerűen meghallgatni és kész.
Nem látjuk egyformán a dolgokat, de azok megtörténnek, ráadásul mi ezeknek a hátterét max sejtjük.
Előzmény: KelemenGy (31)
KelemenGy Creative Commons License 2010.01.18 0 0 31
Fölösleges veszekedések, egymás csesztetése, az index szar működése, ilyesmik. Bővebbért olvass vissza a 2009-es topikban, aztán ha van még kedved, akkor benézhetsz a 2008-asba is. Hozzászólni nem érdemes, mert egyrészt nem szeretik a modik a érgik vitákhoz való hozzászólásokat, másrészt meg alig nézi vki azokat a topikokat már.
Előzmény: eddy75 (30)
eddy75 Creative Commons License 2010.01.17 0 0 30
Mi volt a gond tavaly?
Vagy inkább bogarásszam végig a tavalyi topikot?
Előzmény: zölseges (28)
eddy75 Creative Commons License 2010.01.17 0 0 29
Hát véget ért.
Várható volt, hogy Sainz nyeri hisz nem hiszem, hogy a csapat engedte őket egymás ellen komolyan versenyezni.
zölseges Creative Commons License 2010.01.16 0 0 28
Sziasztok!

Gondoltam benezek igy az utolso nap!

Hat igen nincs nagy tomeg!
Igaz tobben szoltunk tavaly DLalanak,hogy a balhejukat fejezzek be,de nem halgattak rank!Inkabb mindenki ment mashova vagy kovette maganuton!
Szep magyar szokas ezt is tonkre kellett tenni!

Ja Lala szerintem a 2011-es topikot meg se nyisd!:)

Na tiszteletem!





(ezt csak azert irtam be mert jol esett a majamnak Lala tavalyi viselkedese utan!)
ez van bunko vagyok!:)
Előzmény: eddy75 (27)
eddy75 Creative Commons License 2010.01.12 0 0 27
Hát nincs tolongás a 2010 Dakar topicban :)
eddy75 Creative Commons License 2010.01.08 0 0 26
Zapletalék a tegnapi szakasz végén sajnos balesetet szenvedtek, így feladni kényszerültek a küzdelmet.
kivi Creative Commons License 2010.01.08 0 0 25
eddy75 Creative Commons License 2010.01.07 0 0 24
Ezekkel az összetett eredményekkel ekkora időkülönbségekkel, ha az élen állók nem hibáznak és nem lesz technikai gond megvan a nyertes.
eddy75 Creative Commons License 2010.01.07 0 0 23
Elég szépen hullanak ma is.
Szép kis nap nem vitás. Remélem Sainznak sikerül megnyerni szurkolok az öreg rókának.
eddy75 Creative Commons License 2010.01.05 0 0 22
Hát mentek ma szépen bár tegnap sokan kiestek.
Friss hírek elég korrektül http://www.dakar.hu/site.php?id=1&lang=hu itt.
Igen sajna a média vagy fúj valamit vagy hallgat mint ... a fűbe.
Öreg Schlesser is ott nyomja, tudása nem vitás.
Kíváncsi vagyok a Bamako merre fejlődik nő, érdekes lehet a vége.
Bár azért akármennyire amatőr szerveződés is azért elindulni kell a hátér nem kevés.
Szóval hiába szeretnék én menni rajt nem tehetem meg ennyi.
KelemenGy Creative Commons License 2010.01.05 0 0 21
Az afrika-délamerika kérdéskörről hosszas viták voltak az elődtopikban is meg máshol is tavaly, az lett a vége, hogy a fene tudja. Körülmények szempontjából Argentína és Chile simán jobb, nem lopnak a szurkolók, nem hótt sötétek az autókhoz és tán még abból se csinálnak extrémsportot, hogy a versenyautók előtt szaladgálnak keresztbe, hátha elütik valamelyiket. Afrika a fentieket mind tudja.
A feeling még kialakulhat, ha hagyják, bár ahogy a helyzet áll, nem fog, mivel a hírek szerint jövőre megint Afrika lesz a helyszín és még az is elképzelhető, hogy Zágrábban lesz a rajt.
Én inkább azon vagyok fennakadva, hogy a média kompletten ellenversenyként kezeli a Bamakót és az Africa Eco Race-t is, pedig érdekes és értékes esemény lenne mindkettő, így viszont elsikkadnak a Dakar mellett. Pedig ugye azt is tudjuk, hogy az Africa Race-en a Qualisport Team a sárga Scania-val vezet a teherautós mezőnyben és elég jó esélyük van megnyerni a versenyt magyarként.
http://www.africarace-live.com/index.php/en/cla-etp5
Előzmény: eddy75 (19)
KelemenGy Creative Commons License 2010.01.05 0 0 20
Alakulnak azért a tv2-nél is szép lassan. Mostmár nem hagyják le a kamionos bandát sem az összefoglalóról + kicsit összeszedettebbek a fordítások, mint a jurón. Amott viszont némileg hosszabb összefoglalót adnak, több interjúval, bár azt fenntartom, hogy angolul élvezhetőbb lenne, mert sokszor Várhegyi Feribácsi csak makog összevissza + félrefordít.

A válsághoz: azt ugye tudjuk, hogy ez a válságosdi csak egy generált dolog, ettől kevesebb pénz szinte sehol nem lett, egyszerűen annyi történik, hogy mostmár nem csak az egyszerű átlagos népek nézik meg, hogy mennyit és mire költenek, hanem a nagyobb cégek és a kormányzatok is.

Érinteni nem csak minket érint, a Mitsu pont emiatt vonult ki a gyári csapattal és ha emlékeztek még, tavaly a verseny után még a VW is ezt rebesgette. A számokon nagyjából annyi látszik, hogy egészében kb 10-15%-kal kevesebb az induló, mint tavaly.
eddy75 Creative Commons License 2010.01.04 0 0 19
TV2 mehet a pííbe az éjszakai összefoglalóval aminek persze alapja ugyanaz ami az Eurosportosnak is.
Tán gyengébb kicsit mert nem Afrika nincs meg a régi feling.
Persze néző dögivel de csinálják máskor ne a Dakar helyett.
Előzmény: KelemenGy (16)
eddy75 Creative Commons License 2010.01.04 0 0 18
Azt mondják nincs lóvé.
Bár azért szép számmal mennek lengyelek, csehek, szlovén stb.....csak nálunk ütött a válság.
Hol lehet hazai lapon a legjobb legfrissebb híreket olvasni?
Úgy nézem ma volt rosta szépen. De Villiers a címvédő sehol Roma is elakadt valahol.
Zapletal is eltűnt a magyarunk:))) persze tisztán cseh de nem baj a sajtó szeret hülyének nézni.
A motorosoknál is nőnek a különbségek szépen.
diavolo16 Creative Commons License 2010.01.03 0 0 17
Sziasztok!

Úgy látom itt sincs az a nap élet............. Persze nem is csoda, hisz a magyar csapat nélkül nem az igazi a Dakar. Ráadásul az Eurosport összefoglalója egy rakat sz@rt sem ér! Valami amatőr csinálhatta, mert igen csak össze lett csapva. A végén meg se egy elköszönés, vagy egy nagysgem, vagy valami! Szinte mondat közben lett vége!

Egyébként tud valaki valamit arról, hogy miért nem egyetlen magyar sem?
KelemenGy Creative Commons License 2010.01.03 0 0 16
TV2 megizélheti az összefoglalóját...
No ez volt az első felindulás. Jobb valamelyest mint az euroé, de amíg az euron a fordítások kritikán aluliak, addig a TV2-n úgy csináltak, mintha kamionok nem is indultak volna a dakaron.

Kéne vmi rendes adót találni a neten, ahol tisztességesen egyben meg lehet ezeket nézni angolul.
Előzmény: Xerxesz Aron (15)
Xerxesz Aron Creative Commons License 2010.01.03 0 0 15
Ez eddigi szakaszok összefoglalóit meg tudom nézni valahol? Youtube-on nem találtam. Mondjuk a TV2-nek van valami videós oldala....
KelemenGy Creative Commons License 2010.01.02 0 0 14
23:00 Eurosport ö.f.
00:35 TV2-n a beígért cucc

Egyébiránt a dakar.com-on eredmények is akadnak már egy jóideje :)
KelemenGy Creative Commons License 2010.01.02 0 0 13
Nuku péz... :(

Egyébként szép estét mindekinek!
Előzmény: szur tdi (12)
szur tdi Creative Commons License 2010.01.02 0 0 12
Kinek van infója a magyarokrol hogyhogy senki nem indult?
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.01 0 0 11

Pedig már kezdődik.

 

 

EUROSPORT:

20:00 Rali - Rali Kalandtúra, Dakar 20:30 Rali - Rali Kalandtúra, Dakar - élő

 

Előzmény: toto92 (10)
toto92 Creative Commons License 2010.01.01 0 0 10
Nagy itt a tolongás...
darkstar66 Creative Commons License 2009.12.27 0 0 9
2010 es dakar oldal:
dakar2010.co.cc
jogvedelem Creative Commons License 2009.07.30 0 0 8

Ez de durva!

 

" kétszáz induló csapat embert és gépet próbáló viadalát a Budapest-Bamako ideje alatt az RTL Klub napi tudósításokban közvetíti. Az RTL Klubon évek óta futó Dakar összefoglalók műsor sávjában a Budapest-Bamako lesz majd látható januárban. "A Budapest-Bamako az emberek szívében már teljesen átvette a Dakar helyét, most jött el az ideje, hogy a képernyőkön is helyet találjunk ennek a nemzetközileg is elismert eseménynek" - mondta Héder Barna, az RTL Klub sport főszerkesztője. A futam népszerűsége évről évre nő, míg a Dakaré jelentősen csökkent. Mint ismeretes a 2010-es Dakarra nem nevezett egyetlen magyar csapat sem. "Terveink szerint, Szujó Zoltán és csapata napi 10-15 percnyi összefoglalót fog készíteni és műholdon átküldeni" - tette hozzá Héder Barna. A futam rajtja még félévnyire van, de a televíziós közvetítés logisztikai előkészületei már megkezdődtek."

DLala Creative Commons License 2009.02.01 0 0 7
Ez valahogy így alakult.
Van előnye is, könnyebb visszakeresni ha elfelejtettünk valamit.
Hátrányát nem látom.
Előzmény: lada niva (6)
lada niva Creative Commons License 2009.02.01 0 0 6

Nem lenne egyszerűbb egy általános Dakar fórumot nyitni, folyamatosban? Mint minden évben egy újat?

 

Off: http://eurally.com

DLala Creative Commons License 2008.01.06 0 0 5

Komolyan megnevettettél! :-)))

Sajnálom Pécset, sokat jártam ott, sok embert ismerek onnan, de ennél lúzerebb város ma nem nagyon van az országban.

Előzmény: Törölt nick (3)
DLala Creative Commons License 2008.01.06 0 0 4

Én? Mondtam, inkább előrelátó!

Na persze ha nyitok topikot az a baj, ha meg nem akkor az.

:-(

Előzmény: Törölt nick (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!