Keresés

Részletes keresés

Miczukó Creative Commons License 2008.01.06 0 0 4
Miczukó Creative Commons License 2008.01.06 0 0 3

Hali!

Topik címe alatt, kedvencekhez ad-ra nyomj!

Utána a képernyő bal oldalán meg fogod találni az összes kedvenc topikodat.

Az elején van valami időkorlát, nem tudsz azonnal hozzászólni, de ez azt hiszem, csak az első harmincig van. Ha ez letelik bármennyit írhatsz!

 

Keresni is tudsz, bal oldalon - keresés, beírod, hogy mit keresel, utána a lenyíló ablakból ki lehet választani, hogy topikot, nicket, vagy mit keresel!

Előzmény: bbgi (2)
bbgi Creative Commons License 2008.01.06 0 0 2
Sziasztok!
Én megpróbáltam, de elég nehézkesen jutottam el idáig. Ha nincs a linked Miczukó, akkor bizisten nem találom meg.
Lehet ezt megismerni valahogy?

Lehet, hogy a hoxa lesz a nyerő, de még ne töröld ki, hátha onnan is eljövünk, minr a wc-ről.
ági
Miczukó Creative Commons License 2008.01.05 0 0 1

Szia purcos!

Köszönöm, megnézem!

Hogy leszünk-e többen az majd kiderül... Még nem eldöntött, hogy hova is költözik a másik helyről a társaság. Ez még itt a tesztüzem ideje! ;-)

Előzmény: pucros (0)
pucros Creative Commons License 2008.01.05 0 0 0

Kedveskéim.

 

Van itten a Törzsasztalon egy nagyon kiváló topik, az Alakformálás.

 

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=1002185&la=74851905

 

Legszívesebben azt mondanám, hogy kezdjétek átnézni az elejétől. Sajnos ez egyrészt irreális, mert a szófolyam baromi hosszú. Másrészt pedig maga a topik prímán követte a tudomány mindenkori mai állását, tehát ami korábban közmegegyezésesnek számított, az esetleg mára már meghaladott lett.

 

De ha valakinek van ideje, nagyon tudom ajánlani, ezzel együtt.

Miczukó Creative Commons License 2008.01.05 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Remélem, hogy itt megoszthatjuk egymással gondjainkat-örömeinket, és sok mindenről szó esik, nem csak szorosan a diétá(nk)ról, úgy ahogy eddig is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!