Keresés

Részletes keresés

Blackzs74 Creative Commons License 2021.09.06 0 0 17

Üdv kdx 125 blokkba milyen olajat használtok? 

Séta Dávid Creative Commons License 2016.01.25 0 0 16

Üdv.

kawasaki kmx 125 1990
Kb egy éve lett lerakva működőképes állapotban.
most viszont karbitisztítás után nem indul rúgásra csak tolásra és menet közben kb 100méter után lehörög és megáll és utána ismét csak tolással indul.
Rügásra néha durran egyet és ennyi.
Tudna valaki segíte hogy mi lehet a baja?
Előre is Köszönöm!

88GABOR88 Creative Commons License 2012.10.28 0 0 15

szia miellőőt Hf tömítést kellet cserélni  kdxen nekem is ezt csinálta, teljesen elnyomta a tartályba a vizet a hűtőből.... kicseréltem a HF tömítést (athénára) kb jóvólt vele 3 hétig,majd meg lett főzve azzal is, meguntam elvittem szerelőhöz kapott uj dugót, meg 4000ér csináltatot fasza HF tömítést valami gumi félét lemez betéttel+ sikolva a hengerfej,és jólett!

 

Kuplungról meg: lehet halottak a lamellák.? hol fog? milyen olajat használsz váltóba? Nem lehet csapágy lógás?

Előzmény: geringer martin (14)
geringer martin Creative Commons License 2012.10.20 0 0 14

sziasztok azal a kérésel fordulok hozátok hogy az miért csinálja a kawasaki kdx 125-ősöm hogy nagy fordulatnál menet közben be keményedik a kuplunk és nem is lehet akkor kuplongolni amikór visza veszem a gázd kis forulatnál megint normális  és mnég azt hogy a hütőböl mért nyomja a vizet a hátso tartájba  azt a henger fej tőmités töl ??? a válaszokat elöre és köszi  a válaszok sügrös lenne 

:P

88GABOR88 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 13

valaki mozog itt még rajtam kívül KDX-es?

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.18 0 0 12

Helló!

 

Szerintem 70-80eFt egy komplett blokkfelújítás, de akkor jó cuccok vannak benne.

Előzmény: Dambor (11)
Dambor Creative Commons License 2008.02.17 0 0 11

és arról van valakinek tapasztalata hogy egy motorfelújítás mennyibe kerül ,mert azt halottam hogy a kawákhoz sokkal drágább a cucc mint mondjuk egy suzukihoz vagy hondához, meg egyáltalán a 200 as hoz is lehet kapni mindent ,mert gondolom

az ritkább model mint a 125-250 es

estleg egy linket is megköszönék ahol alkatrészárak vannak ,ha van ilyen magyarul

köszi a válaszokat

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 10
Helló!Én szegedi vagyoküdv
Előzmény: ZS78 (7)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 9
Helló!Szerintem jó választás erdőn mezőn bohóckodni vele mert viszonylag erős, megbízható és fölösleges erre a célra crosst tartani, szerintem. Ami a tartósságot illeti, ki hogy használja de biztos, hogy valamivel tartósabb mint a cross társai. Szerintem jó választás.ÜDV
Előzmény: Dambor (8)
Dambor Creative Commons License 2008.02.15 0 0 8

hello !

tavaszal tervezek motort venni és a kdx 200 as lenne az egyik esélyes,

az érdekelne hogy  a kx hez képest mennyivel tartósabb ez a tipus ,gondolom ez nincs annyiran kihegyezve teljesitményre talán nem kell annyiran sürün felújítani ?

vagy van más érv is hogy ne cross-t vegyek ? Egyébként erdön-mezön akarok vele bohóckodni nem versenyezni és nem is munkábajárni kéne  

 

ZS78 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 7

Szia!

 

Én mendei vagyok, Te merre laksz? Mert ha a közelben, összehozhatnánk egy találkozót.

 

Üdv

 

Zsolt

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.06 0 0 6
Hát nem tudom, hallani kéne.
Előzmény: ZS78 (5)
ZS78 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 5

Szia!

 

Könnyen indul hidegen, az alapjáratot is szépen be lehet állítani. Kicsit olyan nehézkesen akar kipörögni, és ez a bajom vele. A gázadásra se reagál olyan fürgén, vagy ez csak a 110 kilóm eredménye? Köszi a választ!

 

Zsolt

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.04 0 0 4
Ha tényleg egy hozzáértővel megnézetted és jónak találta akkor nem kell cserélni, egyébként egy kopott dugattyúval és gyűrűvel lényegesen rosszabbul megy.Könnyen indul hidegen?
Előzmény: ZS78 (3)
ZS78 Creative Commons License 2008.02.03 0 0 3

Szia!

 

Nem cseréltem benne még semmit, levettem a hengert, megnézettem és azt mondták, hogy nem kell cserélni. Mit befolyásol, hogy cseréltem-e benne dugatyút? 14ezer km van az órájában, látszik, hogy nincs barkácsolva és gányolva. Azért gondoltam arra, hogy lehet-e benne fojtás.

 

Köszi

 

Zsolt

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.03 0 0 2

Helló!

 

Cseréltél benne dugó-gyűrű kombinációt mostanában?

 

Üdv

Előzmény: ZS78 (1)
ZS78 Creative Commons License 2008.01.31 0 0 1
Sziasztok!

Tavaly vettem egy KDX250 japán belpiacos motort. Szeretném a seítségeteket kérni, mert nem vagyok lenyűgözve a teljesítményétől, kemény krómos a henger, a power szelep működik (nincs kikopva), nem egy leharcolt motor. Mi lehet a baja? Esetleg valami folytás lenne benne? Milyen lánckerék áttételt használtok terepen(főfúvóka mérete)? Előre is köszönöm a segítségeteket.

Zsolt
Chris Kiki Creative Commons License 2008.01.06 0 0 0
T
0-0
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.05 0 0 topiknyitó

KDX tulajokat várok tapasztalatcserére.

én most vettem egy 125-öst

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!