Keresés

Részletes keresés

inoxjewels Creative Commons License 2012.09.11 0 0 12

Sziasztok, eladó Shimano Beastmaster Specimen 12-300 DL SDR, ár 29.000,- Ft. (jelenlegi új ára boltonként változó, 45-50 ezer között)

 

Link:

http://www.grando.hu/shimano-bot-beastmaster-bx-12-300-long-range-bmbx12300l-1474802501

 

Két tagú, 3 librás, idemásolom a leírását:

"Az erejéről méltán ismert Beastmaster sorozat is olyan homogén, gerinc nélküli SDR konstrukcióval készül, amely kiküszöböli a bottest csavarodását. A bot csavarodásának megszüntetésével drámai mértékben javul a dobások pontossága, és sokkal élvezetesebb a fárasztás – versenytársaink ezt csak legdrágább botjaikkal képesek elérni. A bot megjelenése a múltat idézi egyszerű szürke és ezüst színeivel."

 

Pár éve vettem, de csak a helyet foglalja a szekrényben. Kb. 3szor használtam, de az ücsörgés nem az én világom, maradok a pergetésnél.

 

Üdv mindenkinek, István

06 harminc595négy797.

partus-pf Creative Commons License 2008.03.15 0 0 11
Sporik!

Kezdődik a "szezon"! Hova érdemes indulni kezdésként? Tud már valaki valami jó helyet?
partus-pf Creative Commons License 2008.01.27 0 0 10
Wheat!

Bocsika a "Lovaglás"-ba írtam, de biztos megtalálod!
partus-pf Creative Commons License 2008.01.27 0 0 9
Gondolom tele vagy az "adóbevallással", de azért ha tudsz ránk időt szakítani, csak mesélj valamit.
Nézz át a "Topik a lovak szerelmeseinek"-re. Irtam oda egy ló sztorit. Érdemes elolvasni.
Előzmény: wheat (8)
wheat Creative Commons License 2008.01.26 0 0 8
Köszi a képeket, nagyon jók. Majd én is küldök, ha utolérem magam (lehet hogy csak február 15 után).
szia
wheat
Előzmény: partus-pf (7)
partus-pf Creative Commons License 2008.01.21 0 0 7
A "freemail-ra" küldtem a képeket.

A "fiukat" szivesen meghívom egy hétvégére, majd ha jó idő lesz!
Aztán lehet "birkózni"!
Előzmény: wheat (6)
wheat Creative Commons License 2008.01.20 0 0 6
Köszi az infót! Arra még nem jártak a fiúk. Sajnos olyan nagy guru én sem vagyok a számítógépezésben, hogy hogyan kell kicsinyíteni a képet. Eddig erre még nem volt szükségem, gondolom, ha lenne, akkor megtanulnám. Úgyhogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni. Marad az e-mail. A freemail-en 1Gigányi helyem van, úgyhogy oda elfér.
Előzmény: partus-pf (5)
partus-pf Creative Commons License 2008.01.20 0 0 5
Köszi szépen!

A képek egy "farkincás" nevű tavon készültek, vas megyében, "Rum" és "püspökmolnári" községek között. Most kezdik megismerni országosan a "bojlisok", mert 4 éve magánkézbe van, előtte "eggyesületi " víz volt. Amugy a tó kb. 12-15 ha, körbe világítással, kialakitott helyekkel. Előre kell hejet foglalni! Ha meg tudod nekem mondani, hogyan tudom "lekicsinyíteni a képeket, akkor tudok többet küldeni.
Én nem nagyon értek a géphez, nekem ez gondot okoz.
A Férjed meg talán kedvet kap rá és megnézi őket.
Előzmény: wheat (4)
wheat Creative Commons License 2008.01.19 0 0 4
Klasszak a képeid. Megnézte a férjem és a testvére. Melyik tónál készültek?
Sajnos nem hiszem, hogy a férjem írni fog a topic-ba, de ha mégis, annak csak örülni fogok.
Előzmény: partus-pf (3)
partus-pf Creative Commons License 2008.01.16 0 0 3
Igen, ez a másik szerelem!

Én ugyanúgy adom elő, ahogy a férjed, 2-3-4 nap, teljes menetfelszerelés.


Ha érdekel, még több kép van, csak nem tudom lekicsinyíteni.
Előzmény: wheat (2)
wheat Creative Commons License 2008.01.16 0 0 2
Szia partus itt is!

Azért kattintottam erre is rá, mert a férjem szokott bojlizni. Egész nagy buli, mert a 7éves lányunkkal együtt készítik a bojlit kb. egy héttel a túra előtt. És kb. 3-4 napot szoktak horgászni olyankor egyfolytában. És természetesen minden "védőfelszereléssel" fel vannak szerelkezve (pl. pontymatrac stb.). Szóval, amikor horgászik, akkor csak így szokott. Csak bojlival.
partus-pf Creative Commons License 2008.01.04 0 0 1
Mire is gondoltál?
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2008.01.04 0 0 0
inkáább egy O
partus-pf Creative Commons License 2008.01.04 0 0 topiknyitó
Mindenkinek!

itt van ez a módszer, a "bojlizás". Én sportszerüen művelem, de más horgászós topikban ledegradálták, és kaptam hideget - meleget egyaránt.
Szóval ide olyan "sporikat" várok, akik akik ide tartoznak.
Küszi, és görbüljön a bot.........

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!