Keresés

Részletes keresés

runner 125 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 6
Sziasztok!

Ha rossz helyre írom bocsi,ha vki tud jobb topikot(kat) linkelje be-köszönöm.

Típusváltás miatt eladósorba került egy 6 hónapos ETEN Glofiish X800-as GSM/PDA/Bt/Wifi/GPS/HSDPA/kamera/3g kombó!

2év garanciával vásárolt-ami a Speedshop KFT.-hez szól! (http://www.speedshop.hu/)
Szép állapotban van.
Plüss tokban tartva!
Minden gyári tartozékával(USB szinkronkábel, hálózati töltő, sztereó headset, valódi bőrből készült tok, leírás, CD. ) dobozában kínálom!

Amit +ba adok mellé! ;

-Teljesen új,UV álló/mosható/karcálló Brando fólia! (most cseréltem le)
-Eredeti X800-hoz való aktív tartó + tartókar, autós töltővel-gyári! Mindene megvan,dobozában!
-Gyári Glofiish bőrtok

Készülékinfó;

-GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz + UMTS, HSDPA
-Windows Mobile 6 Professional
-Méret 60.5 x 113,5 x 15,8 mm
-Tömeg 147 gramm
-Processzor 500 MHz-es Samsung SC34224
-ROM/RAM 256 / 64 MB
-Kijelző 2,8 hüvelyk átlójú, 480 x 640 pixel felbontású, 16 bites színmélységű érintőkijelző -Nagyon élvezetes!
-Bővíthetőség microSD
-WiFi 802.11b/g szabványú
-Bluetooth 2.0 (A2DP is)
-GPS vevő 20 csatornás SiRF Star III
-Audio 2,5 mm-es jack kimenet, mikrofon, monó hangszóró
-Fényképező 2 megapixeles, autofókuszos CMOS, mobilfény, előlapi VGA felbontású
-Akkumulátor 1530 mAh-s cserélhető Li-Ion
-Hangvezérlés, TMC támogatás

Személyesen Szombathelyen-néha Sopronban- tudom átadni. Igény szerint postázom is az ország területén bárhova. Mivel nagy értékről van szó-ebben az esetben csak előreutalással. Így a postaköltsége 830ft.

Csere/beszámítás sajnos nem érdekel-köszönöm!

Ár: 65.000ft

Érd.: mark0827 kukac freemail pont hu e-mail címen,vagy a 06 70 592 4483-as telefonszámon.
Guikafater Creative Commons License 2008.11.30 0 0 5

Sziasztok!

Egy szomoru tapasztalat utáni, mindenki számára tanulságos bejelentés!:-(

 

A mult év dec. 27-n az ETEN WEBSHOP-on keresztül vásárolt  X600-om fülhallgato aljzata meghhibásodott a kütyü elhallgatott. Nosza semmi gond, még garanciális. Nézem a papirokat csak egy e-mail cim! Irok, de még csak nem is válaszoltak. Irok a forgalmazónak, közlik, hogy a bolt a pda forgalmazói üzletágát megszüntette, a szervizt felszámolta, vagyis magyar szerviz nincs. Ha gondolom, vegyem fel a kapcsolatot egy angliai e.mail cimen lévő szervizzel. Hiába kérdeztem, arrol a hang sem volt,  ki fizeti a "révészt"!

 

Tehát SOHA, SENKI, SEMMIKOR, SEMMIT ne vásároljon az ETEN Webshoptol !

mgy Creative Commons License 2008.04.06 0 0 4
Nekem van egy bluetoothos, nem használom. Hiányzik hozzá még valami, ami a pálcát helyettesítené, pl. egy egér. Ez sem eten, asszem valami dell lehet, de gyakorlatilag tökmindegy.
Előzmény: elnastra (3)
elnastra Creative Commons License 2008.04.06 0 0 3

Hello!

 

Látom, annyira nem él a topic, de azért egy próbát megér...az eten.extra-t már megjártam, de nem igazán tudtak segíteni, szal annyi lenne a kérdésem, hogy használ-e valamelyikőtök billentyűzetet (bluetooth, összecsukható) az eten-jéhez?Mert én csak 25 ezerért láttam neten, az kicsit sok, főleg, hogy a HP 15-ért árul, de csak az ipaq gépekhez...Tudtuk-e valamilyen jófajta, nem infrás pda/telefon billentyűzetről?Nagyon jól jönne egy. Köszi! 

mgy Creative Commons License 2008.02.21 0 0 2
Szia!
Én egy x800-at vettem valamikor január elején. Hümm-hümm, nem túl jó, nem túl rossz. Nem elég kiforrott, de használható. Elég intenzíven használom (levelezésre, fórumozni, navira, hsdpa modemként), s hát néha kicsit összekutyulódik. Naponta egy soft reset, és megy tovább az élet.
Nekem telefonként "nem kell", inkább hordok magammal egy másik apró készüléket.
Gondoltam legyen egy topik itt az indexen is róla, én elsősorban ide járok, de ezt benéztem... :-D
Kösz a linkeket, szétnéztem ott is.
Előzmény: bleslie (1)
bleslie Creative Commons License 2008.02.18 0 0 1

Szeva mgy!

 

Egy E-ten X500 gépem van és nagyon megvagyok vele elégedve. Az elején volt egy kavarodásom, mely a tudatlanságomból fakadt, de ezek megoldódtak.

Szovtverfrissités megoldható az www.eten.extra.hu -ról. A pdamania.hu oldalon sok tesztet találsz pro és kontra.

 

Írj, ha konkrét kérdésed van? Próbálok válaszolni.  

Tombolda Creative Commons License 2008.01.01 0 0 0
Pard0n.
Előzmény: mgy (-)
mgy Creative Commons License 2008.01.01 0 0 topiknyitó
Hajrá...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!