Keresés

Részletes keresés

Steckdose Creative Commons License 2007.12.30 0 0 34
Hát a taxisok.
Előzmény: Geyza (32)
Geyza Creative Commons License 2007.12.29 0 0 33
Azonkívül van egy pár foghíjas telek, ahová építhetnének emeletes garázst is, jóval olcsóbban, ha már muszáj.
Előzmény: Steckdose (31)
Geyza Creative Commons License 2007.12.29 0 0 32

Bocs! Kik azok a fillérb.szók?

 

Nem ismerem ezt a szakkifejezést, tényleg!

Előzmény: Steckdose (31)
Steckdose Creative Commons License 2007.12.28 0 0 31
Természetesen ezen, hiszen a közelben rengeteg egyéb helyen is meg lehetne építeni azt a nyomorult garazsat, főleg úgy, hogy ott keresztben csak a BKV meg a fillérbaszók hajthatnak.
Előzmény: Törölt nick (27)
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 28

A Nagymező utcában hatalmas, régi platánok vannak. Azoktól szép, hangulatos az az utca, nem a mélygarázstól.

 

Én egyébként sűrűn járok arra a környékre, színházba, koncertre, kajálni-piálni, de nem fogod elhinni, hogyan oldom meg: villamossal. Pedig van autóm.

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.28 0 0 27
Jól értem?

Sikerült elérni, hogy NE ÉPÜLJÖN MEG egy mélygarázs, és ezen örömködik a népség katonaság? Éljen a permanens parkolómizéria?
Kagakusha Creative Commons License 2007.12.28 0 0 26

" ha Demszkyt elhajtanák, egy hétig pezsgőben fürödnék. "

 

Adnék hozzá egy üveggel ... :-)

Előzmény: Geyza (6)
tbando Creative Commons License 2007.12.28 0 0 25
:))))))))
Előzmény: Lúdas Matyi (4)
Steckdose Creative Commons License 2007.12.28 0 0 22
Ja, ez volt az? Erről hallottam, de mintha arról is, hogy sikeresen keresztbe lett verve az egész (hál'Istennek). De hát ez évekkel ezelőtt volt! Akkor ezek a töketlen törpék mit lábatlankodtak ott még mindig??
Előzmény: Geyza (19)
lalá Creative Commons License 2007.12.28 0 0 21
-Hagyd őket ott a picsába! Költözz vidékre! (hihi)
Előzmény: Geyza (9)
Ormossy Creative Commons License 2007.12.28 0 0 20

Ez történet egy szégyen...

A Piarista közt mikor nyitják meg?

Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 19

Az önkormányzat (lényegében stikában, az érintett lakosság megkérdezése nélkül)kötött egy szerződést egy céggel mélygarázs építésére. A mélygarázs miatt valósznűleg elpusztultak volna a Nagymező utca hatalmas platánjai, ezért a környékben lakók és különféle zöld szervezetek tiltakoztak. Akkor patt-helyzet állt elő: az építkezést nem kezdték el (tán csak az útburkolatot szedték fel), viszont a cég ott maradt és blokkolta az utcát.

 

Az önkormányzat talán azért ült ölbetett kézzel, mert megkenték? Elképzelhető.

Előzmény: Steckdose (18)
Steckdose Creative Commons License 2007.12.28 0 0 18
202 centihez nem ügy :)

Amúgy akkor pontosan kik voltak ezek a faszok, és pontosan miért ült ölbetett kézzel az önkori és az egyéb hatóságok??
Előzmény: Geyza (15)
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 17

Bárcsak ez lenne a legnehezebb kérdés, amit feltesznek nekem.

 

A válasz nyilvánvaló: egy frászt!

Előzmény: bicskás székely (16)
bicskás székely Creative Commons License 2007.12.28 0 0 16
A kérdés az, hogy lesznek-e jogi következményei az elkövetők, és politikai következményei a jóváhagyók felé.
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 15
És még így is 130 kiló vagy... :-)
Előzmény: Steckdose (14)
Steckdose Creative Commons License 2007.12.28 0 0 14
Tollkabátban, jégeralsóban, buffal, kesztyűben nem olyan rossz ám az, csak kicsit izzasztó :)))
Előzmény: Törölt nick (11)
Steckdose Creative Commons License 2007.12.28 0 0 13
Maga a járda nem volt lezárva amúgy, de mivel járdasziget van, én meg 130 kiló vagyok és nem merek ugratni a bringával, mert tönkremegy, így le kellett volna szállnom róla. Nekem meg ehhez nem volt kedvem, mikor ott az út, és gurulni is lehet. Van ugye a sorompó, amit nem voltak hajlandók kinyitni, hanem tahó módon közölték, hogy húzzak a járdára. Na erre amilyen az adjonisten alapon elmetszettem a sorompó szélétől a már a járdából kiálló kresztábláig vezető kordonszalagot, és ott mentem át.
Előzmény: Fine Tune (12)
Fine Tune Creative Commons License 2007.12.28 0 0 12
Azért az már vérciki, hogy bringával sem akartak átengedni. A járdát eleve le sem zártam volna.
Előzmény: Steckdose (10)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.28 0 0 11

Aki mínusz 6 fokban bringázik, az meg is érdemli, hogy bármilyen kordonon átengedjék.

A természeti népek is babonás tisztelettel kezelték az őrülteket:-))

Előzmény: Steckdose (10)
Steckdose Creative Commons License 2007.12.28 0 0 10
Ott volt az, ahol - mikor bringával nem akartak átengedni - előcsattintottam az elég meggyőző külsejű késemet, átsuhintottam a sorompón túli kordonszalagot, és békésen átbicikliztem. Egy pisszenés nem sok, annyi nem hallatszott.

Eredetileg azonban azt gondoltam, hogy a fővárosi vagy a kerületi önkormi bízta meg ezeket a kreténeket, hogy biz'Istók csak a trolit meg a taxit erisszék át. Amolyan szegény ember balkáni mozgólezárója módon. Ezek szerint nem?

Mellesleg tegnapelőtt bicikliztem arra, és tényleg nem volt ott sorompó. Én azt hittem, hogy csak a karácsony miatt. Ezek szerint nem?
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 9

Ez a meggyőzés teljesen reménytelen feladat.

 

Mert az emberek jó része nálunk - nem tudok jobb szót rá - politikabuzi.

 

Tök mindegy, hogy mi történik, amit az ő Vezére mond, tesz, az a jó.

 

Hiába hozott az Orbán-kúrmány jó intézkedéseket is: akik utálták Orbánt, elvetették azokat is.

Hiába vet fel Gyurcsány olyasmit, ami minden épeszű ember számára helyesnek tűnik, pl. a közlekedés rendjének megjavítása a balesetek számának csökkentése céljából, természetesen elvetik. Társadalmi vitát, meg hasonló faszságokat követelnek. Mi a fenét kell arról vitázni, hogy aki 180-nal megy az autópályán, mikor csak 130-cal lehetne, azt alaposan büntessék meg?

 

Ezért teljesen reménytelen minden előrelépés pl. az egészségügyben is. Nincs párbeszéd.

 

Hiába néz ki Budapest egyre ocsmányabbul: por, bűz, piszok, összevissza építkezés: mivel a pestiek inkább balib szimpatizánsok, 100 év múlva is megválasztanák ezt a barom, balfasz Demszkyt.

Előzmény: Libera nos, Domine! (7)
Fine Tune Creative Commons License 2007.12.28 0 0 8
Ezen én is csodálkoztam, de meglepődni nem lepődtem meg.
Előzmény: Geyza (-)
Libera nos, Domine! Creative Commons License 2007.12.28 0 0 7
Próbálj meg erről másokat is meggyőzni 2010-ig... Bár akkor már Demszky állítólag nem indul.
Előzmény: Geyza (6)
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 6

Nekem az a fontos, hogy a "kis" dolgok, azaz a mindennapi életünk jobbra forduljon.

 

Hogy Orbán v. Gyurcsány van az élen, nem annyira tud felizgatni.

 

Mondjuk, ha Demszkyt elhajtanák, egy hétig pezsgőben fürödnék.

Előzmény: Lúdas Matyi (4)
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 5
El is sétálok ma arra és megnézem, hogyan állt helyre a rend!
Lúdas Matyi Creative Commons License 2007.12.28 0 0 4

A topikcímről először tisztára azt gondoltam, hogy lemondott a Kurmány.

:/

 

Előzmény: Geyza (-)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2007.12.28 0 0 3

Véletlenül nem félelmet keltő fekete ruhában voltak ?

:)

Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 2

Az enyémet qrvára bántották.

Mutass még egy európai világvárost, ahol a belváros szívében egy magáncég emberei sorompókat állíthatnak fel az utcán!

 

Agyrém.

Előzmény: Müller szakaszvezető (0)
nazuna Creative Commons License 2007.12.28 0 0 1
miskolci vagyOk.
Előzmény: Geyza (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!