Nem vettem megyeit a motorra,és az első 6-8 ilyen rohanás után picit ellaposodott ez a fajta egyenesen céltalanul szaladás,nameg öregszem és sok az autó is.
Lassulok és nem is voltam gyors sosem jobbanszeretem a visszafordítós hegyi szerpentineket messzeföldön.
A gazdájának működött mikor megvette és elmentünk Mátrázni. Csak közben eltűnt valahová a kézikönyve és anélkül kezdte nyomkodni és minden elállítódott rajta. Viszont azóta meg nem használta és nem emlékszik hogy hogyan nyomkodta el:))
Parassapusztáig tartott az őrült hajsza :))
Az Apriliás srác még megfűszerezte egy két 140 körüli egykerekezéssel is néha:)) Mármint 140 nél vette fel kerékre:))
Kúúúúúrva jóóóóóó volt!!!!!!!!!!!!!!!!
Rám ragaszthatod a kamerát csak ne azzal a vastag barna csomagolószalaggal amivel a dobozokat zárják le:))
A minőség jó lenne és nem takar semmi mert a tükör szárának az alsó részére tettem. Az volt vele a nyűgöm hogy valamiért állandóan kikapcsolt de semmi rendszer nem volt benne. Kecskeméten a pályán egyszer felvett 5percet utána kikapcsolt aztán már hiába kapcsoltam be 1-2perc után kikapcsolt aztán már csak 30másodpercet vett és kikapcsolt.
Na most két nappal a csapatás előtt sikerült úgy beállítanom hogy 5perces blokkokat vett fel és nem kapcsolt ki hanem folyamatosan vette az eseményeket. Még előtte való délután is kipróbáltam biztos ami biztos és tökéletesen működött.
Eljött a várva várt pillanat bekapcsoltam, elindultunk Oszival a Kalászi McDonalds tól de mire átértünk a hídon kikapcsolt!!! Aztán találkoztunk a többiekkel és akkor felvett 3perc valamennyit és megint kikapcsolt!!! Szóval nem értem. Aztán hazaérve megnéztem azt a 3percet, tök jó volt de most meg már nem nyitja meg a gépem a fájlt.