Keresés

Részletes keresés

Detonátor Creative Commons License 2007.12.25 0 0 59
Nem. Te is tudod.
Előzmény: Törölt nick (54)
pernahajder Creative Commons License 2007.12.25 0 0 58
Ez nekem is feltűnt. De jó, hogy szóvá tetted. :-))))
Előzmény: Törölt nick (54)
pernahajder Creative Commons License 2007.12.25 0 0 57

Nem kéne itt megállni. Akkor már menjen a levesbe az MDF is.

 

Aztán kell egy egyesülési színjátékot csinálni az MSZP és az SZDSZ között (jó, utóbbiból már elment minden értelmes ember, kizárni tehát senkit sem kell belőle) és mindjárt a helyén van minden, mint hatvan éve, Gyurcsány elvtárs meg mehet újságírók előtt búzakalászt símogatni.

 

Amire mindenki liberálisan vastapsol.

Előzmény: Libera nos, Domine! (31)
Detonátor Creative Commons License 2007.12.25 0 0 56
"Még a jobbik és a fidesz betiltása van hátra, azután lehet, hogy tényleg demokrácia lehetne az országban......"

Ez naddon jó! :DDD Csak még a demokrácia szót nem értem, hogyan is kerül ez a mondatba. :DDD
Előzmény: Törölt nick (42)
Detonátor Creative Commons License 2007.12.25 0 0 55
"(Mellesleg szerintem be kell tiltani a Jobbikot is, és a Fidesz Magyar Polgári Szövetség sem úszná meg, amíg Wittner Mária a képviselőjük, ügyészi figyelmeztetés nélkül.)"

Ez igen, ez férfimunka lenne! Még több liberát/liberalizmust az embereknek! :)
Előzmény: Libera nos, Domine! (31)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.24 0 0 54
Azt figyeltem meg,hogy az ékezet nélkül beírok rettegnek a legjobban a gárdától.
Elmagyarázná ezt nekem valaki?
tbando Creative Commons License 2007.12.24 0 0 53

Tok nyugi vagyok. Csak megjegyeztem, hogy mar eszreveheto a nacizas erozioja. Mar itt a polidilin is.  Van itt egy brutalis nevu ballib nick. A minap is megnyitja a szokasos Orbant fikazo topikjat, mire egy zoldfulu jobber lenyilasozza. Egy ballibet. Annak meg a szeme sem rebben.  

 

 ha erdekel: a nyito es a hsz6

Előzmény: lucifecó (50)
Davao del Sur Creative Commons License 2007.12.24 0 0 52
Hmmm...

Tudod, a német olasz stb. zsidó nem is hangoztatja nap mint nap zsidó identitását.
A magyar zsidó meg bezzeg első sorban zsidó és csak azután magyar.
Előzmény: lucifecó (43)
ufthak Creative Commons License 2007.12.24 0 0 51
Karácsonykor is csak nácizásra futja?
Előzmény: Törölt nick (42)
lucifecó Creative Commons License 2007.12.24 0 0 50

Nyugi.

Más is tudja, hogy mit jelent a "naci" kifejezés, és ennek az irányzatnak kik voltak, és kik ma is a képviselői.  

Előzmény: tbando (49)
tbando Creative Commons License 2007.12.24 0 0 49
Nem tudom szerencsés ötlet-e. A nácit ugyanis sikerült leamortizálnotok. Már csak én horgadok fel rá. Mert én tudom, kik voltak. De úgy nagy általánosságban már annyira se sértő, mint a köcsögözés. Pedig azzal már csak a óvódások kedveskednek egymásnak. 
Előzmény: lucifecó (47)
lucifecó Creative Commons License 2007.12.24 0 0 47

Ok, ne nácizzunk. Maradjunk a "gyűlölködő parasztok" jelzőnél.

Szerintem is jobban illik a Magyar Gárdára.

Előzmény: tbando (46)
tbando Creative Commons License 2007.12.24 0 0 46

Akik itt álandóan magyar-érzelműsködnek, azok általában náci érzelműek a javából.

 

Lehetséges. De itt olyanok nincsenek. Csak olyanok akiket lenáciznak.

Előzmény: lucifecó (43)
tbando Creative Commons License 2007.12.24 0 0 45

Még a jobbik és a fidesz betiltása van hátra, azután lehet, hogy tényleg demokrácia lehetne az országban......

 

Nem lehet, hanem biztosan demokrácia lesz akkor.

Népi demokrácia.

 

Én is úgy látom, hogy már csak ennyi hibádzik. A többi feltétel már adott.

Előzmény: Törölt nick (42)
lucifecó Creative Commons License 2007.12.24 0 0 44
Mintha úgy emlékeznék, Gyurcsány minden állami járandóságát adományként adja a rászorulóknak. Amely havonta jóval több, mint 600000Ft.
Előzmény: Törölt nick (32)
lucifecó Creative Commons License 2007.12.24 0 0 43

Hmmm...

 

Tudod, a német olasz stb polgár nem hangoztatja nap mint nap német olasz stb identitását.

Akik itt álandóan magyar-érzelműsködnek, azok általában náci érzelműek a javából. Így van ez a numerus clausus óta.

Előzmény: tbando (30)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.24 0 0 42
Kár szerintem foglalkozni a nácigárdával, úgyis beszüntetik őket hatalmi szóval. Utána pedig semmit sem tudnak csinálni, ha moccannak, hivatalból letartóztatják őket, mint illegális szervezet tagjait. Még a jobbik és a fidesz betiltása van hátra, azután lehet, hogy tényleg demokrácia lehetne az országban......
cren Creative Commons License 2007.12.24 0 0 34
Látom, könnyekig meghatódtál a kurucinfó olvasása közben, de azért voltál annyira gané, hogy a forrást nem jelölted meg.
Előzmény: Törölt nick (32)
b.viridis Creative Commons License 2007.12.24 0 0 33
Ha már rettegés. Oké, legyen, biztosan vannak, akik a gárdától rettegnek, de.
Azért picit nézzetek már magatokba is. Ti szakmányban rettegtek a komcsiktól (persze azt nem tudjátok megmondani, hogy mitől is komcsik azok, akiket ti lekomcsiztok, de ez mindegy is), rettegtek a zsidóktól, fossátok össze magatokat minden embertől, aki nem fehér és nem keresztény, rettegtek a tőkésektől, haltok meg félelmetekben a liberalizmustól, szétparázzátok az agyatokat a buziktól, és így tovább.
Szóval rettegés topikban ti inkább kussoljatok, de tengermélyen ám!!!
Libera nos, Domine! Creative Commons License 2007.12.24 0 0 31
Maradjunk annyiban, hogy pontatlan a Népszava. Senkinek nem kell rettegnie a gárdától, de Magyarországon nemzeti/etnikai kisebbségeket sértő (és homofób) szervezetet egyrészt tilos bejegyezni, másrészt - ha ez a bejegyzés után derül ki - be kell tiltani. Nem "be lehet", hanem be kell. Ez ilyen egyszerű.
(Mellesleg szerintem be kell tiltani a Jobbikot is, és a Fidesz Magyar Polgári Szövetség sem úszná meg, amíg Wittner Mária a képviselőjük, ügyészi figyelmeztetés nélkül.)
Előzmény: bicskás székely (-)
tbando Creative Commons License 2007.12.24 0 0 30

De hogy mégőszintébb legyek, saját értelmezésemben nem látok különbséget a "náci-érzelmű" és a "magyar-érzelmű" között sem. 

 

Na ja, ha te itt tájékozódsz a polidilin, akkor tök érthető.

Előzmény: lucifecó (27)
tbando Creative Commons License 2007.12.24 0 0 29

Okosakat mondasz. De azért megjegyzem, vigyázni kell nagy a csótányírtókra is. Akik szintén a történelem tanusága szerint, ha nincs is csótány, hamar találnak. Akár még téged is kéjesen eltaposnak.

Előzmény: Törölt nick (9)
Davao del Sur Creative Commons License 2007.12.24 0 0 28
MTI jelentés: A kedves bevándorlók tájékoztatása végett a magyar kormány közli, hogy Hegyeshalomnál, a magyar határon látható shalom felirat nem üdvözlés, csak kiégtek az izzók.
lucifecó Creative Commons License 2007.12.24 0 0 27

Khmmm...

 

Alapjában véve Hawkeye alapgondolata igaz. Én is amondó lennék, semmi szükségünk rájuk.

De hogy mégőszintébb legyek, saját értelmezésemben nem látok különbséget a "náci-érzelmű" és a "magyar-érzelmű" között sem. 

Ennek bizonyítékául csak annyit, hogy amit Prágában mindenki egységesen elítélt, addig itthon sokan még unszolásra sem!

Előzmény: Bors őrmester (26)
Bors őrmester Creative Commons License 2007.12.24 0 0 26

Az a baj a nácikkal, hogy olyanok, mint a csótány: ha az első megjelenésükkor rögtön el nem tapossák őket, akkor képesek nagyon gyorsan elszaporodni, így később már sokkal nehezebb és sokkal többe kerül az irtásuk.

 

Na éppen ezt a vérengző liberalizmust tapasztaltuk meg a gyakorlatban tavaly október 23-án. Ha a "náci" szót kicseréljük "magyar érzelmű"-re, már át is világítottuk a tényleges gondolataidat.

 

Csak a szerencsén múlott, hogy az internáci gyűlölet eddig még nem követelt emberéletet Magyarországon.

Előzmény: Törölt nick (9)
lucifecó Creative Commons License 2007.12.24 0 0 25

Igen, vannak faji jellegzetességek.

 

Pl.: Nem kellene felfújni ezt az iskola-dolgot (szegregációt), mivel pontosan tudja mindenki, hogy a cigány tanulókat nem a társadalom, hanem saját szüleik tudnák rávenni (rákényszeríteni) arra, hogy beilleszkedjenek egy olyan környezetbe, amely egyébként (természetüknél fogva) idegen számukra. 

Előzmény: BigBacon (15)
ladasamara Creative Commons License 2007.12.24 0 0 24
Arról nem is beszélve, hogy 1994-ben a jobboldal összefosta magát, amikor a szocik győztek, mert újra jönnek a komcsik. Vagy mostanában, ha GyF nem kekeckedik az oroszokkal, akkor a jobboldal attól retteg, Mo-t az orosz érdekszférához akarja csatolni. Remélem, OV majd tengelyt akaszt velük, elzárják a gázt, azt elhajtják a picsába. Mert lehet, h az orosz gáz büdös, de legalább van
Előzmény: bicskás székely (-)
Sign Creative Commons License 2007.12.24 0 0 23
Jaja, felesleges hisztiznie a gárdának. Mondjuk topikot nem érdemes nyitni róla, de most már mindegy.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.24 0 0 22
Dési a Szombatban még jobbakat írt.))))
Előzmény: bicskás székely (-)
ladasamara Creative Commons License 2007.12.24 0 0 21
Hitler is vhogy így kezdte, és a fene se gondolta volna akkor, mi lesz belőle
Majd a Fidesz kerül hatalomra, akkor valószínűleg ő is rühelleni fogha ezt a bagázst
Előzmény: bicskás székely (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!