Keresés

Részletes keresés

frezenstein Creative Commons License 2012.03.13 0 0 8

A megnevezhetetlen szerelem

E kifejezést a 20. század elején John Henry Mackay használta a homoszexuálisok közti szerelmi kapcsolatra. Németül „die namenlose Liebe”, angolul „the Nameless Love”. A németben e szót olyan dolgokkal és jelenségekkel kapcsolatban használják, melyeket az ember nem tud[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

mac.m Creative Commons License 2007.12.19 0 0 7
Az özvegy paraszt dugja a kecskéjét, majd felsóhajt:
- Hej, ha még főzni is tudnál!
Előzmény: bicskás székely (-)
spurs84 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 5
akkor hátha fórumozni is jobban tudna helyetted...
Előzmény: bicskás székely (-)
Antisystem Creative Commons License 2007.12.19 0 0 4

Nézd, hogy a kommunákat, többnejű, többférjű kapcsolatokat miért zárták ki, azt magam se értem. Papír nélkül is élhetsz egyszerre 5 nővel (ha vállalod az 5 kvázi-anyóst), totál indokolatlan, hogy az állam a való élet dolgáról nem hajlandó papírt adni. Ez megint valamiféle szereptévesztés, amikor az állam az állampolgárok urainak képzeli magát, holott a szolgája kellene, hogy legyen.

 

Az aranyhal spec nem jogképes, meg nyilatkozatot aláírni se igen tud. Arról nem is beszélve, hogy nem gyakran él 18 éven túl...

 

ÜdV 

Előzmény: bicskás székely (-)
drzyx Creative Commons License 2007.12.19 0 0 3
a segge kilóg agatyából, de fehér motorbiciklire arra telik neki:))
Előzmény: Cs. András (1)
evil1023 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 2
Nem is rossz ötlet... Kicsit hasonló volt, amikor feljelentették az egyik tévét, mert leadta az Egri Csillagok c. magyar filmet.
Előzmény: Cs. András (1)
Cs. András Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1
Hogy neked milyen eredeti gondolataid vannak! Azt hittem, már van legalább féltucat ilyen fikatopik. De vegyük komolyan a feltevést. Szerezz híveket, kampányolj a tévében éjt nappallá téve, hogy szeretnél élettársi szerződést kötni a birkáiddal. És ha elég ügyes vagy, megkapod. Persze nem hívhatod majd élettársi kapcsolatnak, mert az sértené az emberekkel előket. De sok sikert!
Előzmény: bicskás székely (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.19 0 0 0
L00pcsany, K000ka
bicskás székely Creative Commons License 2007.12.19 0 0 topiknyitó
Én például nem tudok lemondani életem társáról, Bodriról, aki egyrészt hímnemű, másrészt halmozottan leszbikus, harmadsorban pedig anyai ágon túlélt egy oroszországi cigánypogromot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!