Keresés

Részletes keresés

Camo_BDU Creative Commons License 2019.03.12 0 0 190

Nem tudom, én már csak grill-kész állapotban láttam. :) 

Előzmény: Rinkhals (189)
Rinkhals Creative Commons License 2019.03.11 -1 0 189

Jó vblog volt. :- ) A vaddisznó javelina volt?

Előzmény: Camo_BDU (188)
Camo_BDU Creative Commons License 2019.03.09 0 0 188

Egy rövidke beszámoló Arizonáról.  :) 

 

Videó Blog #37 - Arizona állam

 

https://www.youtube.com/watch?v=53wO0mHmxVc

Camo_BDU Creative Commons License 2019.03.01 0 0 187

14 éve történt, akkoriban nem volt ilyen sapkám, nem volt lőfegyverem sem, a fekete ruha meg elég kevés hogy valakit betaláljanak a bizonságiak. Annyi erővel kiszemelhetnék a papokat és rabbikat is, mert ők is feketét viselnek. :-)

 

Fallout 4 még nem volt, még New Vegas és Fallout 3 sem. Igaz, a Soldier of Fortune videójátékomon hümmögtek. Meresztettem is a szemem hogy mi nem tetszik nekik rajta. Rákérdeztem hogy "valami probléma van?", erre mondták hogy "hümm, hümm... áh, nem...", mikor meg meg kérdezték hogy mi a szakmám és mondtam hogy biztonsági őr, akkor elég durván megjegyezték hogy a szemét alakok annak mennek. (Azon meg méginkább néztem, mert hát ők is biztonsági őrök, akkor saját magukat is annak tartották? Mondjuk megloptak, tehát lehet hogy csak saját magukból indultak ki.)

Vault 76-om nincs, de most vettem meg az AtomRPG játékot. Ha a Fallout 2-t bírtad, akkor ez is tetszeni fog ha megveszed. Csak 15 dollár Steam-en és GOG-on. 

 

"Gratulálok az A10 felismeréséhez és a földrajz teszthez."

 

Köszönöm. :-)

Nyáron hétfőnként mindig megy a repülés, a régi városunknál  Detroit mellett is volt egy bázis. Úgy tűnik hogy mindig ilyen bázisos helyekre költözünk. :D 

Előzmény: Rinkhals (185)
Rinkhals Creative Commons License 2019.03.01 -1 0 186

Melyik légibázis van ott?

Előzmény: Rinkhals (185)
Rinkhals Creative Commons License 2019.03.01 -1 1 185

Nincs semmi bajom veled, csak megjegyeztem, hogy ha ilyen profilt mutatsz a biztonságiaknak, akkor ne csodálkozz ha több időt fordítanak rád. Persze a dvd ellopása genyó dolog volt. 

 

A Fallout plakát meg csak hab a tortán. :-)  De én meg most szenvdek a Vault76-ban. :-)

 

Gratulálok az A10 felismeréséhez és a földrajz teszthez.

Előzmény: Camo_BDU (183)
Camo_BDU Creative Commons License 2019.02.28 0 0 184

Voltam 9 másik államban is, majd tervezek még ilyen visszaemlékezős beszámolókat. Manapság már itthon ülő típus vagyok, szóval nem utazom sehová, ha nem muszáj. De pont emiatt most van időm videózgatni egy kicsit, mikor pár órás szünetet tartok a munkában. :) 

Előzmény: Rinkhals (180)
Camo_BDU Creative Commons License 2019.02.28 0 0 183

Nem tudom mi bajod velem, nem hiszem hogy én téged bántottalak volna bármikor is. 

 

Baromira nem tetszik a mai iskolai rendszer, mert túl sok terhet nyom a gyerekekre, illetve nem védi meg őket az iskolai zaklatástól. Többet közt ezért nem szeretik a gyerekek az iskolát.

 

A sapkán az amerikai történelem egyik jelmondata van. Ha annak idején nem harcolnak érte a kolóniák, akkor a mai napig nem létezne az Egyesült Államok.

 

A Fallout poszterrel mi a probléma? A feleségemtől kaptam ajándékba.

 

Hogy az alkotmányos jogokhoz, az USA születéséhez és a számítógépes játékoknak mi köze a mai veteránok PTSD-jéhez, azt nem tudom. Sose voltam katona. :-)

 

A videó lényeg az, hogy megloptak a reptéren. De ha te lennél tolókocsis vietnámi veterán vagy hasonló, és meglopnának bárhol, akkor hidd el, kiállnék melletted. ;-) 

Előzmény: Rinkhals (182)
Rinkhals Creative Commons License 2019.02.28 -1 0 182

ahogy most kinéz és dekorálja a lakását, nem csodálom, hogy végignézik :-)

"school free gun zone"

"dont tread on me" sapka

és Fallout4 poszter :-)

 

simán egy PTSD-ben szenvedő veterán profilját nyomja :-)

 

Előzmény: Camo_BDU (181)
Camo_BDU Creative Commons License 2019.02.27 0 0 181

Itt egy másik.

 

Videó Blog - #36 - Megloptak a reptéren

.

https://www.youtube.com/watch?v=WrRylrFiUkU

Rinkhals Creative Commons License 2018.11.09 -1 1 180

a kínai éttermeknél nincs sok kuka :-)

de tetszett a videóbeszámoló és igaza van, L. A. egy gettó

Előzmény: Camo_BDU (177)
ketyo61 Creative Commons License 2018.10.19 0 1 179

:-D

Előzmény: Camo_BDU (177)
Camo_BDU Creative Commons License 2018.06.15 0 0 177

Videó Blog - #15 - Los Angeles másik arca

 

https://www.youtube.com/watch?v=bqoHIwnOh08

romesz Creative Commons License 2011.10.28 0 0 176

 

Wyoming oktober 24.-en hajnalban

Lola99 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 174

Vonatozni tényleg elég nehéz Floridában, mert gyakorlatilag nincs vonat.

Busz feltehetően van de inkább csak városok közt. Bár városoknak nem nevezném az itteni nagy kiterjedésű falvakat.:-(

Előzmény: Margareta80 (170)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 170

Sajnos a campuscorner nem adott ki floridai egyetemet, folytatom a keresést.

De köszönöm a tippeket!

Floridában mennyire egyszerű a tömegközlekedés? (akár városok között, akár városon belül) Busszal könnyen tudok közlekedni az államon belül? (olvastam egy netes oldalon, hogy a vonatozás nehézkes)

Előzmény: Törölt nick (169)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 167

A ymca-t megnézem, köszi.

Igen, kérlek írj egyetemi telefonszámot, beszélnék velük, hátha sikerül.

 

Hogy meleg lesz, az jó, a tömött strand kevésbé. De sztem ez sem fog gondot okozni. :)

Előzmény: Törölt nick (166)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 165

Január is már a főszezon része lehet? (Jan vagy Feb hónapban akarnék utazni).

Mennyire fürödhető az óceán/tenger ezekben a hónapokban? Jó a hőmérséklet?

 

Szállással kapcsolatban újabb kérdésem: arról van infótok, hogy kollégiumok adnak-e ki szobát túristáknak pár napra? (itthon lehet ilyet, ezért jutott eszembe). Olcsó és egyszerű megoldást szeretnék találni.

 

Köszönöm az eddigi tippeket!!!

:)

Szép napot!

 

Lola99 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 164

Miamit nyugodtan kihagyhatod, mert nem túl szép vagy kellemes hely. A "másik oldal" Sarasota, Clearwater, St.Petersbourg sokkal élhetőbb és főleg a part (beach) lényegesen szebb.

Előzmény: Margareta80 (161)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.20 0 0 161

Sziasztok!

 

Szállás ügyben szeretnék segítséget kérni tőletek. 2012 februárban szeretnék két hétre Floridába utazni (ez lesz az első utam az USÁba). Miamit, Orlandot, Naplest, Key westet akarom megnézni. Tudtok ajánlani aránylag olcsó szállást, vagy ismertek olyat, aki kiadja egy szobáját 1-2 éjszakára? Egyedül fogok utazni, bármilyen floridai tippet szívesen fogadok.

Szép napot!

Rince Art Creative Commons License 2011.02.14 0 0 157

Hali,

 

Akiknek esetleg nem menne annyira az Angol, azoknak elerheto a naplombol egy magyar forditas ezen a linken: http://www.gamer365.hu/blog_post.php?id=24807. Am ezt tenyleg csak az Angolul nem tudoknak ajanlom, mert ez egy elegge szedett-vedett forditas. Az "erdeti" sokkal informaciodusabb es olvasmanyosabb szerintem.

 

>>>Szilikon Vali 2

Koszi!

Előzmény: Rince Art (155)
Rince Art Creative Commons License 2011.02.08 0 0 155

Sziasztok. 

 

Regen nem voltam erre, de idokozben befejeztem a 66-os Uti naplomat. Akit tehat erdekel Amerika ezen resze, de nem latogatta a blogomat az utobbi idoben, annak talan most erdemes egy kiruccanast tenni oda: http://rince-art.blogspot.com/.

 

Persze a jovoben is sok finomsag varhato, hiszen sok-sok oranyi video anyag var arra, hogy egy jo kis utifilmet csinaljak belole. ;)

 

Koszi, hogy elolvastad.

 

- R.

ketyo61 Creative Commons License 2011.01.23 0 0 153

;-)

Előzmény: denes (151)
ketyo61 Creative Commons License 2011.01.21 0 0 148

Ne rosszalkodj! :-)

Előzmény: Törölt nick (147)
ketyo61 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 146

Na most ki lettel elegitve...:-)

Fozeskor altalaban az erzeseimre hallgatok. Ha TK vagy EK-s receptet irtam, az copy. 

De hogyha fozni kell, ma rakottkrumpli volt. Gazdagon. :-)

Előzmény: Törölt nick (142)
Tom1987 Creative Commons License 2010.12.29 0 0 145

Sziasztok!

2011 nyarán szeretnék az USA-ban 2-3 hónapot eltölteni, lehetőleg minél több nevezetességet bejárni, nyelvet gyakorolni. Ehhez keresek megbízható útitárs(ak)at, akiknek anyagi lehetőségei is engedik az utazást.

romesz Creative Commons License 2010.12.19 0 0 143

evo kanal = EK

teas kanal = TK

 

:)

Előzmény: Törölt nick (142)
romesz Creative Commons License 2010.12.17 0 0 139

akkor ezt jol kibeszeltuk, 

Persze szerintem jelzes nelkul is tudjuk sokan mit fogadunk el es mit nem :)

Előzmény: Törölt nick (138)
romesz Creative Commons License 2010.12.17 0 0 137

En nem akadok ki azon ha valaki mindig nagyobb halrol mesel mint amit kifogott :)

Ha az teszi boldogga am tegye.

Engem is hivtak mar hazugnak jogtalanul, de semmi kedvem idegen embereknek bizonygatni. Ezert elfogadom amit ir, mert soha nem tudni mi a valosag benne. Ha nem egy negyzetmerfold hanem csak egy merfold korben az egesz az is jo terulet am. 

Előzmény: Törölt nick (136)
romesz Creative Commons License 2010.12.17 0 0 135

Most oszinten, nem mindegy neked, hogy mit  vasarol es mennyiert.

Nem tudhatod mifolyik a szinfalak mogott.

Ha tulzott sem erdekes, soha nem tudhatod milyen lehetoseget talal valaki.

Előzmény: Törölt nick (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!