Keresés

Részletes keresés

romesz Creative Commons License 2011.10.28 0 0 176

 

Wyoming oktober 24.-en hajnalban

Lola99 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 174

Vonatozni tényleg elég nehéz Floridában, mert gyakorlatilag nincs vonat.

Busz feltehetően van de inkább csak városok közt. Bár városoknak nem nevezném az itteni nagy kiterjedésű falvakat.:-(

Előzmény: Margareta80 (170)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 170

Sajnos a campuscorner nem adott ki floridai egyetemet, folytatom a keresést.

De köszönöm a tippeket!

Floridában mennyire egyszerű a tömegközlekedés? (akár városok között, akár városon belül) Busszal könnyen tudok közlekedni az államon belül? (olvastam egy netes oldalon, hogy a vonatozás nehézkes)

Előzmény: Törölt nick (169)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 167

A ymca-t megnézem, köszi.

Igen, kérlek írj egyetemi telefonszámot, beszélnék velük, hátha sikerül.

 

Hogy meleg lesz, az jó, a tömött strand kevésbé. De sztem ez sem fog gondot okozni. :)

Előzmény: Törölt nick (166)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 165

Január is már a főszezon része lehet? (Jan vagy Feb hónapban akarnék utazni).

Mennyire fürödhető az óceán/tenger ezekben a hónapokban? Jó a hőmérséklet?

 

Szállással kapcsolatban újabb kérdésem: arról van infótok, hogy kollégiumok adnak-e ki szobát túristáknak pár napra? (itthon lehet ilyet, ezért jutott eszembe). Olcsó és egyszerű megoldást szeretnék találni.

 

Köszönöm az eddigi tippeket!!!

:)

Szép napot!

 

Lola99 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 164

Miamit nyugodtan kihagyhatod, mert nem túl szép vagy kellemes hely. A "másik oldal" Sarasota, Clearwater, St.Petersbourg sokkal élhetőbb és főleg a part (beach) lényegesen szebb.

Előzmény: Margareta80 (161)
Margareta80 Creative Commons License 2011.10.20 0 0 161

Sziasztok!

 

Szállás ügyben szeretnék segítséget kérni tőletek. 2012 februárban szeretnék két hétre Floridába utazni (ez lesz az első utam az USÁba). Miamit, Orlandot, Naplest, Key westet akarom megnézni. Tudtok ajánlani aránylag olcsó szállást, vagy ismertek olyat, aki kiadja egy szobáját 1-2 éjszakára? Egyedül fogok utazni, bármilyen floridai tippet szívesen fogadok.

Szép napot!

Rince Art Creative Commons License 2011.02.14 0 0 157

Hali,

 

Akiknek esetleg nem menne annyira az Angol, azoknak elerheto a naplombol egy magyar forditas ezen a linken: http://www.gamer365.hu/blog_post.php?id=24807. Am ezt tenyleg csak az Angolul nem tudoknak ajanlom, mert ez egy elegge szedett-vedett forditas. Az "erdeti" sokkal informaciodusabb es olvasmanyosabb szerintem.

 

>>>Szilikon Vali 2

Koszi!

Előzmény: Rince Art (155)
Rince Art Creative Commons License 2011.02.08 0 0 155

Sziasztok. 

 

Regen nem voltam erre, de idokozben befejeztem a 66-os Uti naplomat. Akit tehat erdekel Amerika ezen resze, de nem latogatta a blogomat az utobbi idoben, annak talan most erdemes egy kiruccanast tenni oda: http://rince-art.blogspot.com/.

 

Persze a jovoben is sok finomsag varhato, hiszen sok-sok oranyi video anyag var arra, hogy egy jo kis utifilmet csinaljak belole. ;)

 

Koszi, hogy elolvastad.

 

- R.

ketyo61 Creative Commons License 2011.01.23 0 0 153

;-)

Előzmény: denes (151)
ketyo61 Creative Commons License 2011.01.21 0 0 148

Ne rosszalkodj! :-)

Előzmény: Törölt nick (147)
ketyo61 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 146

Na most ki lettel elegitve...:-)

Fozeskor altalaban az erzeseimre hallgatok. Ha TK vagy EK-s receptet irtam, az copy. 

De hogyha fozni kell, ma rakottkrumpli volt. Gazdagon. :-)

Előzmény: Törölt nick (142)
Tom1987 Creative Commons License 2010.12.29 0 0 145

Sziasztok!

2011 nyarán szeretnék az USA-ban 2-3 hónapot eltölteni, lehetőleg minél több nevezetességet bejárni, nyelvet gyakorolni. Ehhez keresek megbízható útitárs(ak)at, akiknek anyagi lehetőségei is engedik az utazást.

romesz Creative Commons License 2010.12.19 0 0 143

evo kanal = EK

teas kanal = TK

 

:)

Előzmény: Törölt nick (142)
romesz Creative Commons License 2010.12.17 0 0 139

akkor ezt jol kibeszeltuk, 

Persze szerintem jelzes nelkul is tudjuk sokan mit fogadunk el es mit nem :)

Előzmény: Törölt nick (138)
romesz Creative Commons License 2010.12.17 0 0 137

En nem akadok ki azon ha valaki mindig nagyobb halrol mesel mint amit kifogott :)

Ha az teszi boldogga am tegye.

Engem is hivtak mar hazugnak jogtalanul, de semmi kedvem idegen embereknek bizonygatni. Ezert elfogadom amit ir, mert soha nem tudni mi a valosag benne. Ha nem egy negyzetmerfold hanem csak egy merfold korben az egesz az is jo terulet am. 

romesz Creative Commons License 2010.12.17 0 0 135

Most oszinten, nem mindegy neked, hogy mit  vasarol es mennyiert.

Nem tudhatod mifolyik a szinfalak mogott.

Ha tulzott sem erdekes, soha nem tudhatod milyen lehetoseget talal valaki.

Előzmény: Törölt nick (134)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.24 0 0 129

Szép munka! A "Shooting Practice" videód is tetszett. :D

Előzmény: Rince Art (127)
Rince Art Creative Commons License 2010.11.22 0 0 127

A nyari 66-os Uti kirandulasrol irt blog (folyamatosan frissul, ahogyan van ra idom): http://rince-art.blogspot.com/search/label/route%2066

 

Illetve egy video a Sequioa National Parkban tett latogatasrol (szinten tobb video koveti majd, ahogyan idom engedi):

 

 

 

A videot egyebkent erdemes nem begyazva nezni, mert 1080p-ben sokkal szebb, mint piciben.

 

Remelem erdekesnek talaljatok majd oket.

 

Udv,

- R.

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.21 0 0 125

Anyukam draga - nagyon aranydraga egyebkent, de akkora szemeket meg nem meresztett senki, mint o, amikor kiment az etterem ele dohanyozni, es hajlaktalan kivette a kezebol a fele cigit es ment mosolyogva tovabb vele... asszem NY-ban? Nem erzi itt jol magat, ez van.

Ha amerikai anyosommal vagyunk, aki szinten lancdohanyos, minden oke, de ahhoz meg messzebb kell utazni, a nyugati partra. Tole elvalt aposom viszont antinikotinoista, 50 meteres kozeleben tilos ragyujtani. Apukam az eleteben nem cigizett, es heppi mindenhol, ugy orul Amerikanak, mint egy kisgyerek. Egesz eleteben Amerikarol almodott, es orul minden utcasaroknak (nem kinevetni), nemzeti parknak, szinhaznak, es akarminek. Utoljara Las Vegasba vittuk el. Imadta.

Előzmény: romesz (122)
romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 124

koszonom

 

Persze ezt koszonhetem annak is, hogy nem szemelyes hulyesegemrol irkalok, hanem olyan informaciot teszek kozze amire egy turistanak szuksege lehet. 

Mar tobb olvasom latogatott meg szemelyesen is. 

Előzmény: denes (123)
romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 122

Edesanyam is nehezen birta cigi nelkul, de azert minden evben ratudtuk venni, hogy jojjon ki.

De a repteren mindig az volt az elso, hogy kikellett tolnom a tolokocsijat a dohanyzo reszre.

Egyszer megakartam trefalni es mondtam neki, hogy LA-ben mar tilos az utcan a dohanyzas, kaptam is tole nevelest erte.

Azt hiszem edesanyadnak csak egy kezenfekvo indok, hogy ne kelljen utaznia. Mert hiszen ejjel is kibirja orakon keresztul a cigi nelkul.

Előzmény: Törölt nick (119)
romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 121

Eddig egyetlen kritika nem jott a blogomon.

 

Előzmény: denes (120)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.20 0 0 119

Vizumtemahoz: apam itt lenne legszivesebben minden evben 6 honapot, most is, anyam a repulore nem ul fel, mert nem lehet cigizni akkor 12 oran keresztul. Gyonyoruen, edesen elnek kettesben, zoldkartya raer.

Előzmény: romesz (117)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.20 0 0 118

Ha magyar, a 2 kedvencem:

 

 http://bioetikablog.hu/

 

Előzmény: romesz (117)
romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 117

felkeltetted erdeklodesemet.

Mondjuk ez a kierdemles kicsit eros :D kifejezes. 

engem ha erdekel akkor olvasom, ha nem akkor elsiklom felette. 

De nem kell kierdemelni senkinek semmit, nem dij osztas a blog latogatas.

Hozzam is jarnak eleg sokan, akit erdekel az elolvassa vagy tesz megjegyzest a tobbi siman lelep, mintha ott sem jart volna.

Csak azert tdok roluk, mert szoktam nezni a statisztikat.

 

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.20 0 0 116

Van blog, amit rendszeresen olvasok. De azt ki kell erdemelni, fel kell kelteni erdeklodesemet. Erdekelnek kedvenceim?

Előzmény: romesz (114)
romesz Creative Commons License 2010.11.19 0 0 115

Montanat ne hagyd ki, egy elmeny ott turazni. Foleg ha a nemzeti parkokat is vegig latogatod.

Előzmény: Túlélőblog (105)
romesz Creative Commons License 2010.11.19 0 0 114

hm erdekes, szoval veletlenul sem?

 

 

Az is igaz, hogy sok ember naplonak hasznalja a blogjat es azok valoban unalmasak kicsit. Kiveve ha ismerosrol van szo.

Előzmény: Törölt nick (102)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.19 0 0 113

Igazad van, mikor lehetőségem adódik, mindig megyek mindenhová. Igazából jobban szeretem ha kocsival megyünk, mert akkor többet látni az országból. Floridából Alaszkába, aztán vissza? Az elég komoly útnak tűnik. De biztosan érdekes lesz. Írj utinaplót, készíts sok fényképet! :)

Előzmény: Törölt nick (110)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!