Keresés

Részletes keresés

Lakó_001 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 635
Jelentem, a kazán melletti tárolóknál sem égett sohasem a lámpa.
Előzmény: Manolya7 (633)
oribsoka Creative Commons License 2009.08.17 0 0 634

Sziasztok!

A 24-i lakógyűlés nekünk is jó lenne!

Üdv.

Oribsoka

Manolya7 Creative Commons License 2009.08.17 0 0 633
Az esti világítás, ahol most lakom ott is probléma, szerintem is mindig szólni kéne, mert este a takarítók (van már olyan), vagy a közös képviselő sosincs benn, így nem tudja hogy nem ég a lámpa.
Már nagyon várom hogy költözzek!!! Milyen a grill sütő, valaki kipróbálta már?
Ja és lesz majd vmi beosztása, hogy ki mikor használhatja, vagy hogy lesz? Na pá
Roan1 Creative Commons License 2009.08.17 0 0 632

Szia!

Igen, nekem is feltűnt, hogy szombaton kissé lecsökkent a szemetesek száma, de azóta nem néztem.

Akkor azzal a 24-i lakógyűléssel lesz valami? Ha igen, sajnos nem tudok ott lenni, pedig akartam szólni, hogy jó lenne, ha az előtérben működne a világítás. Este nem túl szívderítő egy sötét házba belépni...

üdv

R

Előzmény: B703 (631)
B703 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 631

Tudtok valamit arról, hogy a Sziget fesztivál a házba költözött volna?

Nagyon durva állapotok voltak ma este a szemét tárolóban, és a sok kukából is csak kettő volt benn.

Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez csak egyszeri baleset volt!

Köszi,

Andi

petlak Creative Commons License 2009.08.16 0 0 630

Kedves Katica bogár !

Érdeklődnék, hogy a fúróhoz esetleg volna 18-as fúrószár?

Mert a felszereléshez olyan kellene!

Előre is köszi!

Üdv,

Petlak

petlak Creative Commons License 2009.08.14 0 0 629

Hello Lako001!

Szerintem mindenképp ki kellene tenni a nevedet is, mivel nem tudja, hogy hova kell bedobnia!

Üdv,

Petlak

Lakó_001 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 628
Sziasztok!

Ti megkaptátok az elszámoló listát tegnap? Ha nincs kint a nevem, nem tudja a közös képviselő, hogy melyik a mi postaládánk?
Katica_bogár Creative Commons License 2009.08.14 0 0 627
Sziasztok!

Én pedig szívesen fényképezem, ahogy ti erős férfiak becipelitek a grillt, és aztán eladom a neten a képeket:)

Na jó, vicceltem:)

Katica
Előzmény: petlak (623)
sirpg Creative Commons License 2009.08.13 0 0 626

Szia,

Én is szívesen segítek, ha délután 17-18 után hoznák vagy reggel 8 előtt/körül.

Aug 24-e nekünk jó lenne a lakógyűlés.

üdv

sirpg

Előzmény: petlak (625)
petlak Creative Commons License 2009.08.13 0 0 625

Hello!

Köszi a segítséget, remélem még lesz néhány segítő kéz!

Akkor az aug. 24.- hétfő- akkor már hátha mindenkinek jó lenne?!

Várjuk a hozzászólásokat!

Üdv,

Petlak

Roan1 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 624

Üdv!

Szerintem nem túl szerencsés 20-a környékére tenni a gyűlést, gyanítom sokan lesznek szabin (többek között én is).

Ha itthon vagyok, a segítségemet a grill felállításához fel tudom ajánlani.

üdv

R

Előzmény: petlak (623)
petlak Creative Commons License 2009.08.12 0 0 623
Minden Lakónak!

Beszéltem a közös képviselővel és ajánlottam neki, hogy kellene tartani egy lakógyűlést, ahol meg lehetne beszélni a felmerült kérdéseket!

Véleményt kérnék, hogy jó lenne-e mindenkinek az aug. 20. után valamikor??

Valamint közölte, hogy a grill -sütő meg van rendelve, és pár napon belül ki lesz helyezve az udvarra, de ehhez segítséget kérne- beleértve pár markos legényt :)!

Holnap mindenki a postaládájában megtalálhatja a következő havi elszámoló listáját!

Üdv,
Petlak
petlak Creative Commons License 2009.08.12 0 0 622

Hello!

Köszönöm a segítséged, de tegnap este sikerült megoldani  a felszerelést :)

Üdv,

Petlak

Katica_bogár Creative Commons License 2009.08.11 0 0 621
Csak csöngess be a 408-ba :)
Még én sem használtam, szóval sokat segíteni nem tudok, de megoldjuk:)

Katica
Előzmény: petlak (619)
megyerizs Creative Commons License 2009.08.11 0 0 620
Szia,
Bocsi, de nekünk sincs, de jó tudni, hogy van a Katica bogárnak:)))

Üdv,
megyerizs
Előzmény: petlak (619)
petlak Creative Commons License 2009.08.11 0 0 619
Még rajtad kívül senki nem kínálta a fúróját! Szívesen kölcsönvenném valamelyik délután, ha nincs szükséged rá!

Köszi:
Petlak
Előzmény: Katica_bogár (618)
Katica_bogár Creative Commons License 2009.08.11 0 0 618
Bocsi, hogy csak most, de lett fúró?

Katica
Előzmény: petlak (617)
petlak Creative Commons License 2009.08.10 0 0 617

Hello!

Segítség kérése!!

Valaki meg tudna szánni egy fúrróval, addig amíg felteszek néhány képet?!

Köszi!

Petlak

Roan1 Creative Commons License 2009.08.09 0 0 616
Szia!

Nekem 37 nm-re a közös költség hétezer-párszáz, a víz-villany még most alakul, mert első hónapban becslés volt, így csak hozzávetőleg tudom mondani. Víz kb.2-3.000, villany szintén.

R
Előzmény: northampton (614)
Manolya7 Creative Commons License 2009.08.08 0 0 615
Tudom hogy volt növény, épp ezért pótolhatnánk majd, mert így elég silány szegény bejárat.
Előzmény: Roan1 (613)
northampton Creative Commons License 2009.08.08 0 0 614
sziasztok.

bérelnék egy 43,32 nm-es lakást és a hasonló lakásban lakóktól kérdezném hogy kb mennyi szokott lenni a rezsije a lakásnak? közös ktg-be benne van a vízdíj? köszi előre is!
Roan1 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 613

Szia!

Egy folyosói lakótárs már van:) Közvetlen szomszédaid pedig szerintem nem lesznek, eddig az 501-ben, 503-ban és ha jól emlékszem, az 509-ben lvan lakó. Egyébként volt növény a bejáratnál, csak ellopták...

üdv

R

Előzmény: Manolya7 (609)
sirpg Creative Commons License 2009.08.07 0 0 612

Sziasztok,

Szerintem is az UPC a "szabadon" választható szolgáltató. Ők csinálták a kábelezést vagymi. Szóval tőlük kell kérni ajánlatot. De ha nem akarsz, akkor nem muszáj telefont kérni, a telefon-tv-internet nem függ össze, akár lehet csak neted, vagy csak tv-d szóval szabadon kombinálható. Szerintem nem drágák, bár lehet most egy digi-s meg fog fenni, mert náluk olcsóbb. De létezik társasházi ajánlat is a UPC-nél ami lényegesen olcsóbbá teszi a szolgálatást. Én már próbáltam elindítani a UPC-nél de a közös képviselővel fogják felvenni a kapcsolatot állításuk szerint. Úgyhogy őt kell majd ez ügyben is zargatni.

A lopások, behatolások ellen meg tenni kellene, akár egy kamerás rendszer, bár az se számít, ha nem vagyunk hajlandóak vigyázni saját magunk és mások értékeire.

Apropó, ti tapasztaltatok javítást a házban, miután beázások voltak? Szerintem nem kéne hagyni, hogy következő esőnél is így járjunk....... most még csak a lift hibásodott meg tőle, aztán majd az egész villamos rendszer utána ezek cseréje.. .stb.stb.stb... főleg úgy nem kell hagyni, hogy ez még az építtető feladata lenne és nem a biztosítótól kell 1-2 éves huzavona után kifizettetni a javítást...

Bakfitty

Manolya7 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 611
Ez az internet és kábel tv dolog engem is érdekelne. Nekem azt mondták upc van a házban. De nem nagyon drága? Meg ott vezetékes telefont is kell előfizetni nem? Nekem az meg nem kellene.
Előzmény: RN506 (610)
RN506 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 610

Kedves szomszédaim!

Kérném segítségeteket, hogy milyen internet elérhetőséget javasoltok, ami megbizható? Ti milyet választottatok, és hogyan vált be, mennyi a díja?

Köszönöm.

R

Előzmény: megyerizs (572)
Manolya7 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 609
Sziasztok!

Sikerült aláírnunk minden papírt, szóval remélem innentől minden simán megy és szeptember közepén költözhetünk! Úgyhogy B505-be új lakó érkezik majd:) Én már alig várom! Van arról a folyosóról fórum olvasó? Vagy szomszéd? B506, B504?

Más: A kaput tényleg várja meg mindenki míg lecsukódik, ha lemegy akkor tuti nem mehet be senki, de így minden esélyt megadtok a betolakodóknak. Ahol most lakom ott csak sorompó van, de éjjel a portán sincs senki így simán bárki bejárkálhat, örüljünk hogy itt van csukható garázskapu!

Én ha beköltözöm lehet tennék virágokat a bejárathoz, de csak ha mindenki ígéri hogy becsukja az ajtót! Mondjuk ez is annyira hihetetlen, hogy bejönnek tujákat lopni!
A tárolók ajtaja mennyire biztonságos? Eddig csak feszegették vagy sikerült is bejutniuk? A lakás ajtók teljesen biztonságosak, ugye?
B703 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 608

Ma reggel, amikor munkába indulba bandukoltam kifelé a garázson kereszül, megint olyat láttam, amitől nagyon elszomorodtam. A garázs ajtó tárva nyitva volt, a közelben pedig egy lélek sem, szabad utat adva így bárkinek ...

Kedves lakótársak!

Nem hiszem, hogy az a fél perc, míg megvárjuk a garázsajtó lecsukódását bármit is befolyásolna! Ha már valaki késében van, akkor a fél perc nélkül is késésben lesz! Tehát újból megkérek mindenkit, hogy ne hagyja őrizetlenül a nyitott ajtót, mert így ne csodálkozzunk, ha sorra tűnnek el az értékeink! Főleg a bicók....

Érdemes lenne esetleg felvetni majd lakógyűlésen, hogy a garázsajtót át kellene programozni lecsukhatóvá, nem tudom, hogy ez mennyire megoldható, de így elsőre belegondolva nem tűnik lehetetlennek.

MA reggel egyébként megvártam, míg lecsukódjon az ajtó, és szerencsére nem jött e senki illetéktelen. Lehet, hogy legközelenn már nem így lesz...

Köszi a figyelmet,

Egy szomorú(vá vált) lakó....

Roan1 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 607

Szia!

Nekem is nagyjából dupla költség volt, s mikor betelefonáltam, kiderült, hogy 69 m2-es lakás alapján számoltak - a valóság pedig alig több, mint a fele...

Más: olvastam a faliújságon egy "köszönőlevelet" a biciklik ellopásáról. Csak nekem van olyan érzésem, hogy az ilyeneket nem így és ilyen módon kellene közzétenni?

üdv

R

Előzmény: Lakó_001 (606)
Lakó_001 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 606
Sziasztok!

Ti utaltátok már a közös költséget? Arra a számlaszámra kell, ami a kimutatáson van? Nekem az összeg sehogy se jön ki négyzetméterre, lehet, hogy a tulajdoni hányad alapján számítódik. Mindenesetre jó lenne tisztázni, hogy hogy jön ki, mert nekem kétszer annyit számláztak, mint amire számítottam..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!