Keresés

Részletes keresés

garazsadmin (X) 2018.02.25 0 0 1161

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik!www.garazs.com  

Krisztián Szabari Creative Commons License 2016.06.15 0 0 1159

Üdvözlet!

Eléggé kihaltnak tűnik a fórum, de teszek egy próbát... :)

Érdeklődnék az itt lakóktól, hogy mik a tapasztalatok a lakások kivitelezésével, környékkel kapcsolatban. 

A fórumot végigolvastam, úgy láttam voltak problémák a közös képviselővel, illetve a "belógásokkal" is. Ezek megoldódtak, vagy esetleg merültek fel újabb bajok?

Fruzsina Tasi Creative Commons License 2015.11.03 0 0 1158

Én 3 hónapja lakom itt albérletben. Eddig semmi bajom nem volt a környékkel ( nyilván előfordulnak hajléktalanok az utcában mivel itt van a férfi átmeneti szálló valamint ételosztás is van náluk. ). A közös képviselő velem mindig nagyon kedves, segítőkész volt egy rossz szavam nem lehet rá. Maga a lakóközösség szintén barátságos, én túlnyomó többségben fiatal párokkal találkozom itt. Remélem tudtam segíteni.
Szép Estét! :)

qwertz1111 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 1157

Pócsi úrnak milyen elérhetőségei vanak?

Ferenc Pálinkás Creative Commons License 2015.04.10 0 0 1156

Üdvözlet!

Eléggé kihaltnak tűnik a fórum, de teszek egy próbát... :)

Érdeklődnék az itt lakóktól, hogy mik a tapasztalatok a lakások kivitelezésével, környékkel kapcsolatban. 

A fórumot végigolvastam, úgy láttam voltak problémák a közös képviselővel, illetve a "belógásokkal" is. Ezek megoldódtak, vagy esetleg merültek fel újabb bajok?

 

YNWA96 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 1155

Sziasztok!

 

Én most tervezek lakást venni, de látom már nagyonrégen nem volt hozzászólás.. a tárgyalt gondok (vízszűrő, szemétprobléma, fűtés gondok, hangyák stb.) előfordultak azóta?

 

Illetve ha van egyéb tudnivaló, akkor esetleg azt is megírhatjátok

 

Köszönöm előre is! :)

 

Előzmény: Roan1 (1149)
VV3 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 1154

az elérhetőségem az előbb lemaradt: vivi.3@freemail.hu

VV3 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 1153

Kedves Lakók!

 

A mélygarázsban kiadó beállóhelyet bérelnék szeptembertől, 5000 Ft-ért. Akinek van még szabad beállója, kérem jelezze ezt felém!

kicsiszini Creative Commons License 2012.05.01 0 0 1152

Üdvözletem mindenkinek!

Egy blog linkjét osztom meg, aminek az olvasásával talán többen is hasznos infóhoz juthatnak.

Jó szórakozást! / Ha tetszik és szívesen olvasnád minden nap a blogot, akkor mentsd el a böngésződ könyvjelzői közé, vagy facebookon like-old az oldalt, hogy megoszthasd véleményedet, és hogy mindig értesülj a legfirssebb bejegyzésekről. /

 

http://kertesz.blog.hu/ 

Boszikati Creative Commons License 2012.05.01 0 0 1151

ti is észrevettétek h baromi sok hangya van? nem kéne egy általános irtást kérni? a falon grasszálnak fel-alá, elég gáz ez is.

Lehet h csak a hirtelen jött meleg miatt van, de kicsit ijesztő, korábban nem láttam őket ennyire soknak

Manolya07 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 1150

A szűrőt mondta már valaki Pócsi úrnak? ELég undorító én a csapban is észre veszem hogy koszos víz jön. A dugó egy hét alatt fekete pedig semmi olyat nem mosok a csapban, sőt néha a szűrőből is fekete vmi jön. 

Előzmény: Lakó_001 (1148)
Roan1 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 1149

Sziasztok!

 

Valakinek van telefonos elérhetősége a Hays-nél bárkihez is? Az email-re igen nehezen, néha pedig egyáltalán nem reagálnak. Ugyanis én is szeretném kideríteni, hogy mikor kezdenek a munkálatokhoz, most már elég sürgős lenne. Ha kell, akkor minden nap felhívom őket, ha pedig többen hívjuk, annál jobb:)

 

Belépőkártyákkal hogy álltok? Párszor már felhívtam a közös képviselőt, hogy mikor kapjuk meg a hiányzó kártyákat, most legutóbb mintha azt mondta volna, hogy a héten megy érte.

 

A vízszűrővel egyetértek.

 

üdv

 

R

Előzmény: A/203 (1147)
Lakó_001 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 1148

Sziasztok!

 

Szeretném veletek megosztani, hogy hogy néz ki a vízszűrő, amin keresztül bejön a ház csapvize. Ezen a szűrőn keresztül jön az a víz, amiből főztök, amit isztok, amit a gyerekeitek elé tesztek.

A rajta található felirat szerint évente háromszor kellene cserélni a betétet benne, ehhez képest a fejemet teszem rá, hogy a miénkhez még hozzá se lett nyúlva az elmúlt három év alatt.

Követelnünk kellene a közös képviselőtől, hogy cseréltesse ki, lakásonként egy-kétszáz forintos egyszeri költség lehet.

 

A/203 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1147

Sziasztok! Valakinél jelentekzett már az építettő a leadott hibák kijavítása miatt???? Kíváncsi lennék rá, hogy mikor kezdenek hozzá.

mozese Creative Commons License 2012.03.24 0 0 1146

Kedves Lakótársak!

 

A héten hétfőn (03. 19.) néhányan időt és energiát nem sajnálva rendbe raktuk a házhoz tartozó játszóteret-grillező kertet, és elkezdtük a középső udvar rendezését is! Kérnénk mindenkit, hogy a szemetet, csikket NE dobálja szét, háziállatokat (kutya, macska) máshol sétáltassa, vagy takarítson fel utánuk, és őrizzük meg a kertek rendezett állapotát!

 

Köszönöm!

RN506 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 1145

FELHÍVÁS !!

 

Szeretném megkérni az LWY-380. frsz-ú fekete Skoda Octavia gk. tulajdonosát, hogy keressen magának másik gk. beállót, NE az enyémet használja!

Kérem, aki tudja kié a jelzett autó, szóljon neki, mert holnap már még idegesebb leszek.

Köszönöm.

RN

RN506 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 1143

Szia!

 

Amennyiben még aktuális, nekem még kiadó a gk.beállóm.

RN

Előzmény: kicsikapus (1142)
kicsikapus Creative Commons License 2012.01.31 0 0 1142

Hellosztok,

 

érdeklődnék, hogy van-e még kiadó garázsbeálló a házban. 

 

kicsikapus85@freemail.hu

Roan1 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 1140

Sziasztok!

 

Még decemberben megtalálhatta mindenki a postaládájában a takarítónő levelét, melyben a kifizetésével kapcsolatos problémákat irta le. Tud valaki erről valamit, illetve, hogy megoldódott-e?

 

A másik, hogy a garanciális javításokat érdemes lenne jeleznie mindenkienk az értékesítő felé (sales@hay-group.hu), mivel decmberre ígérték a felmérést, ami eddig még nem történt meg (legalább is nálam nem).

 

 

üdv

 

R

 

UI: Csak nekem tűnik úgy, hogy a vastag tűzzáró ajtókat sokan nem csukják be maguk után, hanem megvárják, míg becsapódik? Gyakran az egész udvar visszhangzik tőle, nem tudnánk valami figyelemfelkeltő feliratot/matricát elhelyezni?

Roan1 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 1139

Szia!

 

Nem tudom, hogy az a kamera miatt van-e, ugyanis az ottani közös képviselő ott is lakik, így könnyen el tudom képzelni, hogy reggelente viszi ki a szemetet, és nem előző este. Egyébként két hete az Üdvhadsereg előtti kukából dobálta ki egy hajléktalan a szemetet reggel, a kukásautó érkezése előtt, így sajnos ez sem biztos módszer.

 

Érdemes lenne az ottani képviselőt megkérdezni, hogy ezt ők hogyan oldják meg, az egyik régebbi hsz-ben megírtam a telefonszámát (ha jól emlékszem).

 

üdv

 

R

Előzmény: A505 (1138)
A505 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 1138

Szasztok!

 

Valami megoldást kéne keríteni szerintem a szemétproblémára. ha megfigyeltétek, délután kirakja a takarítónő, és másnap reggelig szabad préda. Az utcán csak a mi házunk előtt áll reggel a bál. Borzalmas.

Javaslatok:

vagy  reggel kéne kirakni ha megoldható,

vagy szereljünk fől 1-2 "ál" kamerát ami nem lenne bekötve, de talán elrettentené a turkálókat.

A 49-51 szám előtt nem látni feltúrt kipakolt szemetet soha. és ott is van kamera

 

http://www.arukereso.hu/biztonsagi-kamera-c3871/identivision/ivt-4410vf-p45938518/

 

Nem nagy összeg, egy próbát megérne szerintem.

 

 

A505

A/203 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 1137

Igen Roan kártyás érzélekő lesz! Jövő héten megkapja mindenki az értesítést! Ha többet szeretnél tudni róla, hívd a közös képviselőt, ő biztos bővebb információval tud szolgálni :-) vagy keresd a számláló bizottsági tagokat.

 

Remélem mindenki jól aludt az éjszaka????, mert a harmadik emeleten bulit tartottak. Ezzel még nem is lenne baj, ha ember módjára tudnának viselkedni és nem úgy mint az állatok!!! Viszont ha csak úgy tudnak, ahogy hallhattuk, akkor költözzön a pusztára, ahol nem lakik más a környéken és kénye kedvére üvöltözhet (még, reggel 5:40-kor is).

 

Előzmény: Roan1 (1136)
Roan1 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 1136

Sziasztok!

 

Egy-két napja már felszereltek a bejárati ajtóhoz kívülről-belülről egy-egy fekete kártyaérzékelőt, erről tud valaki valamit? Ezek szerint kártyás beengedő rendszer lesz?

 

köszi

 

R

Roan1 Creative Commons License 2011.10.13 0 0 1135

Szia!

 

Az előző nem ment át... Szóval a takarítás miatt szerintem Pócsi úrnak kell szólni, a falak miatt nem tudom, mivel azok a költözés és a gondatlan bánásmód miatt lettek olyanok, amilyenek. Egyébként egyetértek, tényleg nem szívderítő látvány.

 

R

Előzmény: Manolya07 (1128)
Roan1 Creative Commons License 2011.10.13 0 0 1134

Szia!

 

A takarítás minősége miatt szerintem Pócsi úrnak lehet szólni, a falakkal nem tudom, mit lehet kezdeni, mert azok a költözések és a hanyag bánásmód lettek olyanok, amilyenek. Egyébként egyetértek, tényleg nem szívderítő látvány.

 

R 

Előzmény: Manolya07 (1128)
Roan1 Creative Commons License 2011.10.13 0 0 1133

Szia!

 

Az elején volt két próbálkozás, azóta nyugi van, tudomásom szerint. A többi probléma nálam nem jelentkezett, de lehet, hogy másnak más a tapasztalata.

 

üdv

 

R

Előzmény: Wannabe_ (1132)
Wannabe_ Creative Commons License 2011.10.11 0 0 1132

Sziasztok

 

Én ma megyek megnézni néhány lakást a házban, és az esetleges vásárlásról való döntéshez szeretnék némi információt kapni: javult-e a biztonsági helyzet, illetve mi a helyzet a fűtés+melegvíz problémákkal (bírom én a hideget, de nem szeretem :) )?

 

Előre is kösz!

A/203 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 1131

Sziasztok!

 

Gondolom mindenki tapasztalta, hogy már megy a fűtés a házban.
Kérnék mindenkit, hogy most már senki se játszadozzon a légtelenítéssel, mert nem lesz kellemes a hidegre felébredni, hogy leállt a fűtés!!!

 

Köszi!

RN506 Creative Commons License 2011.09.29 0 0 1130

Szia! Bocs, hogy még most válaszolok. Kérlek hívjál fel a 20-203-1080. számon, és megbeszéljük.

Üdv: R.

Előzmény: Manolya07 (1128)
hjuczus Creative Commons License 2011.09.28 0 0 1129

Szia!

 

A takarítónéni megvan, és szerintem le a kalappal előtte, mert egyedül van az egész apartmanra!

Értem én a gondod, egyet is értek vele, de ez ügyben is Pócsi Úr lenne az illetékes....ha utoléred, üdvözletem neki! :)

 

Én azt az elvet követem, amit említettél: rendszeresen felmosom az előterünket, folyosónkat- és kövezzetek meg érte-, de megfordult a fejemben, hogy tényleg nem ártana beosztani és felmosni pluszban, mármint az emeleti szintünkön.

 

Jucus

 

UI:

Az emeleti panaszos szomszédgondom nem oldódott meg, csak ma kiderült, hogy amivel hiteget minket megoldásként (gyerekek oviba helyezése, stb.)abból egyetlen szó sem igaz....

 

Várom az építő jellegű javaslatokat, mert egyre kevésbé tudom meggyőzni magam az emberbaráti, szociálisan érzékeny magatartásforma helytállóságáról.

 

Előzmény: Manolya07 (1128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!