Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2018.03.17 -1 0 7637

Szia!

Nos annyit én se adnék érte, attól jóval olcsóbban vettem. A D500-ról én is sok jót halottam, sőt egy D4-en is gondolkodtam. De az 1Dx még mindig jobb. Az meg, hogy 18 Mp, én fixeket nem használok, egy zoomhoz ez bőven elég. És még egyet. Mindegy, hogy Canon vagy Nikon, egy profi váz sztem mindig jobban fog működni mint egy akár újabb amatőr váz.

Üdv.: 323d

Előzmény: zéeles (7636)
zéeles Creative Commons License 2018.03.12 0 0 7636

Kövezzetek meg, de nem nagyon lenne kedvem kb egy millát adni egy használt 18 mpixeles vázért. Tudom, hogy annyi a reális ára egy nem leharcolt 50-70e expós példánynak, de akkor is. Úgy okoskodom, ha a Canon nem akar végképp lemaradni, akkor legalább olyan 7d mk3-at kell kiadnia, ami pariban van a Nikon 500-al és talán egy 7éves ff-el.

 

Előzmény: 323d (7635)
323d Creative Commons License 2018.02.20 0 1 7635

Helló!

Erre a célra én 1Dx-et vennék. Vettem)). Használtan simán kijön annyiból.

323d

Előzmény: szl1973 (7634)
szl1973 Creative Commons License 2018.02.19 0 1 7634

Gyorsabb sorozatfelvétel, és az ISO is feljebb húzható.

Előzmény: Bubinko (7633)
Bubinko Creative Commons License 2018.02.19 0 0 7633

Ha megkérlek leírnád a miértjét is?

Köszönöm.

Előzmény: szl1973 (7632)
szl1973 Creative Commons License 2018.02.19 0 0 7632

Canon EOS 5D Mark IV

Előzmény: Bubinko (7631)
Bubinko Creative Commons License 2018.02.18 0 0 7631

Kérdésem lenne, mégpedig a következő: sportfotózásra (elsősorban futball) ki mit választana az alábbi 3 váz közül?

- Canon EOS 5DS
- Canon EOS 5DS R
- Canon EOS 5D Mark IV

Sasi82 Creative Commons License 2017.08.18 0 0 7630

Pörögjön egy kicsit a csoport :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.28 0 0 7629

Köszönöm. :)

Előzmény: fotóriporter (7620)
Bubinko Creative Commons License 2017.07.27 0 0 7628

Akkor, hogy legyen valami sportosabb is:

Előzmény: fotóriporter (7626)
fotóriporter Creative Commons License 2017.07.27 0 0 7627

Köszi, Peterssen, olvasnám, ha lenne mit - tudom, így van mindenki a blogommal is...
,-))

Előzmény: peterssen (7621)
fotóriporter Creative Commons License 2017.07.27 0 0 7626

Szerintem mondjuk a csapatképnek a sportfotózáshoz nem sok köze van, még akkor sem, ha sport eseményen készül és sportolókat ábrázol is. Szóval ha már sportfotózás topik, akkor jöhetne sportfotó is...

,-PP

Előzmény: Bubinko (7624)
Bubinko Creative Commons License 2017.07.26 0 0 7625

fvft

Előzmény: Bubinko (7624)
Bubinko Creative Commons License 2017.07.26 0 0 7624

..esetleg néhány csapatkép az elmúlt 1 hónapból!?

Chip-TFF Creative Commons License 2017.07.26 0 0 7623

Szinten zenesz, csak hat senki nem uzen mar semmit. :) 

Bubinko Creative Commons License 2017.07.25 0 0 7622

Pl. én ha van (volna) mit...

Előzmény: peterssen (7621)
peterssen Creative Commons License 2017.07.25 0 0 7621

E!  Valaki még olvassa ezt a fórumot? :)

Előzmény: fotóriporter (7620)
fotóriporter Creative Commons License 2017.07.25 0 0 7620
Előzmény: Törölt nick (7619)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.07 0 0 7619

Kedves fórum társak!

Akciókamerákról szeretnék véleményeket kérni. De, sehol -pedig google a barátom- nem találtam erre fórumot. Sőt, még a forgalmazók oldalán sem voltak vélemények. :( Tud valaki, valami hasznosat?


A segítséget előre is köszönöm.

nemethla Creative Commons License 2017.04.27 0 0 7618

A hirdetett holmik elkeltek.

Előzmény: nemethla (7617)
nemethla Creative Commons License 2017.04.22 0 0 7617

Eladó az 1D mkIII - lásd alant - mellett még egy Canon EF 1,4X mkI

Gysz: 43914, kopott külső, hibátlan rajz. Ára 35 ezer ft.

Email nemethlac65kukacgmailpontcom, 0630-ötszáz-9851

nemethla Creative Commons License 2017.04.04 0 0 7616
323d Creative Commons License 2016.11.27 0 0 7615

Helló!

Kicsit elült a fórum. A hétvégiről:

mckmester Creative Commons License 2016.05.23 0 0 7614

Ez konkrétan így volt, bár csak amatőrként voltam kint. Ott még nem tartok, hogy a ringen fotósmellényt adjanak. 

Nem is igen fogok sosem, de jelenleg nem is cél.

Előzmény: p_fifty (7611)
szl1973 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 7613

Attól függ. Ha közel van az akció, akkor arra törekszem, hogy utólag minél kevesebbet kelljen vágni. Ha messzebb történnek az események, akkor viszont kénytelen vágni az ember.

Előzmény: Decorland (7610)
Bubinko Creative Commons License 2016.05.22 0 0 7612

Tudnál küldeni magadra egy e-mail címet? Az enyém publikus.

Előzmény: Decorland (7610)
p_fifty Creative Commons License 2016.05.22 0 0 7611

A kitartásodból esetleg arra következtetett, hogy egy konkurens csapatnak dolgozol. :)

Előzmény: mckmester (7607)
Decorland Creative Commons License 2016.05.21 0 0 7610

sportfotonal ugye a kepkivagast beleszamolva keszulnek a kepek?? mert ugye ugy elkapni egy jelenetet hogy az kitoltse ...na mit mondatok ti?? koszi..

Decorland Creative Commons License 2016.05.21 0 0 7609

szerintem csak nincs megelegedve az adidas-sal..

Előzmény: mckmester (7604)
Decorland Creative Commons License 2016.05.21 0 0 7608

Sajnalattal hallom...En epp ezert keresem ezeket a forumokat mert olyanoktol szeretnek tapasztalatokat eltanulni akiknek van.. kaptam is rengeteget ezen az oldalon,mivel vegigolvastam 2008-tol :) de meg kell! koszonom..

 

Előzmény: peterssen (7601)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!