Kövezzetek meg, de nem nagyon lenne kedvem kb egy millát adni egy használt 18 mpixeles vázért. Tudom, hogy annyi a reális ára egy nem leharcolt 50-70e expós példánynak, de akkor is. Úgy okoskodom, ha a Canon nem akar végképp lemaradni, akkor legalább olyan 7d mk3-at kell kiadnia, ami pariban van a Nikon 500-al és talán egy 7éves ff-el.
Szerintem mondjuk a csapatképnek a sportfotózáshoz nem sok köze van, még akkor sem, ha sport eseményen készül és sportolókat ábrázol is. Szóval ha már sportfotózás topik, akkor jöhetne sportfotó is...
Akciókamerákról szeretnék véleményeket kérni. De, sehol -pedig google a barátom- nem találtam erre fórumot. Sőt, még a forgalmazók oldalán sem voltak vélemények. :( Tud valaki, valami hasznosat?
Attól függ. Ha közel van az akció, akkor arra törekszem, hogy utólag minél kevesebbet kelljen vágni. Ha messzebb történnek az események, akkor viszont kénytelen vágni az ember.
Sajnalattal hallom...En epp ezert keresem ezeket a forumokat mert olyanoktol szeretnek tapasztalatokat eltanulni akiknek van.. kaptam is rengeteget ezen az oldalon,mivel vegigolvastam 2008-tol :) de meg kell! koszonom..