Keresés

Részletes keresés

zéeles Creative Commons License 2018.03.12 0 0 7636

Kövezzetek meg, de nem nagyon lenne kedvem kb egy millát adni egy használt 18 mpixeles vázért. Tudom, hogy annyi a reális ára egy nem leharcolt 50-70e expós példánynak, de akkor is. Úgy okoskodom, ha a Canon nem akar végképp lemaradni, akkor legalább olyan 7d mk3-at kell kiadnia, ami pariban van a Nikon 500-al és talán egy 7éves ff-el.

 

Előzmény: 323d (7635)
323d Creative Commons License 2018.02.20 0 1 7635

Helló!

Erre a célra én 1Dx-et vennék. Vettem)). Használtan simán kijön annyiból.

323d

Előzmény: szl1973 (7634)
szl1973 Creative Commons License 2018.02.19 0 1 7634

Gyorsabb sorozatfelvétel, és az ISO is feljebb húzható.

Előzmény: Bubinko (7633)
Bubinko Creative Commons License 2018.02.19 0 0 7633

Ha megkérlek leírnád a miértjét is?

Köszönöm.

Előzmény: szl1973 (7632)
szl1973 Creative Commons License 2018.02.19 0 0 7632

Canon EOS 5D Mark IV

Előzmény: Bubinko (7631)
Bubinko Creative Commons License 2018.02.18 0 0 7631

Kérdésem lenne, mégpedig a következő: sportfotózásra (elsősorban futball) ki mit választana az alábbi 3 váz közül?

- Canon EOS 5DS
- Canon EOS 5DS R
- Canon EOS 5D Mark IV

Sasi82 Creative Commons License 2017.08.18 0 0 7630

Pörögjön egy kicsit a csoport :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.28 0 0 7629

Köszönöm. :)

Előzmény: fotóriporter (7620)
Bubinko Creative Commons License 2017.07.27 0 0 7628

Akkor, hogy legyen valami sportosabb is:

Előzmény: fotóriporter (7626)
fotóriporter Creative Commons License 2017.07.27 0 0 7627

Köszi, Peterssen, olvasnám, ha lenne mit - tudom, így van mindenki a blogommal is...
,-))

Előzmény: peterssen (7621)
fotóriporter Creative Commons License 2017.07.27 0 0 7626

Szerintem mondjuk a csapatképnek a sportfotózáshoz nem sok köze van, még akkor sem, ha sport eseményen készül és sportolókat ábrázol is. Szóval ha már sportfotózás topik, akkor jöhetne sportfotó is...

,-PP

Előzmény: Bubinko (7624)
Bubinko Creative Commons License 2017.07.26 0 0 7625

fvft

Előzmény: Bubinko (7624)
Bubinko Creative Commons License 2017.07.26 0 0 7624

..esetleg néhány csapatkép az elmúlt 1 hónapból!?

Chip-TFF Creative Commons License 2017.07.26 0 0 7623

Szinten zenesz, csak hat senki nem uzen mar semmit. :) 

Bubinko Creative Commons License 2017.07.25 0 0 7622

Pl. én ha van (volna) mit...

Előzmény: peterssen (7621)
peterssen Creative Commons License 2017.07.25 0 0 7621

E!  Valaki még olvassa ezt a fórumot? :)

Előzmény: fotóriporter (7620)
fotóriporter Creative Commons License 2017.07.25 0 0 7620
Előzmény: Törölt nick (7619)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.07 0 0 7619

Kedves fórum társak!

Akciókamerákról szeretnék véleményeket kérni. De, sehol -pedig google a barátom- nem találtam erre fórumot. Sőt, még a forgalmazók oldalán sem voltak vélemények. :( Tud valaki, valami hasznosat?


A segítséget előre is köszönöm.

nemethla Creative Commons License 2017.04.27 0 0 7618

A hirdetett holmik elkeltek.

Előzmény: nemethla (7617)
nemethla Creative Commons License 2017.04.22 0 0 7617

Eladó az 1D mkIII - lásd alant - mellett még egy Canon EF 1,4X mkI

Gysz: 43914, kopott külső, hibátlan rajz. Ára 35 ezer ft.

Email nemethlac65kukacgmailpontcom, 0630-ötszáz-9851

nemethla Creative Commons License 2017.04.04 0 0 7616
323d Creative Commons License 2016.11.27 0 0 7615

Helló!

Kicsit elült a fórum. A hétvégiről:

mckmester Creative Commons License 2016.05.23 0 0 7614

Ez konkrétan így volt, bár csak amatőrként voltam kint. Ott még nem tartok, hogy a ringen fotósmellényt adjanak. 

Nem is igen fogok sosem, de jelenleg nem is cél.

Előzmény: p_fifty (7611)
szl1973 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 7613

Attól függ. Ha közel van az akció, akkor arra törekszem, hogy utólag minél kevesebbet kelljen vágni. Ha messzebb történnek az események, akkor viszont kénytelen vágni az ember.

Előzmény: Decorland (7610)
Bubinko Creative Commons License 2016.05.22 0 0 7612

Tudnál küldeni magadra egy e-mail címet? Az enyém publikus.

Előzmény: Decorland (7610)
p_fifty Creative Commons License 2016.05.22 0 0 7611

A kitartásodból esetleg arra következtetett, hogy egy konkurens csapatnak dolgozol. :)

Előzmény: mckmester (7607)
Decorland Creative Commons License 2016.05.21 0 0 7610

sportfotonal ugye a kepkivagast beleszamolva keszulnek a kepek?? mert ugye ugy elkapni egy jelenetet hogy az kitoltse ...na mit mondatok ti?? koszi..

Decorland Creative Commons License 2016.05.21 0 0 7609

szerintem csak nincs megelegedve az adidas-sal..

Előzmény: mckmester (7604)
Decorland Creative Commons License 2016.05.21 0 0 7608

Sajnalattal hallom...En epp ezert keresem ezeket a forumokat mert olyanoktol szeretnek tapasztalatokat eltanulni akiknek van.. kaptam is rengeteget ezen az oldalon,mivel vegigolvastam 2008-tol :) de meg kell! koszonom..

 

Előzmény: peterssen (7601)
mckmester Creative Commons License 2016.05.20 0 0 7607

Szerintem csak bohóckodott kicsit.

Pár kör óta követtem őket a kamerával, gondolom észrevette és a következő körben bepróbálkozott ezzel. És igen....

 

Előzmény: p_fifty (7606)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!