Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2016.04.05 0 0 7524

Helló!

Köszi, igen azt (Canon 70-200  2,8 L). HA már itt tartunk. Az IS jobb képet adna?

Üdv.: 323d

Előzmény: bandita39 (7511)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.05 0 0 7523

Nagyon hasonló utat járok :)

6D-vel kezdtem aztán lett(ek) a 7DMII(k). Tiszta elején 70-200 f4 aztán lecseréltem 70-200 f2.8 -ra és pár hónapja bővültem egy fix 300 f2.8-al.

A 300 f2.8-at már végre szeretném kipróbálni valami olyan meccsen, ami nappal van jó fényviszonyok mellett, mert idáig még csak műfény, köd, erősen borongós idő jutott ki.

Előzmény: Sasi82 (7522)
Sasi82 Creative Commons License 2016.04.05 0 0 7522

Nem titok :)

Régebben egy 60D+200 2.8 II -al fotózgattam, most váltottam egy 7D Mark II-re és az obik Canon 70-200 2.8 és a fix 200 között szoktam variálni.

Általában 2.8 - 4 közötti blendével.

Előzmény: Bubinko (7521)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.05 0 0 7521

Kár, hogy nincs "Like" gomb. :)

Te milyen felszerelést használsz - persze, ha nem titok?

Előzmény: Sasi82 (7520)
Sasi82 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7520

Akkor szóljon tőlem is 1-2 :)

 

bandita39 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7519

Köszi Pengék :)

Előzmény: Bubinko (7517)
Sasi82 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7518

A válogatottról (magyar - horvát), nekem is hasonló képeim lettek :)

Előzmény: Bubinko (7515)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7517

Köszönöm, f2.8 - f4 között,de többnyire f2.8

Előzmény: bandita39 (7516)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7516

Szép fotók ,milyen rekeszértéket használsz az ilyen típusú fotóknál ?

Előzmény: Bubinko (7515)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7515

Akkor újra:

 

 

 

 

Előzmény: 323d (7510)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7514

Tessék:

Előzmény: 323d (7510)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7513

Köszi 

Előzmény: Chip-TFF (7512)
Chip-TFF Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7512

Feltetelezem Canon 70-200 F2.8L ... Amivel kapcsolatban korabban (par sorral lejjebb) segitseget kert. ;)

Előzmény: bandita39 (7511)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7511

Nagyon jôk milyen objektivet használtål?

Előzmény: 323d (7507)
323d Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7510

Jöhet!

Előzmény: Bubinko (7508)
Sasi82 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 7509

Szívesen vesszük :)

Én 60D-el fotóztam, de most már szerencsére én is 7DII-el kattintgatok :)

Előzmény: Bubinko (7508)
Bubinko Creative Commons License 2016.03.31 0 0 7508

Én is sportot fotózom és legfőképp szintén futballt. Azelőtt 6D-vel fotóztam, most 7DMII-vel. Sokkal jobban szeretem, sokkal gyorsabb, sokkal jobb. Ha van rá igény rakhatok fel képeket.

Előzmény: 323d (7507)
323d Creative Commons License 2016.03.26 0 0 7507

Helló!

Felteszek ide párat:

Üdv.: 323d

Előzmény: Sasi82 (7506)
Sasi82 Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7506

Több kép merre nézhető?

Előzmény: 323d (7505)
323d Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7505

Köszönöm, a segítséget is.

Előzmény: Chip-TFF (7504)
Chip-TFF Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7504

Franko lett! Gratu!

Előzmény: 323d (7503)
323d Creative Commons License 2016.03.23 0 0 7503

Helló!

Nemrég sikerült vennem egy 7D II-t és ha módom van rá akkor használom is. Kaptam a fórumról is segítséget (Itt is megköszönöm) a beáálításához, teszek fel egy képet, így működik:

Üdv.: 323d

Előzmény: 323d (7491)
323d Creative Commons License 2016.01.09 0 0 7502

Helló!

Nos nem föltétlenül a a spórolásról van szó. Abból pénzből vehetek mást is. De ha tényleg nem jó akkor nem veszek olcsót.

Üdv.: 323d

Előzmény: nemethla (7501)
nemethla Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7501

Most egy 7D II mellett egy kb 10-15 ezer ft-os poláron spórolsz?

Előzmény: 323d (7500)
323d Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7500

Helló!

Véleményetekre vagyok kíváncsi:

Legutóbb kölcsön kaptam egy olcsó kínai cirkulár polárt, egy D300-on próbáltam, de azt nagyon zavarta, sokat hibázott vele az egyébként jól működő af. Most ugye egy 7D I-et használok és tervezek fellépni II-es verzióra. Ha jól tudom az megörökölte az 1Dx af rendszerét. Az 1Dx-en jól működött a  szűrő. Erre számíthatok én is ha veszek ilyet?

Üdv.: 323d

bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7499

Helyes jól teszed :)

Előzmény: nemethla (7498)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7498

Végül kiderült, hogy a kopottat is a forumon olvasta a vevő, meg a másikat is ) Százalékot fogok kérni Andrástól))

 

Előzmény: bandita39 (7497)
bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7497

Rendes vagy hogy tájékoztatod a népet. :)

Előzmény: nemethla (7496)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7496

Soósnál mindkét ( a viharvert és egy újszerűbb ) 70-200 elkelt. Egyik sem az enyém volt, csak tájékoztató ((

Előzmény: nemethla (7493)
nemethla Creative Commons License 2015.11.28 0 0 7495

Írtam

 

Előzmény: 323d (7494)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!