Keresés

Részletes keresés

Sasi82 Creative Commons License 2016.04.05 0 0 7522

Nem titok :)

Régebben egy 60D+200 2.8 II -al fotózgattam, most váltottam egy 7D Mark II-re és az obik Canon 70-200 2.8 és a fix 200 között szoktam variálni.

Általában 2.8 - 4 közötti blendével.

Előzmény: Bubinko (7521)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.05 0 0 7521

Kár, hogy nincs "Like" gomb. :)

Te milyen felszerelést használsz - persze, ha nem titok?

Előzmény: Sasi82 (7520)
Sasi82 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7520

Akkor szóljon tőlem is 1-2 :)

 

bandita39 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7519

Köszi Pengék :)

Előzmény: Bubinko (7517)
Sasi82 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7518

A válogatottról (magyar - horvát), nekem is hasonló képeim lettek :)

Előzmény: Bubinko (7515)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7517

Köszönöm, f2.8 - f4 között,de többnyire f2.8

Előzmény: bandita39 (7516)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7516

Szép fotók ,milyen rekeszértéket használsz az ilyen típusú fotóknál ?

Előzmény: Bubinko (7515)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7515

Akkor újra:

 

 

 

 

Előzmény: 323d (7510)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7514

Tessék:

Előzmény: 323d (7510)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7513

Köszi 

Előzmény: Chip-TFF (7512)
Chip-TFF Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7512

Feltetelezem Canon 70-200 F2.8L ... Amivel kapcsolatban korabban (par sorral lejjebb) segitseget kert. ;)

Előzmény: bandita39 (7511)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7511

Nagyon jôk milyen objektivet használtål?

Előzmény: 323d (7507)
323d Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7510

Jöhet!

Előzmény: Bubinko (7508)
Sasi82 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 7509

Szívesen vesszük :)

Én 60D-el fotóztam, de most már szerencsére én is 7DII-el kattintgatok :)

Előzmény: Bubinko (7508)
Bubinko Creative Commons License 2016.03.31 0 0 7508

Én is sportot fotózom és legfőképp szintén futballt. Azelőtt 6D-vel fotóztam, most 7DMII-vel. Sokkal jobban szeretem, sokkal gyorsabb, sokkal jobb. Ha van rá igény rakhatok fel képeket.

Előzmény: 323d (7507)
323d Creative Commons License 2016.03.26 0 0 7507

Helló!

Felteszek ide párat:

Üdv.: 323d

Előzmény: Sasi82 (7506)
Sasi82 Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7506

Több kép merre nézhető?

Előzmény: 323d (7505)
323d Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7505

Köszönöm, a segítséget is.

Előzmény: Chip-TFF (7504)
Chip-TFF Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7504

Franko lett! Gratu!

Előzmény: 323d (7503)
323d Creative Commons License 2016.03.23 0 0 7503

Helló!

Nemrég sikerült vennem egy 7D II-t és ha módom van rá akkor használom is. Kaptam a fórumról is segítséget (Itt is megköszönöm) a beáálításához, teszek fel egy képet, így működik:

Üdv.: 323d

Előzmény: 323d (7491)
323d Creative Commons License 2016.01.09 0 0 7502

Helló!

Nos nem föltétlenül a a spórolásról van szó. Abból pénzből vehetek mást is. De ha tényleg nem jó akkor nem veszek olcsót.

Üdv.: 323d

Előzmény: nemethla (7501)
nemethla Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7501

Most egy 7D II mellett egy kb 10-15 ezer ft-os poláron spórolsz?

Előzmény: 323d (7500)
323d Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7500

Helló!

Véleményetekre vagyok kíváncsi:

Legutóbb kölcsön kaptam egy olcsó kínai cirkulár polárt, egy D300-on próbáltam, de azt nagyon zavarta, sokat hibázott vele az egyébként jól működő af. Most ugye egy 7D I-et használok és tervezek fellépni II-es verzióra. Ha jól tudom az megörökölte az 1Dx af rendszerét. Az 1Dx-en jól működött a  szűrő. Erre számíthatok én is ha veszek ilyet?

Üdv.: 323d

bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7499

Helyes jól teszed :)

Előzmény: nemethla (7498)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7498

Végül kiderült, hogy a kopottat is a forumon olvasta a vevő, meg a másikat is ) Százalékot fogok kérni Andrástól))

 

Előzmény: bandita39 (7497)
bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7497

Rendes vagy hogy tájékoztatod a népet. :)

Előzmény: nemethla (7496)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7496

Soósnál mindkét ( a viharvert és egy újszerűbb ) 70-200 elkelt. Egyik sem az enyém volt, csak tájékoztató ((

Előzmény: nemethla (7493)
nemethla Creative Commons License 2015.11.28 0 0 7495

Írtam

 

Előzmény: 323d (7494)
323d Creative Commons License 2015.11.27 0 0 7494

Helló!

Megkérhetlek, hogy írj nekem egy mailt?

Üdv.: 323d

Előzmény: nemethla (7493)
nemethla Creative Commons License 2015.11.18 0 0 7493

Sziasztok! Soósnál megjelent egy viharverteske, fronton 3 mm karc, de egyébként pontos 2,8/70-200L

ára 99.900,- ft. Gyűrű nincs hozzá, AF-MF átkapcsoló kh-s, de az AF megy égyors és pontos.

Akit érdekel, nézze meg maga. Tesztképet otthonról feltudok tenni vele. Sportfotósnak megérheti,

munkára kiváló. Nem kell nagyon félteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!