Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7519

Köszi Pengék :)

Előzmény: Bubinko (7517)
Sasi82 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7518

A válogatottról (magyar - horvát), nekem is hasonló képeim lettek :)

Előzmény: Bubinko (7515)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7517

Köszönöm, f2.8 - f4 között,de többnyire f2.8

Előzmény: bandita39 (7516)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7516

Szép fotók ,milyen rekeszértéket használsz az ilyen típusú fotóknál ?

Előzmény: Bubinko (7515)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7515

Akkor újra:

 

 

 

 

Előzmény: 323d (7510)
Bubinko Creative Commons License 2016.04.04 0 0 7514

Tessék:

Előzmény: 323d (7510)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7513

Köszi 

Előzmény: Chip-TFF (7512)
Chip-TFF Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7512

Feltetelezem Canon 70-200 F2.8L ... Amivel kapcsolatban korabban (par sorral lejjebb) segitseget kert. ;)

Előzmény: bandita39 (7511)
bandita39 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7511

Nagyon jôk milyen objektivet használtål?

Előzmény: 323d (7507)
323d Creative Commons License 2016.04.01 0 0 7510

Jöhet!

Előzmény: Bubinko (7508)
Sasi82 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 7509

Szívesen vesszük :)

Én 60D-el fotóztam, de most már szerencsére én is 7DII-el kattintgatok :)

Előzmény: Bubinko (7508)
Bubinko Creative Commons License 2016.03.31 0 0 7508

Én is sportot fotózom és legfőképp szintén futballt. Azelőtt 6D-vel fotóztam, most 7DMII-vel. Sokkal jobban szeretem, sokkal gyorsabb, sokkal jobb. Ha van rá igény rakhatok fel képeket.

Előzmény: 323d (7507)
323d Creative Commons License 2016.03.26 0 0 7507

Helló!

Felteszek ide párat:

Üdv.: 323d

Előzmény: Sasi82 (7506)
Sasi82 Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7506

Több kép merre nézhető?

Előzmény: 323d (7505)
323d Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7505

Köszönöm, a segítséget is.

Előzmény: Chip-TFF (7504)
Chip-TFF Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7504

Franko lett! Gratu!

Előzmény: 323d (7503)
323d Creative Commons License 2016.03.23 0 0 7503

Helló!

Nemrég sikerült vennem egy 7D II-t és ha módom van rá akkor használom is. Kaptam a fórumról is segítséget (Itt is megköszönöm) a beáálításához, teszek fel egy képet, így működik:

Üdv.: 323d

Előzmény: 323d (7491)
323d Creative Commons License 2016.01.09 0 0 7502

Helló!

Nos nem föltétlenül a a spórolásról van szó. Abból pénzből vehetek mást is. De ha tényleg nem jó akkor nem veszek olcsót.

Üdv.: 323d

Előzmény: nemethla (7501)
nemethla Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7501

Most egy 7D II mellett egy kb 10-15 ezer ft-os poláron spórolsz?

Előzmény: 323d (7500)
323d Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7500

Helló!

Véleményetekre vagyok kíváncsi:

Legutóbb kölcsön kaptam egy olcsó kínai cirkulár polárt, egy D300-on próbáltam, de azt nagyon zavarta, sokat hibázott vele az egyébként jól működő af. Most ugye egy 7D I-et használok és tervezek fellépni II-es verzióra. Ha jól tudom az megörökölte az 1Dx af rendszerét. Az 1Dx-en jól működött a  szűrő. Erre számíthatok én is ha veszek ilyet?

Üdv.: 323d

bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7499

Helyes jól teszed :)

Előzmény: nemethla (7498)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7498

Végül kiderült, hogy a kopottat is a forumon olvasta a vevő, meg a másikat is ) Százalékot fogok kérni Andrástól))

 

Előzmény: bandita39 (7497)
bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7497

Rendes vagy hogy tájékoztatod a népet. :)

Előzmény: nemethla (7496)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7496

Soósnál mindkét ( a viharvert és egy újszerűbb ) 70-200 elkelt. Egyik sem az enyém volt, csak tájékoztató ((

Előzmény: nemethla (7493)
nemethla Creative Commons License 2015.11.28 0 0 7495

Írtam

 

Előzmény: 323d (7494)
323d Creative Commons License 2015.11.27 0 0 7494

Helló!

Megkérhetlek, hogy írj nekem egy mailt?

Üdv.: 323d

Előzmény: nemethla (7493)
nemethla Creative Commons License 2015.11.18 0 0 7493

Sziasztok! Soósnál megjelent egy viharverteske, fronton 3 mm karc, de egyébként pontos 2,8/70-200L

ára 99.900,- ft. Gyűrű nincs hozzá, AF-MF átkapcsoló kh-s, de az AF megy égyors és pontos.

Akit érdekel, nézze meg maga. Tesztképet otthonról feltudok tenni vele. Sportfotósnak megérheti,

munkára kiváló. Nem kell nagyon félteni.

Sasi82 Creative Commons License 2015.11.15 0 0 7492

Sok ismerősöm használja.Aki nem engedhet meg komolyabb gépet, annak tökéletes választás lehet.Nem egy iso bajnok, de azért lehet vele normális képet készíteni.Én is gondolkodtam rajta, de 60D-ről nem tartanám akkora ugrásnak.

Most inkább én is a Mark II-re gyűjtögetek.Van most a Canonnak egy olyan akciója, hogy egy kompakt gépért visszaad 50.000Ft-ot és a Tripontba jövőhét szerdán még 10% kedvezmény pluszban.Így már elég jól hangzana 3 év garival. :)

Előzmény: 323d (7491)
323d Creative Commons License 2015.11.15 0 0 7491

Helló!

A cél egy Mark II, de az most még elég új, használtam sem olcsó. Láttam már meg fogtam is, de a kezelése ennek jobban tetszik. NA de addig még sok víz folyik le a Dunán)))

Üdv.: 323d

Előzmény: szl1973 (7490)
szl1973 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 7490

Én fotóztam. Nem rossz, ha van fény. Tehát nappal, vagy Groupama Aréna.

Előzmény: 323d (7489)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!