Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2014.12.03 0 0 7313

Kereslek mindkettőtöket holnap facen és telon. A célzott időm és helyszínem: http://www.futanet.hu/cikk/spuri-mikulasfutas/12115

 

Itt kapok vissza egy vagy két memokártyámat is egyben )

Előzmény: PJRT (7312)
PJRT Creative Commons License 2014.12.03 0 0 7312

Az nagyszerű lenne! :) Írtam Lacinak FB-on, hogy mondja meg mikor és hol legyek.
Korábban betettél egy nagyon jó linket futóversenyes képekkel, az nagyon tetszett és jól jött, ugyanis még soha nem fényképeztem futókat, vagy futóversenyt. :) Ezúton is köszönöm!

 

Anna

 

 

Előzmény: fotóriporter (7311)
fotóriporter Creative Commons License 2014.12.03 0 0 7311

Ott akár még velem is összefuthattok mindketten.

Lacival úgyis inkább csak véletlenszerűen szokott sikerülni az utóbbi időben - és az se mostanában volt.

,-)))

Előzmény: PJRT (7310)
PJRT Creative Commons License 2014.12.02 0 0 7310

Jól hangzik, térjünk rá vissza a hét második felén! :)

 

Anna

Előzmény: nemethla (7309)
nemethla Creative Commons License 2014.12.02 0 0 7309

Ott összefuthatunk, ha van kedved. )))

Előzmény: PJRT (7307)
nemethla Creative Commons License 2014.12.02 0 0 7308

BSI mikulás futás lesz

Előzmény: PJRT (7307)
PJRT Creative Commons License 2014.12.02 0 0 7307

Milyen sportesemenyt ajanlotok Bp-en hetvegere, vagy a kovetkezo hetvegere?

 

Anna

Előzmény: p_fifty (7306)
p_fifty Creative Commons License 2014.12.02 0 0 7306

Lapozzunk!

....avagy ahogy Pósalaky bácsi mondta Nyilas Misinek: Ugorgyunk!

 

 

:)

 

fotóriporter Creative Commons License 2014.12.01 0 0 7305

fakanalat, tűt+cérnát, csavarhúzót, seprűt, kapát és még egy csomó mindent nem a havi fix gondolatával vesz a legtöbb ember a kezébe, mégsem szokás idegeneket ismeretlenül leszólítgatni, hogy "te úgyis szereted ezt csinálni" gyere már el megcsinálni nekem ingyen, mert nem akarok fizetni érte - persze ha rá lehet veni embereket, akkor hülyének is megéri bepróbálkozni, mit veszíthetnek? de ne annak kelljen már bocsánatot kérni, aki nem akar idegeneknek ingyen fotózni (vagy bármi mást csinálni)

Előzmény: ötfelezős (7303)
nemethla Creative Commons License 2014.11.29 0 0 7304

De utána az asszony közbeszólt, és jött a havi fix gondolata, igen, ...

Előzmény: ötfelezős (7303)
ötfelezős Creative Commons License 2014.11.29 0 0 7303

Azért szerintem ne tagadjuk, hogy van olyan ember, aki nem a havi fix gondolatával vett először fényképezőgépet a kezébe. :)

PJRT Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7302

...es mosogasson is el mindenki utan.

 

Anna

Előzmény: Chip-TFF (7301)
Chip-TFF Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7301

Azt se felejtsd el, hogy a haziasszonynak nem biztositanak se fakanalat, se edenyt, tehat vigye magaval a sajatjat es hasznalja azt.

Előzmény: fotóriporter (7298)
frizbis Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7300

Értem, túl nagy kérés, túl ismeretlenül. Köszönöm a válaszokat és hogy foglalkoztatok vele.

szl1973 Creative Commons License 2014.11.27 0 0 7299

Előzmény: fotóriporter (7298)
fotóriporter Creative Commons License 2014.11.27 0 0 7298

Lehet valami fotós szemmel kihívás és ha érdekli a fotóst, akkor elmehet fényképezni és ha nektek kell a képe, akkor megveszitek, vagy ha ő támogatni akar titeket, mert neki is fontos amit csináltok, nem csak nektek, akkor akár még úgy is dönthet, hogy támogat titeket.

De egészen más egy olyan meghívás, hogy "ha van kedved gyere el fényképezni MAGADNAK", mint az, hogy "azért gyere el, mert NEKÜNK SZÜKSÉGÜNK VAN pár jó képre".

 

Az utóbbi felvetés eléggé olyan, mintha azt mondanád egy háziasszonynak, hogy "mivel úgyis érdekel a gasztronómia és szeretsz kísérletezni az ízekkel, kihívást látsz a főzésben, gyere már el megfőzni a vacsorát a rendezvény résztvevőinek." Amit persze akár örömmel el is vállalhat valaki, ha vagytok olyan viszonyban, vagy kötődik eléggé az eseményhez, de azért idegenként ezzel indítani kissé túlzásnak minősül a legtöbb háztartásban, hiába szeretnek főzni.

Előzmény: frizbis (7294)
peterssen Creative Commons License 2014.11.26 0 0 7297

Ide ezt tudnám most gyorsan idézni: http://blog.volgyiattila.hu/2012/05/07/ezert-nem-adnak-ingyen-kepeket-a-profi-fotosok/

 

Vagy akár a saját honlapomról is: http://www.komka.hu/free-pictures feltettem ide is, mert egyetértek.

 

Egyébként biztosan lesznek önkéntes jelentkezők, ebben nem kételkedem.

Előzmény: frizbis (7294)
telescoper Creative Commons License 2014.11.26 0 0 7296

Az egész rendezvénynek van egy költsége. Gondolom, hogy az önkéntes alap azt jelenti, hogy ezeket a költségeket valakik állják. Például a résztvevő gyerekek családja. Azt mindenki megérti, hogy a sátorban fűteni, világítani nem lehet ingyen. Akkor azt miért nem értik meg, hogy a fotózás is pénzbe kerül?

A fotós odamegy, ott van, haza megy, feldolgozza a képeket. Ez úgy nagyjából 10 órás elfoglaltság. És nettó tévedés, hogy ez nem jár költséggel! Hogy azt a közhelyet már ne is süssem el, hogy az idő pénz.

Előzmény: frizbis (7294)
Chip-TFF Creative Commons License 2014.11.26 0 0 7295

Ezzel csak az a baj, hogy sajnos a szerviz nem fogja ingyen megcsinalni a zarszerkezetet miutan elhasznalodott, amikor elmondom nekik, hogy csupa jotekonysagi- es onkentes szervezesu esemenyen fotoztam... :(

Előzmény: frizbis (7294)
frizbis Creative Commons License 2014.11.26 0 0 7294

Nem tudunk pénzt ajánlani a képekért, az egész verseny önkéntes alapon szerveződik. Én úgy ítéltem meg, hogy fotós szemmel kihívás, mert gyerekek-fiatalok, dinamikus mozdulatok, beltér, azért írtam meg ezt a lehetőséget. Helyszín pontosítás: Fáy utca Vasas sátor Időpont mégegyszer: dec 11. 11:00-15:00 Sportág: Ultimate Frisbee

Előzmény: szl1973 (7290)
PJRT Creative Commons License 2014.11.26 0 0 7293

Igen, ezt néztem én is. :O

 

 

Anna

Előzmény: Chip-TFF (7292)
Chip-TFF Creative Commons License 2014.11.26 0 0 7292

raadasul munkaidoben...

Előzmény: nemethla (7291)
nemethla Creative Commons License 2014.11.25 0 0 7291

Ezt a versenyfajtát nincs sok értelme fotózni. Ingyé meg pláne nem )

Előzmény: frizbis (7289)
szl1973 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 7290

Mennyit fizettek egy képért? Ezt elfelejtetted leírni.

Előzmény: frizbis (7289)
frizbis Creative Commons License 2014.11.25 0 0 7289

Sziasztok!

Van valakinek kedve sportfotózást gyakorolni? Dec 11-én 11:00-15:00-ig rendezünk Budapesten (Angyalföldön) iskolásoknak frizbiversenyt és szükségünk lenne pár jó képre, ami dokumentálja a hangulatot.

Kerestem egy videót, ami bemutatja a sportot, és ilyesmi sátorban fogjuk mi is rendezni:

https://www.youtube.com/watch?v=aiOqYYo0GuU

Ha valakit érdekel, szívesen küldök részleteket.

Anna

PJRT Creative Commons License 2014.11.24 0 0 7288

Köszönöm kedvességed (és a bizalmad), de nem olyan nagy durranások, így inkább csak egy linket tennék be: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152832191608293.662868292&type=3

 

A képek D300-zal és 50mm f/1.8-as, valamint tolózoomos 80-200mm f/2.8-as objektívvel készültek. 

 

 

Anna

 

 

Előzmény: fotóriporter (7287)
fotóriporter Creative Commons License 2014.11.24 0 0 7287

na és a képek?
,-PP

Előzmény: PJRT (7286)
PJRT Creative Commons License 2014.11.22 0 0 7286

Nekem nagyon tetszett, magával ragadt a lendület és a benzinszag! :) Több helyszínt is bejártam. Szívesen megyek máskor is, a gyakorlás úgy is rám fér. :)

 

 

Anna

 

Előzmény: fotóriporter (7285)
fotóriporter Creative Commons License 2014.11.22 0 0 7285

na és milyen volt végül?

Előzmény: PJRT (7284)
PJRT Creative Commons License 2014.10.24 0 0 7284

Holnapra száraz időt mondanak, de most szerencsére esik rendesen, hogy holnap jó látványos képek készülhessenek. :)

Közben megtudtam, hogy egy ezres lesz a beugró. 

 

 

Anna

Előzmény: nemethla (7281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!