Keresés

Részletes keresés

Töhötömke Creative Commons License 2009.12.15 0 0 42
Nekem N95-öm van nagyon meg vagyok vele elégedve.Egyet irigylek erről a Viewtyről, ami a xenon vaku.Az operációs rendszere miatt nem kéne, az N95 symbianjára nagyon sok progit lehet lehetni, ismerősöm LG-ére meg szinte semmit.
hujbert.dani Creative Commons License 2009.11.09 0 0 41
Én csak annyit mondok hogy nekem van egy Viewty-m és egy N95-öm mind2 mindennapos hazsnálatba van, de a Vietwy-ba én "nagyot" csalódtam!! Viszont az N95 nagyon bevált , jóféle gép.

A lassúságról meg annyit hogy én ezt nem tapasztaltam még! Meghát néha szoftvert kell rajta cserélni..!:)
marosiviki Creative Commons License 2008.06.13 0 0 40
nekem van ilyenem :)
és teljesen megvagyok vele elégedve ;)
Tolat Creative Commons License 2008.06.13 0 0 39
a Viewty jobb :) meg drágább is :(
de megériiiiii !

:]
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.13 0 0 37
WOW dejókis videó, a telefonról nemtudok sokat, de csak jo lehet az is :)

Hajrá Talma! :]
bobby1 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 34
Ezt azert fenykepezosok topikjaba azert ne hangoztasd :)
Előzmény: kiskapucska (32)
kiskapucska Creative Commons License 2008.06.11 0 0 32
Szerintem ez a telefon a legtöbb alsókategóriás fényképezőt is veri:)
Előzmény: Törölt nick (30)
nyinya_ Creative Commons License 2008.06.06 0 0 31
és Talmát nem adták hozzá? :) nekem ő is kéne
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.06 0 0 30
Most ruháztam be egy viewty-ra. jobban nem is választhattam volna. mindent tud amit egy telefonnak kell. szerintem fényképben is veri a cybershot mobilokat
bobby1 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 28
Én nem vagyok egyik pártján sem , Palm-om volt, van is , szóval tudom mi az hogy érintő képernyő . Ha valaki nem használt még profi PDA-t , akkor az szerintem kipróbálhatja az Viewty-t , mert az LG-nek sincs fogalma az érintőképernyőről ....

Ettől még lehet nagyon jó telefon !
bobby1 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 27

Ez valami reklám vagy csak én vagyok itt új és nem ismerem a dörgést ?
Előzmény: bobby1 (26)
bobby1 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 26
Jó dolog az egyetértés ..... :))
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 24
Sziasztok!

Nekem eddig Nokia telefonjaim voltak, de most az LG-t vettem meg. Szerintem a Viewty klasszisokkal jobb videot csinál. Az lehet hogy az LG nem rég óta gyárt telfont, de régóta gyárt kamerát. Szerintem ezek a mobilok már nem mobilok kamerával, hanem kamerák, amelyekkel lehet telefonálni.
Itt egy video, ami Viewtyvel készült: Viewty videó
vorheny Creative Commons License 2008.05.28 0 0 23
egyértelműen az LG. egyszer volt, hol nem volt, nem is oly rég volt egy n73as nokiám. hát senkinek sem kívánom azt a szenvedést. lassan idnult, lassan futottak a programok, befagyott, nem segített rajta még a frissítés sem. ráadásul a géphez csatlatoztathatóságával is baj volt. azóta never nokia
OPi Creative Commons License 2008.05.24 0 0 21
"de gyakran lefagyott és lassú is volt (tipikus nokia)"
- tetszik ha valaki konkrét érvek helyett sztereotipiákkal dobálózik egy technikai fórumon, határozottan jót tesz a szavahihetőségnek :-/
Előzmény: regman (16)
daffni1 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 19
egyik ismerősömnek van viewtyje és azt mondta, h nagyon hasznos kis ketyere, nincs vele baj...meg amúgy az a talmás videó is hatalmas amit itt említettek már, bár én elfogult vagyok, mert talma nekem az isten!:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 17
Viewtyrol én is láttam már pár videot,ez a lassitos cucc tnylég jo,de élőben még nem láttam a telot,ha tényleg ilyen jo mint videokon akk 1értelműen lekörözi az n95öt.
mondjuk én eleve nem vok nokia párti, volt szerencsém széria hibás nokiához,azota nem kérek belőle...
regman Creative Commons License 2008.05.13 0 0 16
a sógoromnak N95 volt, igaz hogy nagyon jó képet csinált, de gyakran lefagyott és lassú is volt (tipikus nokia). ezért én adnék egy esélyt az lg-nek is. meg nagyon bejön a lassított videófelvétel. az király cucc benne
Spielzeug Creative Commons License 2008.05.13 0 0 15
Sziasztok! Most tévedtem csak ide.... sztem viewty... láttam fasza videókat amik azzal lettek felvéve és nagyon komoly :D ez is viewtyvel lett felvéve : http://href.hu/x/5nzc
Előzmény: nagypolc (14)
nagypolc Creative Commons License 2008.02.05 0 0 14
sziasztok egyszerü kérdést teszek ,a viewty vagy a n95 jobbb??? vagy netán tudásilag (fotó videó is) egyforma?? meik a jobb??? mert az lg ben gondolkozom,de mindigis nokiám volt n es szériák.válaszotokat előre is koszi.
BF79 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 13
OK :)
Előzmény: Aga (12)
Aga Creative Commons License 2007.12.05 0 0 12
fenykepezes tekintetben nappal jo megvilagositasnal egesz turheto kepeket csinal az n95, de csak allokepre igaz.. ha pl mozgo targyat fotozol, az mar bemozdul, ha nincs eleg feny akkor elmosodik, a vaku pedig csak egy pislakolo led. szoval azert eros tulzas ezt fenykepezonek csufolni :) Termeszetesen alkalmi jelleggel jo, de kirandulasra ne ezt vidd :)
Előzmény: BF79 (11)
BF79 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 11
Nekem volt egy olyan - ezek szerint gyermekien naív - vágyam, hogy az egyben is megoldható :)

Még töprengek...
Előzmény: Aga (10)
Aga Creative Commons License 2007.12.05 0 0 10
telefon az csak telefon marad... ha fenykepezni akarsz akkor fenykepezo gyartotol veszel fenykepezogepet es nem a nokiatol :))) (pl Nikon, Canon)
Előzmény: BF79 (9)
BF79 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 9
http://index.hu/tech/mobil/sznmk071127/

Ebben a cikkben mindkét mobil szerepel, a fényképezőgép funkciókat hasonlítják össze. Nekem kissé megdöbbentő, hogy az N95 éjjel és lámpafénynél elmosódott képeket tud csak csinálni. A Viewty pedig nappal hozott ki gyengébb minőségű fotókat. 100+ árkategóriában ennél többet várna az ember...
BF79 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 8
OK, köszönöm.

Ha a GPS semmit sem ér, az az N95 melletti érveket gyengíti. Egyébként a Nüvinek is 2-4 perc megtalálni a műholdakat, ami szánalmas egy ilyen készülék esetén, abszolút átérzem amiről beszélsz.
Előzmény: Aga (7)
Aga Creative Commons License 2007.12.03 0 0 7
Megbizhatosagat tekintve egesz jo, mondjuk 90%, a kommunikator funkcio kozel nincs a regi 9500-as sorozathoz... de ez a symbiannak koszonheto, ami ugy szar ahogy van... ezt nem okostelefonnak talaltak ki, ezt max a szoke hosszukormueknek. De ez van, ezt kell szeretni. Az utolso normalis sebessegu telefon a 6310 volt. Ott pl sms torlese ment majdnem valos idoben ahogy a gombokat nyomtam... hat itt errol ne almodj.

Terkep: felejtsd el, nem teszel ra akarmit, mert symbianra nincs akarmi (ha ugyes vagy, talan tomtomot meg tudod eroszakolni) vagy veheted a nokiatol a jo draga es szar terkepet. Kisebb telepilesek (hu) csak foutca szinten vannak rajta, ha epp szerencsed van, kulonben meg ugy se. GPS: kocsival mar le is parkoltam es a garmin GPS-t ki is kapcsolom, mire ez muholdat talal. Talan majd a kovetkezo (3.) szoftver frissitesnel kijon egy olyan verzio, ami a cellainfokat is figyelembe veszi es nem csak a gps muholdakat, de ha gps-nek akarod hasznalni akkor nokiat semilyet nem veszel, hanem valami pda-t amin win ce fut es tudsz tenni ra Igo-t. Ahhoz valoban van mindenfele terkep.
Előzmény: BF79 (5)
BF79 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 6
Előfordul olyan, hogy 2-5 mp-et kell várnod pl. egy menüpont beindítására? Vagy hívásfogadás közben lefagy (pl. ha fényképező módban volt)? A bekapcsolás mennyi időt vesz igénybe? (A 6600 30-40 mp!! Na ezt nem akarom többé..., de gondolom az N95 sokkal jobb)

Még egy kérdés mindenkihez: milyenek a bluetooth tapasztalatok? Könnyen megtalál bármit és rácsatlakozik? Főként az autós kihangosítók érdekelnek.
Előzmény: Uplink (3)
BF79 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 5
E90-en is gondolkodtam, ott a mérettel van a baj, nem szívesen járkálnék egy ekkora mobillal. Ettől eltekintve jók a tapasztalataid vele?
Előzmény: Aga (2)
BF79 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4
Az OS az operációs rendszert takarja? Tképpen azért jó, mert bármit rápakolhatok?

A Wifi nekem nem lényeg, amióta rohamléptekben fejlődik a 3G.
Előzmény: King Strong (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!