Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.08 0 0 7

A Generál Média Kft. eladta a myVIP-et számos más weboldalával egyetemben.Remélem az új tulajdonosa kezd majd valamit a myVIP-el és fellendíti az életet benne. Kár lenne a myVIP-ért. Azért mégis magyar fejlesztés.

A Generál Média 42 weblapot adott el

A mellesleg.hu-t megtartották, de az eladott lapok mellé odatettek hárommillió emailcímet is. Tovább »

forrás: Index.hu

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.27 0 0 6
Szia
Akkor valószínűleg törölve lettél. De ebben az esetben a belépéshez használt e-mail címedre küldtek levelet. Nézd meg, a SPAM mappát is. Amennyiben nem találsz ilyet, vagy nem emlékszel ilyen mailre, írj az info@myvip.com központi e-mail címre.
Üdv, Dawe1
Előzmény: Zsanett83 (4)
033 Creative Commons License 2008.02.23 0 0 5
Talán valaki feltörte.
Előzmény: Zsanett83 (4)
Zsanett83 Creative Commons License 2008.02.17 0 0 4

Szia 033!

 

Szeretném megtudni hogy miért van az hogy a mai napon nem tudok belépni a myvip oldalára?Mert mindig azt írja ki hogy nem jó a jelszó vagy az e-mail.Amikor meg a jelszóemlékeztetőt akarom kérni akkor meg azt írja ki hogy nincs ilyen e-mail cím regisztrálva.Na akkort most ilyenkor mi van?????????????

Válaszodat ide vagy pedig e-mailemre várom.Köszike előre is:)))E-mail címem: batyko.zsanett@freemail.hu

 

Zsanett

033 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 3
Úgy látom fölösleges volt létrehozni ezt a topikot:S:D
033 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 2
Nekem például azért mert,sok ismerősömet megtalálom rajta ,vannak olyanok is akikkel nem nagyon szoktam találkozni és azoknak szoktam nézegetni a képeit.Da Myvipnek vannak hátrányai is persze például tök lassú meg van olyan ,hogy néhány funkciója nem mindig müködik,de ez más oldalon sincs másképp.
Előzmény: Bosco (1)
Bosco Creative Commons License 2007.11.22 0 0 1
Miért jó ez a májvip?
bindera Creative Commons License 2007.11.22 0 0 0
hell0
033 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 topiknyitó
Üdvözlök mindenkit!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!