Játsszunk el a gondolattal! Magyarországot felosztjuk 2 részre. Egyik a balosoké, a másik a jobbosoké. Az egyikben a balosok határozzák meg a játékszabályokat, a másikban jobbosok. Választhatsz, melyikben akarsz élni. Nem csak most, de 10 év múlva is. Nos?
Gyurcsány kivételezett helyzetben 2007-11-23 10:08:00
Európa egyik legtekintélyesebb pénzügyi konferenciája kezdődött meg ma Frankfurtban, Gyurcsány Ferenc miniszterelnök részvételével.
A hivatalos nevén Európai Bankár Konferencián a magyar kormányfő az egyetlen meghívott magas rangú politikai vezető az üzleti és pénzügyi világ több száz jelenlévője között, és egyben a kongresszus vitaindító előadását is tartja a globalizáció világgazdasági hatásairól, továbbá arról, hogy a nemzetközi tőkeáramlás milyen irányban hat a nemzeti politikákra.
Az MTI értesülése szerint Gyurcsány Ferenc főleg a magyar gazdasági reformok menetéről kívánja tájékoztatni a legtekintélyesebb európai és német bankok vezetőit.
Én ebben benne lennék, csak az a baj, hogy az "országvagyont" a balosok már egyszer -kétszer "elosztották" először a negyvenes évek végén, ötvenes évek elején, majd a 90-es évek körül. A balosoknak már nem jár vagyon.
csak a tehetségtelen "liberálisokat" nem szabad a hatalom közelébe engedni, mert annak pusztulás a vége.
Mi az hogy nem szabad odaengedni őket a hatalomhoz? Demokrácia van, és beszavazzák őket a hiveik. Na most én azt mondom, hogy akkor élvezzék ki egymást maradéktalanul. Lássuk mire jutnak magukban.
Mindkét esetben a saját sza*ukat takarították/takarítják fel. Érdekes, eddig háromszor (1953, 1980-as évek, 2006) is csődközeli helyzetbe juttaták az országot.
Nem kell felosztani az országot, így se valami nagy, csak a tehetségtelen "liberálisokat" nem szabad a hatalom közelébe engedni, mert annak pusztulás a vége.
Van egy rossz hírem ez a kormány nem hoz rendbe semmit. Ez elqrta, elqrja, és el fog takarodni. Mert nincs esze, támogatottsága, csak egy elmebajos vezére, aki soxor görényebb Viktornál ami nem semmi.
két kormány hozta vissza az országot a csőd széléről: az egyik a Horn-kormány volt, Bokros Lajossal, a másik meg most a Gyurcsány-kormány. Na jó, ennek a másodiknak tevékeny része (egészen pontosan: nemtevékeny része) volt abban, hogy idáig jussunk.
Ok, akkor pl. mondjuk fejbelőlek, majd kihívom a mentőket: ez már büntetlenséget biztosít???
Én nem szeretnék sem a balos FIDESZ fél-Magyarországában élni, sem pedig a jobbos MSZP fél-Magyarországában. Ebben a ... országban kell élnünk.
Csak megjegyzem, eddig két kormány hozta vissza az országot a csőd széléről: az egyik a Horn-kormány volt, Bokros Lajossal, a másik meg most a Gyurcsány-kormány. Na jó, ennek a másodiknak tevékeny része (egészen pontosan: nemtevékeny része) volt abban, hogy idáig jussunk. A FIDESZ-kormány meg szépen elosztogatta-fosztogatta, ami a Bokros-csomagból bejött.
Szóval nálunk is működik angy vonalakban, ami Nyugat-Európában: amit az egyik kormány kínnal-keservvel összerak, azt a rákövetkező elherdálja.