Keresés

Részletes keresés

hulloreka85 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 6

ilyen kézműves dolgokra gondoltam....ami mondjuk lefoglalja a gyerekeket....de mondjuk a felvonulás is jól hangzik:)

hulloreka85 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 4

megkérdezhetem h mi ez  a reneszánsz kiállításos vmi?...engem érdekelne hogyha az amire gondolok... ez az az interaktív dolog ugye ahol mindenféle foglalkozás van meg ilyenek?

pupikovics Creative Commons License 2011.06.06 0 0 3

Igen, szoktak lenni időszakos kiállítások is és egyéb programok is;) Reneszánsz napok kapcsán néztem én is utána ennek a múzeumnak, amúgy nem vagyok egy nagy múzeumlátogató:S

Előzmény: hakansikur (2)
hakansikur Creative Commons License 2011.06.06 0 0 2

Nem rég javasolták nekem, hogy látogassak el a történelmi múzeumbe a hétvégén, mert reneszánsz napot fognak ott tartani. Ez rendszeres egyébként náluk, hogy valamilyen rendezvényt tartanak vagy többnyire ugyan az a "kiállítás" szokott lenni?

Amúgy ti még milyen Pesti múzeumokat ismertek vagy javasoltok?

úrnő Creative Commons License 2007.11.18 0 0 1
Pénteken megnéztem a Nemzeti Múzeum régészeti állandó kiállítását. Őrületesen jó! Látványos, informatív, és tele van látogatóbarát ötletekkel. GOndoltak a látássérültekre, rengeteg a tapintható műtárgymásolat, elég sok hangos és még szagos információ is van! Az elmúlt évek egyik legmeghatározóbb múzeumi élményemmé vált, mostantól ez az etalon.
Ajánlom mindenkinek, hogy keresse fel, pláne, hogy most még - december 31-ig - ingyenesen látogatható a másik 13 országos múzeummal együtt!
bindera Creative Commons License 2007.11.18 0 0 0
jjjjj000
úrnő Creative Commons License 2007.11.18 0 0 topiknyitó
Múzeumokról, múzeumokból. Kiállítások, tárlatok, élmények, kritikák. Ajánlatok és borzadályok... Látogatóknak a látottakról, vagy csak ide vonatkozó közérdekű információk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!