Keresés

Részletes keresés

riszopepi Creative Commons License 2008.03.11 0 0 33
Off

Sokkal érdekesebb,ha az itt leírtak mellé még egy jókora adag etnikai megkülömböztetés is társul.Ez nem panasz,hanem a mai felvidéki valóság!
degenerator Creative Commons License 2008.03.11 0 0 32
ide csak két esetet írnék le. 2006 nov 4én mentem volna haza, a déliből. de tele volt minden rendőrrel. mivel 2 méter vok, és épp terepgatyában voltam, megjegyeztem a bnőmnek, hogy tuti igazoltatni fognak, 10 mp múlva körbeáll 8 rendőr, megmotoznak, átnézik minden cuccomat, de mindvégig értelmesek (bár az egyik kétkedve forgatta a kezében solohov remekművét), egy rossz szót nem szóltak, sőt, a végén megköszönték az együttműködést...igaz, pont lekéstem a vonatom miattuk
a másik, szombathely: igazoltatás, 3an voltunk, buliból hazafele gyalogosan, inkább bágyadtan, mintsem feltűnően, a megmaradt fél tálca sört a hónom alatt cipelve...hirtelen megáll egy rendőrkocsi, kiszáll egy szőke rendőrnő (pff) aztán kérdi: hova hova fiúkák? én ugyanilyen stílusban: haza, haza, rendőrnéni. na erre lelohadt a mosoly, azonnal tarkóra a kezeket, jött még egy kocsi, lökködtek összevissza minket, a söreimet az egyik kiszúrkálta, a flaskámból a másik kiöntötte a whiskeyt, aztán pár alázó szó után hazaengedtek minket.

szóval nagy a szórás köztük...
Neon Licht Creative Commons License 2007.11.12 0 0 31
A megoldás nem pusztán a szűrés, vagy a pszichés gondozás.
Azt is meg kell nézni, hogy a rendszer torzulásai, az elvárások, a hagyományosan barom vezetési stílus, és leterheltség jelen szintje mellett van-e esélyük bírni a gyűrődést?
halaloszto Creative Commons License 2007.11.12 0 0 30
Vajon rendszeres vizsgalattal/ellenorzessel ki lehetne ezt szurni?

Azzal egyetertek, hogy aki labilis, ongyilkosos gondolatai vannak, azt ne kuldjuk mar emberek koze eles fegyverrel a kezeben.

De ugyanigy akkor kellene szurni mondjuk a buszsoforoket is, hogy aki gondol neha arra hogy mi lenne ha a szakadek fele tekerne a kormanyt, az ne hordhasson gyerekeket iskolaba.

vajk
Katusbacsi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 28
Természetes lenne...
Előzmény: betoppanó rokon (27)
betoppanó rokon Creative Commons License 2007.11.12 0 0 27
Mert azt természetes és nincs hírértéke.
Előzmény: Katusbacsi (23)
casikoma Creative Commons License 2007.11.12 0 0 25
Te jó ég,mennyi humánum szorult belétek!Megáll az ész!
sul Creative Commons License 2007.11.12 0 0 24
A családi tragédiát és következményeit még rendőrnél sem lehet megakadályozni rendszeres vizsgálattal.
Előzmény: tcshooker (1)
Katusbacsi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 23

Azért az érdekes, hogy a rendőrökről csak akkor van hír ha kinyiffantja magát vgay a családját, arátját, ismerősét, szeretőjét, vagy lop, csal hazudik, erőszakol és zsarol, embertrabol.

 

Mikor lesz olyan hír, hogy a rendőr a munkáját végezte?

betoppanó rokon Creative Commons License 2007.11.12 0 0 20

Nem igazán sajnálható egy sem október 23-ai vérengzésük óta.

 

Ezt mondjuk megértem.Én sem tudom sajnálni a kilőttszemű bűnözőket.

 

(nem kell a képe köszi, még mielött kikeresnéd a Morvai összesből.)

Előzmény: Törölt nick (18)
b.viridis Creative Commons License 2007.11.12 0 0 17
Az előzmény nélkül tök értelmetlen.
Na, mindegy, kényes téma, mert egy ember halála, különösen ha azt önkezével idézte elő mindenképpen eléggé fájdalmas dolog, még ha történetesen rendőr is volt az illető.
Előzmény: unbreakable (13)
molar Creative Commons License 2007.11.12 0 0 15

 

A rendőrök valóban elég labilis idegzetű embereknek tűnnek. Egyébként nem is mennének rendőrnek.

 

Előzmény: Lepidus01 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.12 0 0 14
Csak a húgyagyú média csinál hírt a rendőrök öngyilkosságából a húgyagyú fogyasztói számára.

Akinek pedig még ez is kevés, topicot nyit róla... Broáf!
Előzmény: unbreakable (6)
unbreakable Creative Commons License 2007.11.12 0 0 13
de cenzúúúráznak itt. pedig olyan jót nevettem a beírásodon..:(
Előzmény: b.viridis (10)
murmeli Creative Commons License 2007.11.12 0 0 11
tata Alzheimer ?
pia gyogyszer ??? :DDD
Előzmény: geszthi (5)
b.viridis Creative Commons License 2007.11.12 0 0 10
Ez nem bug, ez fícsör.
Aki az ilyesmit nem szeresse, az vélhetőleg nem áll rendőrnek.
Vagy te jobban szeretnél olyan zsandárokat, akik egy szál gerberával a gomblyukukban haikukat szavalnak és lépten- nyomon nyílvánosan elsírják magukat, mert eszükbe jut, hogy a gonosz pirézek ölik a fókabébiket?
Scorch Creative Commons License 2007.11.12 0 0 9
több a rendőr öngyilkos mint más szakmákban? mert ha nem akkor nem érdemes csak kiemelten a rendőrökkel foglalkozni,
unbreakable Creative Commons License 2007.11.12 0 0 6
Más szakmákban is vannak öngyilkosok. Mindegy, hogy valaki pék, eladó vagy eppen rendőr...

Max. nem jut mindenkinek gólyó általi halál. :))
Előzmény: Lepidus01 (-)
geszthi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 5
Mit varjunk akkor ha most peldaul az USAba mentek ki feljelentgetni oket egyes polgarnok?!

Előzmény: Lepidus01 (-)
Lepidus01 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 3

jaja   rendszeres vizsgálatok kellenének.

 

Előzmény: tcshooker (1)
originalqszi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 2
Nekem volt 1 rendőrismerősöm:)))))) No, és akkor nem is folytatom......:DDDDDD
tcshooker Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1
Nekik is van cizsgálat. Mint a sorozáson. Ezek szerint rendszeres kéne.
Előzmény: Lepidus01 (-)
tcshooker Creative Commons License 2007.11.12 0 0 0
1:0
Lepidus01 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 topiknyitó

A rendőröngyilkosságok  azért is szörnyűek, hiszen ilyenkor derül ki , hogy azok akik a társadalom védelmére esküdtek fel - emberek, és rengeteg  megoldatlan magánéleti problémával rendelkeznek.

 

Hol vannak ilyenkor a híres pszichologusok , barátok, fönökök??

azért csak van valami jele annak, ha valaki  öngyilkosságra készül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!